Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 40, kokku 206 EsimeneEsimene ... 3038394041425090140 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 781 kuni 800, kokku 4118
  1. #781
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    Kas kellelgi veel ei tööta HUD ja import peale starsi softi uuendust täna??

    Kui panen "auto-import" siis mingeid faile nagu loeb aga leiab "import erroreid" ning käsi ei salvesta ja HUD'i laudadele ei kuva ???

    Ise mõtsin algul et see sellest, et proovisin esimest korda 24-tableda... et vbl ei loe välja niipalju vms.. siis proovisin vähemalte laudadega ja ikka ei midagi.. tegin restarti ka HEM'le korduvalt aga ikka miskit..

    ja siis tuli meelde, et enne teist sesiooni (hommikul kõik töötas) oli software update ja nüüd enam ei importind... ?? Kellegil veel sama mure?
    mul täna praegu sama jama. nagu loeb kõike aga annab ainult erroreid ja table finderiga ei leia mitte essugi, kuigi lauad olemas.

  2. #782
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 484

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas leits
    mul siuke probleem .. hud viskab mingi imeliku errori, et ei suuda midagi loadida vms .. et tuleb yle kirjutada ja siis statid on j2lle teab j umal k us pean uuestyi paike tõstma ... sick :/
    Vana bug, millele mina vastumürki ei suutnud leida aga leidsin viisi, kuidas ennetada. Mul see bug tekkis siis kui ma peale mängu HEM'i autoimporti välja ei lülitanud ning HEM autoimport jäi tühjalt tiksuma tundideks. Kui panin autoimporti kinni siis seda viga ei tekkinud.

  3. #783
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas hoss23
    mul täna praegu sama jama. nagu loeb kõike aga annab ainult erroreid ja table finderiga ei leia mitte essugi, kuigi lauad olemas.
    HEM tahab update'i. Mul oli sama jama. Pärast uuendamist hakkas jälle funkama. 1.09 beta 23 versioon

  4. #784

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    MUL probleem siis et täna ostsin selle small stakes hemi ja kõik on ok peale selle et need statid laua peal ei ole õigete kohtade peal ma olen ikka väga kaua jamand sellega ja no ei saa hakkama ennem ka hemi kasutand ja siis olen nagu päris kiirelt matsu lahti jagand aga no nüüd ei saa hakkama panen need õigete kohtade peale salvestan ära aga ei jää teistes laudades nii nagu vaja....................keegi äkki teab või on sama jama.

  5. #785

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas axly00
    MUL probleem siis et täna ostsin selle small stakes hemi ja kõik on ok peale selle et need statid laua peal ei ole õigete kohtade peal ma olen ikka väga kaua jamand sellega ja no ei saa hakkama ennem ka hemi kasutand ja siis olen nagu päris kiirelt matsu lahti jagand aga no nüüd ei saa hakkama panen need õigete kohtade peale salvestan ära aga ei jää teistes laudades nii nagu vaja....................keegi äkki teab või on sama jama.
    Äkki sa kasutad näiteks preferred seati ja pole seda ära seadistanud.

  6. #786
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mul NLo8 cash laudasid ei loe enam sisse. installitud on viimane beeta versioon 1.09 beta 23a (full)

    samas mure multitable turniiride tulemustel. vanasti luges PS saadetud failist resulte, enam seda ei tee. peab käsitsi panema.

    aga nuh, ega siin vist midagi soovitada pole. bad beat lihtsalt. tuleb oodata uut versiooni vms :D

  7. #787
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 484

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas wedoit
    mul NLo8 cash laudasid ei loe enam sisse. installitud on viimane beeta versioon 1.09 beta 23a (full)

    samas mure multitable turniiride tulemustel. vanasti luges PS saadetud failist resulte, enam seda ei tee. peab käsitsi panema.

    aga nuh, ega siin vist midagi soovitada pole. bad beat lihtsalt. tuleb oodata uut versiooni vms :D
    Kõige uuem versioon on 1.09 beta 24, mille saab downloadida: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe Proovi äkki aitab.

    Ja kas saadetavad turniiri tulemused on ikka inglise keelsed?

  8. #788

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Äkki sa kasutad näiteks preferred seati ja pole seda ära seadistanud.
    äkki ütled mis seal tegema peab

  9. #789

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas axly00
    äkki ütled mis seal tegema peab
    Ära kasuta või siis seadista HEM vastavaks (Hud options - Seating prefe).

  10. #790
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kõige uuem versioon on 1.09 beta 24, mille saab downloadida: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe Proovi äkki aitab.

    Ja kas saadetavad turniiri tulemused on ikka inglise keelsed?
    beta 24 lahendas eelpool toodud probleemid, great success. tulemused olid loomulikult inglise keelsed

  11. #791
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    servus, vajaks räigelt abi, vaja mängida, ei saa, hem nagu leiab koha üles, ag asisse faile ei ime... näitab pool epealt mingi files imported 1 of 3... ja kõik... probleem sai minu jaoks alguse ongame võrgu uuendusest vms... suht kapsas on mängida nii, tiba tilti ajab ka

  12. #792
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    servus, vajaks räigelt abi, vaja mängida, ei saa, hem nagu leiab koha üles, ag asisse faile ei ime... näitab pool epealt mingi files imported 1 of 3... ja kõik... probleem sai minu jaoks alguse ongame võrgu uuendusest vms... suht kapsas on mängida nii, tiba tilti ajab ka
    ah jah, noh ütleme siis nii, et 10 minutit pärast sessi algust järab lõpuks neist 2hest filist läbi, ja siis kuvab ja töötab suht koht laitmatult... aga algus on JÕÕÕLEEE... kas kellelgi on veel sääraseid probleeme? kas miski aitaks? ahjaa, kasutan xp'd

  13. #793

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    servus, vajaks räigelt abi, vaja mängida, ei saa, hem nagu leiab koha üles, ag asisse faile ei ime... näitab pool epealt mingi files imported 1 of 3... ja kõik... probleem sai minu jaoks alguse ongame võrgu uuendusest vms... suht kapsas on mängida nii, tiba tilti ajab ka
    Ma arvan, et aitaks see, kui sa oma gigase (see on näitlik suurus) faili ära kustutaksid või kuhugi arhiveeriks ja uue teeksid.

  14. #794
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    imho, mul ei ole kuskil säärast suurt faili, neis kohtades, kust ta hh'si tirib

  15. #795
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kas hemmi arhiivi kataloogi võib aeg-ajalt tühjendada?

    ja mida tähendab "purge hands" ? kustutab olemasolevaid käsi? mingid vahemälu... v mida?

  16. #796
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    kas hemmi arhiivi kataloogi võib aeg-ajalt tühjendada?

    ja mida tähendab "purge hands" ? kustutab olemasolevaid käsi? mingid vahemälu... v mida?
    HEMi arhiivis ei tohiks midagi vajalikku olla, teed AB backupi ja hoiad paari viimast faili alles.

  17. #797
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    HEMi arhiivis ei tohiks midagi vajalikku olla, teed AB backupi ja hoiad paari viimast faili alles.
    defineeri "AB backup"

  18. #798
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    defineeri "AB backup"
    Andmebaasi backup ;D

  19. #799
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    eem, andmebaasi bäkupid on mujal ju.. autoimpordis küsib, et kuhu ma panen läbitöödatud käed, ja ma siis andsin kätte, nüüd on see kataloog juba mingi paraja suurusega, aga pm võib tühjaks lasta siis v?

  20. #800

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Sain täna läppari kätte ja vaja siia ka HM peale panna. Aga sooviks veidike abi, et kas teil on ka 1 database 2 arvuti vahel.
    Proovisin nats aru saada kyll sellest õpetusest, mis HM FAQ lehel on: http://www.holdemmanager.net/faq/afmmain.aspx , aga ei jaga seda ikka nii hästi. ( How do I setup Holdem Manager to share one database between two computers? ) Kas keegi on selle läbi teinud ja oskab natuke lihtsamalt ära seletada juba siis eesti keeles. :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES