Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 206 EsimeneEsimene 123451353103 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 4118
  1. #41
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Holdem manager

    no mul ka HEMi kohta kysimus. kasutan kolme v2rvi statside kuvamisel, valge, roheline ja punane.
    ja k6ik v2rvid on mul valitud sama tumedusastmega. no aga mida kuradit see hud teeb, osad statsid
    on helepunased, teised tumerohelised, kolmandad tume punased ja neljandad helerohelised, ma ei taju, muutsin k6ikide fondi ka samaks ja bold on ka k6ik....mis toimub?

  2. #42
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    no mul ka HEMi kohta kysimus. kasutan kolme v2rvi statside kuvamisel, valge, roheline ja punane.
    ja k6ik v2rvid on mul valitud sama tumedusastmega. no aga mida kuradit see hud teeb, osad statsid
    on helepunased, teised tumerohelised, kolmandad tume punased ja neljandad helerohelised, ma ei taju, muutsin k6ikide fondi ka samaks ja bold on ka k6ik....mis toimub?
    Proovi:

    HEM->Hud Options ja seal on iga stati kohta kastike: "Adjust color for sample size" (asub kohe Font all). Kui selle ees on linnuke siis võta ära ning vaata, kas asjad lähevad paika. Kui ei lähe või linnukest ei olegi kasti ees, siis anna teada.

  3. #43

    Re: Holdem manager

    Avastasin et holdem manager ei tee daalal ja eurol vahet? Kuna prima nl5 eurolauad siis saab miskit ette võtta?

  4. #44
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: Holdem manager

    no arvata on, et ma olen idioot ja panin eile just nimme k6igile sinna kasti linnukese, lugemata, mis see linnuke teeb. Asi korras, hem rokib.

  5. #45
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Avastasin et holdem manager ei tee daalal ja eurol vahet? Kuna prima nl5 eurolauad siis saab miskit ette võtta?
    Hetkel ei tee aga see pidi olema HEM'i prioriteet number üks. Kui see valmis, siis peate lihtsalt käed exportima ja tagasi sisse importima - paras teha hommikul, kui lähete hambaid pesema. Tagasitulles probleem lahendatud :P

  6. #46
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas lebovend
    no arvata on, et ma olen idioot ja panin eile just nimme k6igile sinna kasti linnukese, lugemata, mis see linnuke teeb. Asi korras, hem rokib.
    LOL :P

  7. #47

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas masterpupept
    Nii, küsin nüüd ühe natuke delikaatsema küsimuse, aga loodan, et foorumi reeglitega vastuollu ei lähe. Aga kuna HEM seriali võin kasutada korraga 2 arvutis, siis oleks soov oma üks key pool vennale, kes vaikselt sumistab trios NL5. Tahaks natuke ta mängu tsekkida ja analüüsida. Aga igatahes, kas asi töötab ka korraga ehk kui mõlemad HEM ühel ajal töös. Kellegil kogemusi?

    PT3ga on ka kaks seriali aga kui nad avastavad et nagu kahes erinevas kohas kasutad siis võib jama olla vms. ühe ip vms. pealt ei ole probleemi vist.

  8. #48

    Re: Holdem manager

    Eks näeb. Toetan siis venda kui litsents lendab.

  9. #49
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas kollane

    PT3ga on ka kaks seriali aga kui nad avastavad et nagu kahes erinevas kohas kasutad siis võib jama olla vms. ühe ip vms. pealt ei ole probleemi vist.
    Mina ei usu, et see väide on õige. Kui sul on 2 serialit, siis ongi, et sa saaksid neid kasutada erinevates arvutites ja erinevate IP-dega.

  10. #50
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Holdem manager

    jep, nii peaks olema külll.... Saad 2es erinevas arvutis kasutada. Kas keegi ei taha kahasse HEM osta, ehk siis kumbi paneks 25 dollarit? (small stakes versioon) PM kui huvitatud!

  11. #51

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mina ei usu, et see väide on õige. Kui sul on 2 serialit, siis ongi, et sa saaksid neid kasutada erinevates arvutites ja erinevate IP-dega.

    Your registration is valid for two computers at one time that you own (sharing codes is not allowed). Therefore, if you play poker on both your desktop computer and your laptop, you will be able to use PokerTracker™ 3 on both.

    hemil vb pole aga PT3 on küll. ma ostaks ka siis ju sõbraga kahepeale. pool ja pool mis see maksta oleks.


    Tsitaat Algselt postitas marguzz22
    jep, nii peaks olema külll.... Saad 2es erinevas arvutis kasutada. Kas keegi ei taha kahasse HEM osta, ehk siis kumbi paneks 25 dollarit? (small stakes versioon) PM kui huvitatud!
    kui kindlalt väidad et nii saab ja on lubatud siis ma võin sinuga kahepeale osta.

  12. #52
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas kollane

    Your registration is valid for two computers at one time that you own (sharing codes is not allowed). Therefore, if you play poker on both your desktop computer and your laptop, you will be able to use PokerTracker™ 3 on both.

    hemil vb pole aga PT3 on küll. ma ostaks ka siis ju sõbraga kahepeale. pool ja pool mis see maksta oleks.


    kui kindlalt väidad et nii saab ja on lubatud siis ma võin sinuga kahepeale osta.
    See tähendab seda, et kaks koodi on ÜHE INIMESE kohta ning sõbrale ja tuttavale oma koode anda ei tohi. Ja kuna sa oled üks inimene siis tõenäoliselt sul ei tekigi vajadus kahte trackerit eri arvutitest korraga jagada.

    Ja igasugu sharemine unustage kohe ära; Isegi, kui see oleks lubatud siis see tekitab varem või hiljem probleeme.

  13. #53
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Holdem manager

    Kas HEM'il on mingi oma sisene KELL ?? mul on koguaeg session start ja session finished ajad paigast ja ka päev vahetub kuidagi mingil imelikul ajal..

  14. #54

    Re: Holdem manager

    Minul on sessi ajad ilusti õiged nii päevad kui ka kellaaeg.

  15. #55
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    Kas HEM'il on mingi oma sisene KELL ?? mul on koguaeg session start ja session finished ajad paigast ja ka päev vahetub kuidagi mingil imelikul ajal..
    Arvan, et süüdi on pokkeritoa kell. HEM ise enda sees kella ei oma ning kõik ajad saab tema läbi HH (hand historyte). Näiteks, kui meil on kell hommikul 7 on ja me lõpetame ära sessiooni ning mängisime Starsis, siis HEM'i järgi me lõpetasime sessi kell 00.00 öösel, kuna tol hetkel näitas Starsi kell seda.

  16. #56
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Holdem manager

    selge.. starsist kohalikku aega ei saa sättida ka kahjuks... CET järgi saab panna tegelt...

  17. #57
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    selge.. starsist kohalikku aega ei saa sättida ka kahjuks... CET järgi saab panna tegelt...
    Ärge muretsege, natuke veel ja saab panna igat ajatsooni; Nii vähemalt Stars lubas.

  18. #58
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Holdem manager

    kui hoverdad hiire mingi statsi peale...hüppab üles popup window.. ja seal on statside taga sulgudes mingid arvud..mida need tähendavad?

    Kui mitu korda mingit vastavat muuvi mängija sinu vastu teind on??

  19. #59

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    Kui mitu korda mingit vastavat muuvi mängija sinu vastu teind on??
    Täpsemalt: mitu korda tal on üldse kokku olnud võimalus seda teha.

    P.S. Ma ei tea, kas see on maitse asi, kuid mina olen loonud nt. ainult ühe suure pop-upi (VPIP pealt, ülejäänud keelustatud), et multis liiga palju asju lahti ei hüppaks. Mugavam tundub ja seetõttu julgen natuke soovitada.

  20. #60
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Holdem manager

    ja järgmine küsimus :)

    reportside alt: plugging leaks 03 - flop hand strenght...

    ja sealt top pair weak kicker or worse/no draw - see on mul julma moodi miinuses.. saab selle järgi ka midagi välja lugeda?

    et flopand top pairi väikse kickeriga, ei suuda maha panna ??

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES