Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 28, kokku 206 EsimeneEsimene ... 1826272829303878128 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 541 kuni 560, kokku 4118
  1. #541

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kus popup akna all on stat nagu raise flop cbet? cbet all ei n2inud nagu?

  2. #542
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    pärnu
    Postitusi
    26

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tere kõigile foorumirahvale:) esimene postitus mul siin ,enda tegemistest pokkerimaailmas niipalju et olenen veel arenemisjärgus ,aga mitte enam sellises seisus, et käin aind rahvale raha jagamas:D ja oskuseid ja mõtteid olen siit foorumist palju omandanud ,selle eest kõigile tänud kes viitsivad seda kohta täiustada ja jagada teistegakindlasti oleks ka mul soov graafikud asju näidata ja veits nõu küsida ,aga milles probleem on nüüd see ,et sai ostetud holdem manager ja nüüd ei saa seda tööle ja on jäänd aind 5 päeva aktiveerida ei saa ise kuidagi aru mida teha olen suppordi kirjutand nood vastasid et proxi sees vms aga selle viga ei ole ,et kas kellelgi teisel on sellist asja juhtund,et ei lase aktiveerida:( näitab mulle aind veakoodi 417 ja support ütles proxy jama aga no ei olnd ehk keegi oskab aidata suured tänud ette kõigile kes annavad juhtlõnge! peale selle muidugi support andis mulle mingi koha teamviewer et räägime seal vms ,aga ma ei saa sellest asjast aru kuidas seda kasutada et see asi ei aita lootus on et keegi oskab ka siin aidata

  3. #543
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tere tulemast foorumi gerd84,

    Küsiks kohe üle, mis windowsi kasutad? See proxi on mingi serveri värk, postgressiga vist midagi seaotud.

  4. #544
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    pärnu
    Postitusi
    26

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    tänud vastamast tigrano ,aga muidu proge on windows vista home

  5. #545
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas gerd84
    tänud vastamast tigrano ,aga muidu proge on windows vista home
    Kõigepealt ennem igasugu installi Vista puhul pead välja lülitama UAC ehk User Accoutn Control, Control paneelist-user accounty alt, kui seda ei ole teinud, siis midagi peale ei saa installida, kas oled seda teinud?

  6. #546
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    pärnu
    Postitusi
    26

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    ei olnd jah maas seda asja lülitasin nüüd välja ja tegin restardi ära ,aga mis nüüd edasi saab pean uuest midagi installima vms?

  7. #547
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas gerd84
    ei olnd jah maas seda asja lülitasin nüüd välja ja tegin restardi ära ,aga mis nüüd edasi saab pean uuest midagi installima vms?
    Jah, nüüd peaks kõik okei olema. Kindlasti, kõik programmid pane tööle run as administrator, muidu võib veel probleeme tekkida.

  8. #548
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Oskab keegi ehk lahti seletada miks mul HEM ei kuva turniirilauale hudi ?? Player prefences alt on linnuke õiges kastis ja teistest valikutest maha võetud..et peaks nagu kuvama...krt ei saa aru miks ei näita..

  9. #549
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    Oskab keegi ehk lahti seletada miks mul HEM ei kuva turniirilauale hudi ?? Player prefences alt on linnuke õiges kastis ja teistest valikutest maha võetud..et peaks nagu kuvama...krt ei saa aru miks ei näita..
    Ehk liiga vana versioon ;D

  10. #550
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    ei tea võimalik.. aga varem nagu kuvas

    edit: tegin update ja ikka sama jama.. lihtsalt ei kuva hudi... käsi impordib! Ja miks see viimane update nii kandilisi graafikuid näitab rsk..

  11. #551
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    ei tea võimalik.. aga varem nagu kuvas

    edit: tegin update ja ikka sama jama.. lihtsalt ei kuva hudi... käsi impordib! Ja miks see viimane update nii kandilisi graafikuid näitab rsk..
    Table manageri alt võta find, siis sealt peab lauad leidma.

  12. #552
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    ei ma räägin et lauad ka leiab ilusti.. lihtsalt HUDi ei kuva... kõik on omaarust õigesti seadistatud... käsi impordib..lauad leiab.. lihtsalt lauale ei kuva mitte ühtegi statsi

    edit: cashi laudadesse kuvab kõik ilusti, table manageri alt näitab turniiri lauda (linnuke sees ilusti) aga playes lahtri alt näitab 0/10.. samas lauas on 10 mängijat...

  13. #553
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    huvitav. peaks nagu kuvama kui ütled et lauad leiab.
    Samas jah, proovi siiski sealt table manageri kastist find võtta, ehk saad selle punase risti sinna lauale vedada. Mõnikord ta jamab, nt. mul trios. PS'is on kõik korras.
    Enam-vähem kordasin Tigrano juttu, niiet my bad kui kordan juba öeldut ja proovitut.

  14. #554
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    krt oligi vaja seda punast ristikest vedada laua peale.. plääd mis nipp ikka :D

  15. #555
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kui ma näiteks tahan postitada foorumisse mingit konkreetset kätt, ja lisada sinna juurde veel vastase stätsid (konkreetse käe ajal olnud vastase stätsid), siis kust ma saan selle hem'ist selliselt võtta? Kui panen "replay hand", siis kuvab ta vastase stätsid kogu käte arvu peale mis olen temaga mänginud.
    keeruliselt seletatud, ehk saate aru.

  16. #556
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas marxiku
    Kui ma näiteks tahan postitada foorumisse mingit konkreetset kätt, ja lisada sinna juurde veel vastase stätsid (konkreetse käe ajal olnud vastase stätsid), siis kust ma saan selle hem'ist selliselt võtta? Kui panen "replay hand", siis kuvab ta vastase stätsid kogu käte arvu peale mis olen temaga mänginud.
    keeruliselt seletatud, ehk saate aru.
    ood ood pal. mida rohkem sa oled temaga mänginud seda parem ju. neid statse ongi vaja, mitte neid, mis oled selles konkreetses lauas mänginud. ponimajes?

  17. #557
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    ood ood pal. mida rohkem sa oled temaga mänginud seda parem ju. neid statse ongi vaja, mitte neid, mis oled selles konkreetses lauas mänginud. ponimajes?
    Ei seda küll. Aga mõtlen olukordi kus lauas uus tüüp ja käe sämpel on nt. ainult 30 ning tekib raskem otsus, siis tahan pärast sessi abi küsida foorumist et näe, oli situatsioon vastasega, stätsidega 50/25 30ne käega. Kuid sess kestab edasi, mängin lauas kah edasi temaga ja 100 kätt hiljem on tal stätsid nt 22/17, ehk siis hakkab kujunema tema tegelik mängustiil.
    Sesmõttes, et kui sess läbi siis ei mäleta enam tema stätse mis sessi alguses olnud raskes situatsioonis mõjutasid minu otsust.
    See kogu krempel kehtib ainult siis kui lauas kohtun uute tundmatutega.

    loodan et said selgemaks. või ikka keeruline


  18. #558
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    kuulge, tõesti kuidas need kandilised graafikud sujuvaks tagasi saab...jube häiriv on vaadata seda kandilist ameerika mäge :)

  19. #559
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas marxiku
    Ei seda küll. Aga mõtlen olukordi kus lauas uus tüüp ja käe sämpel on nt. ainult 30 ning tekib raskem otsus, siis tahan pärast sessi abi küsida foorumist et näe, oli situatsioon vastasega, stätsidega 50/25 30ne käega. Kuid sess kestab edasi, mängin lauas kah edasi temaga ja 100 kätt hiljem on tal stätsid nt 22/17, ehk siis hakkab kujunema tema tegelik mängustiil.
    Sesmõttes, et kui sess läbi siis ei mäleta enam tema stätse mis sessi alguses olnud raskes situatsioonis mõjutasid minu otsust.
    See kogu krempel kehtib ainult siis kui lauas kohtun uute tundmatutega.

    loodan et said selgemaks. või ikka keeruline

    nüüd on asi clear!
    seda ma hemist kahjuks välja otsida ei oska.

  20. #560
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    kuulge, tõesti kuidas need kandilised graafikud sujuvaks tagasi saab...jube häiriv on vaadata seda kandilist ameerika mäge :)
    Tuleb rohkem käsi mängida, siis on siledamad. ;D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES