Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 29, kokku 206 EsimeneEsimene ... 1927282930313979129 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 561 kuni 580, kokku 4118
  1. #561
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul mingi jama, et ei lase Hemi registreerida. Kuna mul format oli arvutil, siis pidin uuesti installima ning ka endine HH läks kaduma. Trial sai läbi ning koodi ei taha sisse enam võtta. Suppordis lasin koodi resettida, kuid ikka mitte midagi.

    Kes oskab aidata, siis oleks väga tänulik. Hetkel Pokertrackeri trial käimas, kuid seda endale soetada ei tahaks.

  2. #562
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 332

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Mul mingi jama, et ei lase Hemi registreerida. Kuna mul format oli arvutil, siis pidin uuesti installima ning ka endine HH läks kaduma. Trial sai läbi ning koodi ei taha sisse enam võtta. Suppordis lasin koodi resettida, kuid ikka mitte midagi.

    Kes oskab aidata, siis oleks väga tänulik. Hetkel Pokertrackeri trial käimas, kuid seda endale soetada ei tahaks.
    Siis kiri supporti ja las kontrollivad üle su koodid. Enne proovi mitu korda, mul ka registreerides mitmeidki kordi veateteid andnud.

  3. #563
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Saadeti selline kiri:

    Hi, it looks like you have a proxy running. Either turn off the proxy or check Internet Explorer – Internet Options and make sure you don’t have a proxy setup there. Error 417 in the file is definitely a proxy issue though



    Roy


    Mis kuradi asi on üldse proxy. Ma tean ainult, et mul on Starmani ühendus PowerBoostiga, ning netti jagab korteris buffalo wifi ruuter. Internet optionsite alt ei osanud ka midagi peale hakata. ???

  4. #564
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tavaliselt kulged sa internetti otse läbi ISP, proxy aga nn. ümber nurga.
    Süsteem näeb välja selline tvaliselt: Sina-ISP-internet. Proxyga Sina-ISP-proxy (puhver)server ( see võib olla ükskõik milline server maailmas ) - internet.

    IEs saad proxy settinguid määrata Tools-options-ülevalt connections-LAN settings.

  5. #565
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    AssaMait mul sama error siis

    Could not activate license at server.
    The request failed with HTTP status 417: Expectation failed.

    Ma kah matsu ei jaga nede proxy asjadega aga niiaplju kui uurisin siis ei paistnud olevat. Saatsin muidugi supporti kirja kah aga kui vastavad et probla seostub proxyga ja kõik siis suur kasu neist ei ole.
    Kasutan vistat ehk see raibe miskit jamab, mis sul on Provoker?

  6. #566
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 332

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Pommitage veel neid kirjadega. HEM'i klienditeeninduse tiim eesotsas härra Mornyga on nii abivalmis, et teamvieweri vms. programmiga tulevad su arvutisse ja lahendavad probleemid sinu eest.

  7. #567
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    FUCK sain siis sealt maalt edasi aga nüüd kui database control panelis üritan vajutada connect siis viskab sellise erroi




  8. #568
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 332

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kõik HEM'iga seondavad EXE programmidel on õigused, "Run as Administrator"? Kui ei tea või ei ole, siis pane või veel-parem - keera maha Vista UAC (User Account Control), seda saad teha: Control Panel->User Accoutns->Turn User Account Control on or off.

  9. #569
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kõik HEM'iga seondavad EXE programmidel on õigused, "Run as Administrator"? Kui ei tea või ei ole, siis pane või veel-parem - keera maha Vista UAC (User Account Control), seda saad teha: Control Panel->User Accoutns->Turn User Account Control on or off.
    Tänud ranka sain lõpuks tööle oma asja. Nüüd tuleb välja mõelda kuidas ma teisest arvutist kõik oma värgid saan siia.

  10. #570
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    FUCK sain siis sealt maalt edasi aga nüüd kui database control panelis üritan vajutada connect siis viskab sellise erroi




    Mismoodi sa sealt edasi said?? mul ikka sama jama ja krt ei midagist. ???


    Edit. Sain asja korda. Kuskilt internet optionsite LAN settingute alt võtsin Proxy alt mingi linnukese eest ära ja asi toimis 8)

  11. #571
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tekkis küsimus..Kui ma panen enda arvutile HEMi peale ja teen arvutile format C , kas siis see sama cd key ei tööta enam, ehk siis max kahele arvutile ja maha lastes enam see ei tööta?

  12. #572
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 332

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Supsti
    Tekkis küsimus..Kui ma panen enda arvutile HEMi peale ja teen arvutile format C , kas siis see sama cd key ei tööta enam, ehk siis max kahele arvutile ja maha lastes enam see ei tööta?
    Töötab. Kui ütleb, et su koodid on kasutuses, siis saada kiri HEM'i klienditoele ja lase koodid nullida.

  13. #573
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ***** see sitane programm keeldub tööle hakkamist, jummala tiltis juba. Mingi kuradima 4 tundi üritanud seda ära installida ja mingi kuradima postgreSQLiga ühilduma panna või mida iganes. Igastahes tööle ta keeldub hakkamast, saan ühest errorist jagu tuleb uus. No käige ***** õige, oleks pidanud ikka PT3 ostma, lased peale ja töötab.. pole mingit kuradima ajudenussi. Lihtsalt ei suutnud mainimata jätta. Homme kirjutan siis juba täpsemalt, hetkel magama.

  14. #574
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Installi alguses PT3, seoses sellega installib automaatselt postgreSQL'i ka ära. Hiljem lased PT3 maha ja installid HEM'i peale ja pole manuaalselt postgreSQL'iga jamamist. Ehk aitab.

  15. #575

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Iga inimene kes valdab Inglise keelt 6 klassi tasemel. Oskab õpetuse järgi 1:1 asju tehes ka asja tööle saada.

  16. #576
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    installisin HEm triali, et teha nüüd suuremat analüüsi mängule ja kergemini vastased laudades märgistada.
    Mure aga selline, et HEm ei kuva lauda statse ei primas, ega pacificus, auto importide ees on linnukesed, ja samuti et kuvaks turniiri statse, aga ei kuva. Liskas veel importisin oma Triobeti handh ja kõik käed tulid ilusti sinna, kui nüüd TRios veel mängisin siis ta neid käsi ei salvestanud, mis nüüd mängisin, kas import kaust peab olema postqresiga seotud?
    Aga peamine oleks see, et saaks HEMI pacific pokeris tööle, kes oskab aidata palun PS

    edit: SAin tööle:)

  17. #577
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    plaanis osta HEM low-stakes
    Nii, ütlen kohe ei viitsind teemast otsida primabeti kohta, kas töötab 100%.
    Mängin siis AINULT triobetis ja loodan, et see soft toetab seda saiti 100%, cashid, turnad, HUDid vms
    Saab keegi seda kinnitada ja vajadusel ka õpetada kui ma ei saa hakkama seadistamisega?

  18. #578
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas vinney
    plaanis osta HEM low-stakes
    Nii, ütlen kohe ei viitsind teemast otsida primabeti kohta, kas töötab 100%.
    Mängin siis AINULT triobetis ja loodan, et see soft toetab seda saiti 100%, cashid, turnad, HUDid vms
    Saab keegi seda kinnitada ja vajadusel ka õpetada kui ma ei saa hakkama seadistamisega?
    Cashis töötab laitmatult, turnadega tuli mingi aeg tagasi veel manuaalselt HUD'ile laud ette sööta, ei oska öelda, kas praeguseks see viga parandatud.
    Kui vaja seadistamisega abi, siis võin ka tulevikus aidata, võid otsida kontakti foorumist või msnist.

  19. #579
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    peamiselt mängin prima turiniire, et keegi oskab öelda kuidas HUDiga siis on

  20. #580
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Vinney, mina pole prima turniiril igatahes hudi ette saanud, küll table finder näitab, et laud on aga hude pole:S

    Endalk aga selline küsimus, et HEM nullib iga sitngo alguses minu statsid, kas ma kuskilt näeksin enda üldiseid statse ka, ja ega ta ometi vastastega niimodi tee?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES