Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 27, kokku 206 EsimeneEsimene ... 1725262728293777127 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 521 kuni 540, kokku 4118
  1. #521
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    tnx

  2. #522
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 418

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas leits
    fcking iga sessi algus pean n eed kuradi statid õigess ekohta j2lle tostma, miks nad ei j22 paika ise vms
    Kui kasutad prefered seati - siis pane see paika. Kui on paigas, siis HEM->Hud Options->Setup Hero Names ja pane oma nimi paika, mida pokkeritoas kasutad.

    Edu.

  3. #523
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas kuidagi PT2 database HEMi ka importida saab?
    Sirvisin teema läbi ja googeldasin veits ,aga ei suuda leida midagi:-\

  4. #524
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 418

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Ghost0
    Kas kuidagi PT2 database HEMi ka importida saab?
    Sirvisin teema läbi ja googeldasin veits ,aga ei suuda leida midagi:-\
    Expordid käed PT2-est välja ja impordi käed HEM

  5. #525
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Expordid käed PT2-est välja ja impordi käed HEM
    Tänan :)

  6. #526

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    hem siis turnadega hetkel kahjuks ei tööta peale t2nast starsi updatet. ehk parandus tulemas.

    http://208.109.95.123/forum/showthread.php?t=11485

  7. #527
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    kui v2ga vaja, siis "Find Table" funktsiooniga leiab turna laua ylesse ja paneb HUDi ka t88le.
    seda siis nii kauaks kuni see bug fixitakse.

  8. #528

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    HUD töötas normaalselt peale JUNE updatet... Updatesin ära aga ikka ei funka... Huvitav milles asi võib olla?

  9. #529
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas semu
    HUD töötas normaalselt peale JUNE updatet... Updatesin ära aga ikka ei funka... Huvitav milles asi võib olla?
    Table manageri alt vaata, kas table finderi all laudu kuvab.

  10. #530

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Prima võrgus ühe laua sitandgodes selline probleem, et kui 2 ühe nimega lauda lahti, siis kuvab mõlema laua statsid ühte lauda ainult(laua nime all pean silmas vastavalt struktuurile siis normal, super turbo jne). Et kui kaks normal speed lauda lahti näiteks, siis näed statse ainult ühe laua peal. Ja kui vajutad teise laua peale siis näed tolle laua statse esimese laua peal. Kui näiteks aga üks super turbo laud ja üks normal speed, siis probleemi pole.

    Oskab keegi aidata?

  11. #531
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selle vastu vist ei ole midagi teha kahjuks, sest Ongames on ka olemas kaks ühe nimega lauda tihtit ja HEM orienteerub ainult laua nime järgi.

  12. #532
    Õpihimuline Mängur Kasutaja rainer avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    383

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Kihog
    Prima võrgus ühe laua sitandgodes selline probleem, et kui 2 ühe nimega lauda lahti, siis kuvab mõlema laua statsid ühte lauda ainult(laua nime all pean silmas vastavalt struktuurile siis normal, super turbo jne). Et kui kaks normal speed lauda lahti näiteks, siis näed statse ainult ühe laua peal. Ja kui vajutad teise laua peale siis näed tolle laua statse esimese laua peal. Kui näiteks aga üks super turbo laud ja üks normal speed, siis probleemi pole.

    Oskab keegi aidata?

    kusjuures mul sama mure, ise mängin neljal laual... ja jube häiriv on

  13. #533

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul ei tööta HEM Pacificu omaha cash laudades? Kas kõikidel selline probleem? ??? ???

  14. #534
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul tekkis küsimus, et kui ma foldin PF pocketi ja hiljem siis käe käigus/lõpuks oleks mul olnud set....et kas see läheb reporti set% alla või sinna lähevad ainult need setid mille kätes ma ka osalenud olen?

  15. #535
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 418

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Cash87
    Mul tekkis küsimus, et kui ma foldin PF pocketi ja hiljem siis käe käigus/lõpuks oleks mul olnud set....et kas see läheb reporti set% alla või sinna lähevad ainult need setid mille kätes ma ka osalenud olen?
    Set on reaalselt flopatud setid.

  16. #536
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Sellest siin võib-olla juttu ka juba olnud aga ei leidnud kusagilt.
    Kas ongames kuvab HEM turniiri ja cash game statid koos, kui ei ole kuskilt settingutest paika pannud.
    Nüüd neid toweri loyalti freerolle mängitud ja seal lööb ikka paigast ära kui neid turniire palju koguneb.

  17. #537
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ropka11
    Sellest siin võib-olla juttu ka juba olnud aga ei leidnud kusagilt.
    Kas ongames kuvab HEM turniiri ja cash game statid koos, kui ei ole kuskilt settingutest paika pannud.
    Nüüd neid toweri loyalti freerolle mängitud ja seal lööb ikka paigast ära kui neid turniire palju koguneb.
    Ongames jamab HEM tõsiselt nende HUDi layoutitega. Näiteks mul on HEMis korraga Starsi ja Toweri layout, siis turniiri omadele tahab ta alati kuvada Starsi layouti, mille statid ei paikne korrektselt, samas cashi oma samal ajal mängides on statid kõik õiges kohas.

    Ma arvan, et table managerist on see isegi kuskilt tehtav, kui üle salvestada ehk jätab meelde.

  18. #538
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas sellist asja on võimalik teha, et EV joone näitamise võimaluse kaotaks täiesti ära?

    Isegi sõnapaar "all-in EV" tekitab juba kerget tilti.

  19. #539
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 418

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Kas sellist asja on võimalik teha, et EV joone näitamise võimaluse kaotaks täiesti ära?

    Isegi sõnapaar "all-in EV" tekitab juba kerget tilti.
    Kahjuks ei

  20. #540
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Kas sellist asja on võimalik teha, et EV joone näitamise võimaluse kaotaks täiesti ära?

    Isegi sõnapaar "all-in EV" tekitab juba kerget tilti.
    tead, mis tee:
    ava notepadiga RVG Software/Holdem Manager/Config/HoldemManager.config
    muuda <setting name="GraphAllInEv">True,DarkGreen,1,Dash</setting>
    selleks: <setting name="GraphAllInEv">True,White,1,Dash</setting>

    mul töötab :) Panen linnukese ette ja mitte midagi ei muutu 8)


    Aga mainiks, et seda config faili pole mõtet üle näppida, mul läks ükskord HM lolliks, pidin reinstallima ja uuesti koodi sisestama jne.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES