Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 42, kokku 206 EsimeneEsimene ... 3240414243445292142 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 821 kuni 840, kokku 4118
  1. #821

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Äkki on kuni NL50, ehk NL50 kaasa arvatud?

  2. #822
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas rrrr
    Mängisin täna testiks ühe ringi NL50 ja minu Small Stakes HEM salvestas kenasti need käed ja HUD näitas ning uuendas kenasti statte. Pidi ju olema nii, et NL50 tahab upgrademist Pro versiooni peale?
    kui NL100 lähed siis tahab upgradei NL50 on kaasa arvatud

  3. #823

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    kui NL100 lähed siis tahab upgradei NL50 on kaasa arvatud
    Jap, nii on.
    Plaanin ka lähiajal ära upgreidida.

  4. #824
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selline probleem - hakkasin installima PostgreSQL'i ja tuli ette jama:

    Selles aknas, kus on Initaliaze database cluster:

    The selected enconding is not valid for the chosen locale.

    ei lase edasi installida

    :/

    E: sain korda. minu pask

  5. #825
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Ma ei ole ikka oma postgre-d tööle saanud. Teadmata põhjustel lakkas ta lihtsalt ükspäev töötamast ja HEM ei läinud enam tööle. Tahaks küsida, kui ma lasen postgre maha ja jätan data alles postgre alt, et kas pärast mu info ja käed jäävad alles vastaste kohta, kui uue postgre peale panen ja oma data kausta sinna panen või ei jää?

  6. #826

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Holdemmanageri FAQ all peaks selline teema olemas olema, kuidas data nii alles jätta nagu sina tahad. Otsi sealt.

  7. #827
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet
    Holdemmanageri FAQ all peaks selline teema olemas olema, kuidas data nii alles jätta nagu sina tahad. Otsi sealt.
    Ok sain lõpuks korda. Sain sealt jah infot. :)

  8. #828
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Probleem PartyPokeriga:

    Kui muudeti FR mäng seal 10-seated lauast 9-ks, siis läksid setingud sassi. Võtan kaks lauda ette, dragin ühel kõik mängijate stattide kastid õigesse kohta, samal ajal teises aknas on paar tk konkreetselt vahetuses. Ehk siis ei saa kuidagi kõiki õigeks mõlemas lauas.

    Proovinud seating preferencest sättida, nii PP-s kui HEM's, aga pole paika saanud. Oskab keegi aidata?

  9. #829

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kui muidu ei saa seat preferencidega jne, siis võta linnuke WYSIWYG kastikesest ära ja nüüd peaks saama igas lauas eraldi liigutada Hudi elemente

  10. #830
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Peaks piisama ka kui ctrl nuppu all hoida lohistamise ajal.

  11. #831

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tahaks puudu olevad käed HEMi importida. Mängisin vahepeal teisest arvutist ja seal ei salvestanud käsi. Palusin FT supportist, et nad saadaks mulle teatud kuupäevast-kuupäevani HH.
    Mul nüüd küsimus, et kuidas ma need sinna andmebaasi saan? Kui HEMist import file valida, siis ta ei näe seda tekstifaili. Mingi teine handhistori faili tüüp peab olema? Ometi salvestab Full Tilt ka HH tekstfailides ja hem autimpordib need.
    Kui ma kopeeriks selle faili lihtsalt FT handhistory kataloogi, kas HEM tunneb selle ära? See on ju pisut teistsugune kui tavalised handhistory failid?

  12. #832
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul Starsiga probleem.
    Panin starsis küll, et salvestaks käed ja salvestab ka. Siis tegin paar ringi cashi - fail olemas.
    Vajutan siis import file(s)'i peale ja ta väidab mulle, et "found 0 files to process".

    Kusjuures tõmbasin just kõige uuema hem'i :/

  13. #833
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    Mul Starsiga probleem.
    Panin starsis küll, et salvestaks käed ja salvestab ka. Siis tegin paar ringi cashi - fail olemas.
    Vajutan siis import file(s)'i peale ja ta väidab mulle, et "found 0 files to process".

    Kusjuures tõmbasin just kõige uuema hem'i :/
    Auto import folder optionsi alt seadistaud?

  14. #834
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Auto import folder optionsi alt seadistaud?
    Kui ta pani Import file(s), siis ei oma see autoimport tähtsust ju.

  15. #835
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas olavike
    Kui ta pani Import file(s), siis ei oma see autoimport tähtsust ju.
    Seda küll jah.

  16. #836
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ja autoimport on seadistatud kah.

  17. #837
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ahjaa, see ka, et kui auto import peale panna ja mängida, siis ta viskab ette, et error reading file vms

    e: nt partypokeris täitsa töötab

  18. #838
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tundub nagu vana versioon või vana beta. Mul endal on praegu 1.09 beta 23a, kui Sul uuem 23+ numbriga, siis ei tohiks selle viga ka olla.

  19. #839
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Hmm. paar restarti ja kõik on võluväel korras :)

  20. #840

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tahan ka HEMi soetada, kas oleks mõistlik SEBis luua virtuaalkaart ja sellega maksta? Kui võimalik, siis äkki keegi seletaks, kuidas täpsemalt?

    Ette tänades, T.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES