Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 24, kokku 206 EsimeneEsimene ... 1422232425263474124 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 461 kuni 480, kokku 4118
  1. #461
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 413

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas VinQbator
    Ei noh, põhimõtteliselt korraks tuleb task manageris hem, kui üritan tööe panna ja siis kohe läheb kinni. Täpselt sama kala mis sinu antud lingis teema algatajal. Ainult, et viirusetõrjete maha võtmine ei aidanud mind. AVG ei leidnud kah nüüd midagi peale mõnede tähtsusetute tracking cookiede. Eks tuleb vist vista kallale nüüd minna... kui just keegi ei te milles probleem võib ikkagi olla. Ja huvitav asi on ikkagi veel selle bold fondiga. Paljudes programmides on tekst boldina. Kas tõesti mingi viirus mida AVG ei suuda leida ???
    Lase spy-warega ka üle: ad-aware ning spybot.

  2. #462

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Hakkas tööle :D Viga oli arvatavasti selles, et windowsil oli ariali font ära mädanenud kuidagi. Aga pole kindel...

  3. #463

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Sooviks teada kuidas ma ka oma statse lauas sellise kastikesena näeksin?

    (Player preferences - "disable Hero in HUD" ees linnukest küll pole :( )

  4. #464
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Madis_89
    Sooviks teada kuidas ma ka oma statse lauas sellise kastikesena näeksin?

    (Player preferences - "disable Hero in HUD" ees linnukest küll pole :( )
    Millise kastikesena?

  5. #465

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***



    Seda statside kastikest mõtlen.

  6. #466
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Madis_89


    Seda statside kastikest mõtlen.
    Kõigepealt pead:

    1) kus toas mängid? Vastavalt pead määrama käte andmebaasi faili asukoha - options-configure auto import folder.
    2) siis paned auto import ja tekib table manageri aken kuhu peaks ilmuma lauad, kus mängid. Kui lauadade nimekiri tekib, aga state ikka ei kuva, siis võtad table manageri alt, table-table finer ja lohistad seal selle punase kasti laua kohale, ning probleem peaks olema lahendatud.

    3)Kasti sisu saad muuta HUD options - player preferences alt

  7. #467

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Kui lauadade nimekiri tekib, aga state ikka ei kuva, siis võtad table manageri alt, table-table finer ja lohistad seal selle punase kasti laua kohale, ning probleem peaks olema lahendatud.
    Ei aidanud kahjuks, punase kastikese küll lohistsin, aga minu statsid sinna küll ilmuma ei hakanud.

    aitähh sellegi poolest :)

  8. #468
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Madis_89
    Ei aidanud kahjuks, punase kastikese küll lohistsin, aga minu statsid sinna küll ilmuma ei hakanud.

    aitähh sellegi poolest :)
    Aga kas andmed arvutisse jõuavad või siis HEMi raportite alla?

  9. #469
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Madis_89


    Seda statside kastikest mõtlen.
    Küsimus ikkagi kus toas sa mängid?
    Osades tubades tuleb pokkeriklient manuaalselt panna käsi salvestama. Ma tükk aega pusisin et starsis üldsae statid lauda saada.

  10. #470

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    HEM jätab suht lampi umbes 1/10 kätest importimata. Keegi teab milles viga võib olla? Hud töötab kõikides laudades.

  11. #471

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Küsimus ikkagi kus toas sa mängid?
    Osades tubades tuleb pokkeriklient manuaalselt panna käsi salvestama. Ma tükk aega pusisin et starsis üldsae statid lauda saada.
    Triobetis.

    Sellest kastikese tirimisest ei olnud siiski abi :(

    Aga kas andmed arvutisse jõuavad või siis HEMi raportite alla?
    Hem'i jõuavad ikka kõik andmed.
    Olen juba harjunud HEmist ka oma state tsekkima kusjuures, mänguaknast oleks mugavama kusjuures.


    // Olgu, sain kõik toimima. suured tänud abistajatele

  12. #472
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    tere! mul selline jama, et mul erinevates ongame sitedl erinevad nimed, ma tahan et ma näeksin oma kuu databaasi kokkU(Ehk siis mõlemad screennamed, on see võimalIK) muidu näitab erinevalt, nt margus1 ja margus2 aga koos neid käsi ei näita

  13. #473

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    tere! mul selline jama, et mul erinevates ongame sitedl erinevad nimed, ma tahan et ma näeksin oma kuu databaasi kokkU(Ehk siis mõlemad screennamed, on see võimalIK) muidu näitab erinevalt, nt margus1 ja margus2 aga koos neid käsi ei näita
    Options - Player Aliases

    Lood Aliase nt. Margus ja koondas selle alla endale vajalikud nimed.

    Ja siis statside rubriigis valid muidugi Playeriks Aliase.

  14. #474
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    tänkjuu

  15. #475
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kust HEM-is võiks näha eraldi igat kätt ja positsiooni, et palju mingi käega plussis-miinuses, palju igast positsioonist plussis-miinuses jne nagu PT2-ga näha sai?

  16. #476
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci
    Kust HEM-is võiks näha eraldi igat kätt ja positsiooni, et palju mingi käega plussis-miinuses, palju igast positsioonist plussis-miinuses jne nagu PT2-ga näha sai?
    cash games/reports?

  17. #477
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Küsimus selline, et kas HEMi saab osta läbi pokerstarsti, kannan raha nende kontole vms. Osad sited suppordivad seda ( neil on seal üles loetletud ultimate poker, absolute ja party ).

  18. #478
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Skyline
    Küsimus selline, et kas HEMi saab osta läbi pokerstarsti, kannan raha nende kontole vms. Osad sited suppordivad seda ( neil on seal üles loetletud ultimate poker, absolute ja party ).
    Ei. Minu teada PokerStars (kui ka Full Tilt?) on keelanud kommertseesmärkidel player transferid.

  19. #479

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    liigutasin kogemata hud statsi korra eemale, aga nagu aknast välja, et kuidas tagasi saab? loodan, et on arusaadav, mis kirjutasin.

  20. #480

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul on selline mure, et mängin Absolute Pokkeri toas ja ei saa sinna kuidagi hemi taha rakendada. Tähendab, see võtab naq kõik andmed sisse mis toimub, aaga ei näita laual teiste statistikat. LenC ytles, et proovi table finderit, proovisin seda, leidis laua yles aga ikkagi ei hakanud midagi tegema, seal aknakesel (kus peaks olema mitu kätt mängitud, vpip, pfr jne) seal on laua nimi kirjas aga ylejäänud asjad nullis. player prefereces yritasin ka linnukesed ära panna ja õige saidi, aga ei tea ??? ???

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES