Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 33, kokku 206 EsimeneEsimene ... 2331323334354383133 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 641 kuni 660, kokku 4118
  1. #641

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Prima võrk jah. Ei aidanud viimase beta installimine ega ka HEM'i reinstallimine. Kusjuures paar tundi tagasi turniiril kuvas normaalselt veel statid, aga jah, küll peab siis ootama!

  2. #642
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas raunooo
    Kuidas ma lisan selle, ei leidnud ise?
    HUD options -> player preferences -> stats -> misc -> Trny M

  3. #643
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    miks ta mul HUDis igas uues turnas enda statte uuesti 0-st lugema hakkab

  4. #644
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    kas keegi viitsiks teha kuhugi step-by-step õpetuse kuidas kanda databaas üle HEM'st Poker Tracker 3'e

  5. #645
    Julm Donk
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Kadrina
    Postitusi
    36

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tere... Mul siuke küsimus et, miks ei hakka automaatsel HUD lauas statte kuvama vaid pean veel table finderiga mässama? Kas on kuskil vaja linnuke või miskit teha et hakkaks automaatselt kuvama? Mängin pokerstarsis.

  6. #646
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas MadisRa
    Tere... Mul siuke küsimus et, miks ei hakka automaatsel HUD lauas statte kuvama vaid pean veel table finderiga mässama? Kas on kuskil vaja linnuke või miskit teha et hakkaks automaatselt kuvama? Mängin pokerstarsis.
    Tere MadisRa,

    Loodan, et oled options>configure auto import foldersi eelnevalt ära seadistanud, sest PokerStarsis HEM peaks jooksma ilusti ja ei tule table fineriga midagi teha. Samas kellel on läinud table finerit vaja, siis pärast ühekordset laudade määramist ja punase kasti lohistamist table finderis on probleem lahenenud.


  7. #647
    Julm Donk
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Kadrina
    Postitusi
    36

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Käsi impordib ilusti... vähemalt ma arvan nii. Pokerstarsist hand historyst võtab ja HMArchive alla salvestab... Seadistused on ka enda arust õiged kuna olen õpetusi, lugend ja jälgind. Muud nagu polegi viga ainult et ma ei viitsi selle table finderiga mässata...

  8. #648
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Milles võib põhjus olla, et ma enda statse lauas ei näe?

  9. #649
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Milles võib põhjus olla, et ma enda statse lauas ei näe?
    võta linnuke ära kastist "Disable hero in HUD" see siis options--->player prefences

  10. #650
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    võta linnuke ära kastist "Disable hero in HUD" see siis options--->player prefences
    Tänks, ma arvasingi, et vägagi lihtne asi, aga ise ei suutnud seda üles leida

  11. #651

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas saan hemist näha, missugused käed toodavad mulle kõige suuremad kahjumit ja millised plussi? Ty

  12. #652
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Helmps
    Kuidas saan hemist näha, missugused käed toodavad mulle kõige suuremad kahjumit ja millised plussi? Ty
    Cash games > reports >select report name from list (see asub vasakul pool suht üleval) > holecards

  13. #653

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Eile uuendati Fulltiltis softi. Tegin aknad lahti, lükkasin Hemi tööle ja asi tundus ok olevat. Natukese aja pärast vaatasin, et pooltes akendes HUD peale ei läinudki ning teistes akendes HUD peale 6-7-8 kätt enam andmeid akendes ei uuendanud. Samas HEM tõmbas kõik käed ilusasti alla. Tegin restarte ja uuendusi aga asi ei paranenud. Kas kellegil oli veel FTP-s sama probleem?




  14. #654

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas egerth
    Eile uuendati Fulltiltis softi. Tegin aknad lahti, lükkasin Hemi tööle ja asi tundus ok olevat. Natukese aja pärast vaatasin, et pooltes akendes HUD peale ei läinudki ning teistes akendes HUD peale 6-7-8 kätt enam andmeid akendes ei uuendanud. Samas HEM tõmbas kõik käed ilusasti alla. Tegin restarte ja uuendusi aga asi ei paranenud. Kas kellegil oli veel FTP-s sama probleem?




    see jama jah kõigil vist. eks loodetavasti fixivad ära selle võimalikult ruttu

  15. #655
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    HEMi beta töötab.
    See oli siis öine info.

    ---------------------
    http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe

    * (1.09 Beta 14a BUG) Updated to deal with FTP client change which would cause hud to stop updating after about 10 minutes
    * (1.09 Beta 14a BUG) Fixed issue with Prima cash games not auto detecting within hud without table finder

    PLEASE NOTE: We will have a scanner update later today - this is taking a little bit longer to fix and we wanted to make sure the manager + hud were operational for people

  16. #656
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kasutan seda 1.09 beta 13 ja Unibetis enam ei hakka automaatselt cashis state lauda kuvama pean käsitsi laua ise üles otsima. Beta viga või on miski muu asi kuskil valesti?

  17. #657
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    kasutan seda 1.09 beta 13 ja Unibetis enam ei hakka automaatselt cashis state lauda kuvama pean käsitsi laua ise üles otsima. Beta viga või on miski muu asi kuskil valesti?
    uuenda:
    * (1.09 Beta 14a BUG) Fixed issue with Prima cash games not auto detecting within hud without table finder

  18. #658
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    türamaivõi... mitmendat korda juba küsin, kas keegi on selle table scanneri ostnud ja kasutab seda? muljed/kommentaarid?

  19. #659

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    türamaivõi... mitmendat korda juba küsin, kas keegi on selle table scanneri ostnud ja kasutab seda? muljed/kommentaarid?
    Vaata kodumaised videod, seal räägin sellest table scannerist!

  20. #660
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Sai kolitud PSist Pacificusse. HEM kuvab statsid lauda ja kogub infot, kuid ma näen ikka ainult PS statse jms. Kust saab muuta seda, et pacificu playerid ja muu info nähtavale tuleks?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES