Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 44, kokku 206 EsimeneEsimene ... 3442434445465494144 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 861 kuni 880, kokku 4118
  1. #861

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tervist! selline küsimus, et kui olen kaotaja mängija, siis kui palju soodustaks mängimine HEM'ga. Et kas see lihtustab palju mängimist või jääb ikka eelkõige kõik oskuste taha ?

  2. #862

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    No õige vastus vast on, et kaotavast mängijast Hem nüüd imeväel võitvat küll ei tee.

  3. #863
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 307

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas krstjan88
    Tervist! selline küsimus, et kui olen kaotaja mängija, siis kui palju soodustaks mängimine HEM'ga. Et kas see lihtustab palju mängimist või jääb ikka eelkõige kõik oskuste taha ?
    Pane see raha hetkel mujal - osta raamatudi, deuces crackedi (või mõne muu treeningsaidi) liikmemaks või otsi omale treener. Peale seda, kui esimesed võidujäljed võiksid HEM'i muretseda.

  4. #864

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Pane see raha hetkel mujal - osta raamatudi, deuces crackedi (või mõne muu treeningsaidi) liikmemaks või otsi omale treener. Peale seda, kui esimesed võidujäljed võiksid HEM'i muretseda.
    Ostsin tegelikult juba suve algul raamatu "pokkeri teooria" aga minule tundub lihtsalt, et see raamat räägib üldiselt pokkerist ja ei tundunud mulle kõige asjalikum. Hea meelega võtaksin omale treeneri kellega oleksin nõus tegema protsendi 70/30 treeneri kasuks. Aga mul pole hetkel piisavalt postitusi vist, et tõestada seda kui väga ma seda sooviksin. pooleteist aastaga olen ise umbes 2000 krooni maha mänginud mis ei ole ise enesest nii suur, aga kui lugeda kuidas teised treenerite abiga saavad võitjateks mängijateks siis oleksin ise muidugi asjast väga huvitatud :)

  5. #865
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    jama selline ,et mässasin miskit uute databasedega ja nyyd ,kui panin originaalse database deafaultiks , ei ole laudades enam state näha !! käsi improddib , graafiku joon liigub .. mängijaid lisab juurde.. on kellegil aimu , kus ma selle võisin maha võtta ? ty!

  6. #866
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mure lahendatud !

  7. #867

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    HEMi statsid minu enda kohta on igas lauas erinevad. Millest see oleneb? Kas ta võtab arvesse need käed, mis ma olen mingi konkreetse vastse vastu lauas mänginud. Näiteks selle, kellega ma olen kõige rohkem antud lauas käsi läbi mänginud? või?

    Ja teiseks. Kas kuidagi oleks võimalik näha lauas enda statse käesoleva sessiooni kohta? Nagu vastaste puhul on võimalik - topeltklik vastase statsidel. Aga enda puhul see ei toimi. Jube hea oleks näha kui aktiivne või passiivne ma mingis lauas olen olnud, see oleneb paljus ju kaardijooksust.

  8. #868

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas räim
    HEMi statsid minu enda kohta on igas lauas erinevad. Millest see oleneb? Kas ta võtab arvesse need käed, mis ma olen mingi konkreetse vastse vastu lauas mänginud. Näiteks selle, kellega ma olen kõige rohkem antud lauas käsi läbi mänginud? või?

    Ja teiseks. Kas kuidagi oleks võimalik näha lauas enda statse käesoleva sessiooni kohta? Nagu vastaste puhul on võimalik - topeltklik vastase statsidel. Aga enda puhul see ei toimi. Jube hea oleks näha kui aktiivne või passiivne ma mingis lauas olen olnud, see oleneb paljus ju kaardijooksust.
    Igas lauas ikka selles lauas mängitud statse näitab ja enda omasi nii sessi kui ka all time statse näed sa HEM-s

  9. #869

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Kodu
    Igas lauas ikka selles lauas mängitud statse näitab ja enda omasi nii sessi kui ka all time statse näed sa HEM-s
    1.Et siis konkreetselt selle Full Tildi laua kohta "nimi x" ? See ei saa olla, see oleks nonsens.
    Aga uus sess uues lauas ei hakka 0 käest pihta, igas lauas on see juba erinev ja ma ei tea millest see oleneb. nt mängisin umbes 22 kätt viies lauas ja mõnes näitas mu statse juba 140 käe kohta mõnes vähem.

    2. Hemmis näitab jah sessi ja all time statse, aga ma pean silmas konkreetse laua sessiooni, mitte kogu sessi. Vastaste puhul saab seda topeltklikiga vaadata, et kuidas nad täna ka ennast ülal on pidanud. Kui mu statsid hakkaks igakord igasse lauda istudes nullist pihta, siis ma saaks oma hetke imagot vaadata. Aga ei hakka ju?

  10. #870

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    anyone out there? ;D

  11. #871
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas räim
    2. Hemmis näitab jah sessi ja all time statse, aga ma pean silmas konkreetse laua sessiooni, mitte kogu sessi. Vastaste puhul saab seda topeltklikiga vaadata, et kuidas nad täna ka ennast ülal on pidanud. Kui mu statsid hakkaks igakord igasse lauda istudes nullist pihta, siis ma saaks oma hetke imagot vaadata. Aga ei hakka ju?
    emm.. minul defaultina näitabki iga kord nullist.. ma jusht tahaks enda miskit alltime stati näha HUDist klikates vms..

    targemad.. rääkige sellist asja.. mul töö juures oli läpakas HEM installitud arvutisse kui Comp 2.. nüüd läheb läpakas vahetusse.. kas ja kuidas ma uude läpakasse hemi installida saan? pean suppordiga suhtlema?

  12. #872
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi
    Hakkasin uues pokkeritoas mängima. Tegin mingi väikse sessi, vaatan vpip 100. Mõtlen, et pole võimalik, teised andmed ka suht ulmelised. Tegin teise sessiooni ka. Ikka vpip 100 ja vaatasin kõigi lauasistujate vpip ka 100. Et mis kamm on, kuskilt mingi vale asi peale läinud?
    Kas keegi ikka ei tea, kuidas saaks korda selle jama? Panen oma sessiooni andmed kah..
    Üldiselt on kõik andmed jamad siin. VPIP 100 pole lihtsalt võimalik vast, preflop raise on mingi ülisuur, 3bet ka unreal.
    Kusjuures mängisin full ringi ja näitab veel avg players 3.8. Lauad olid suht täis tegelt alati. 6 lauaga mängisin.



    Ainsad andmed mis õiged tunduvad paistab olevat ainult võidetud raha..

  13. #873
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    viimane versioon HEMist?

  14. #874
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    viimane versioon HEMist?
    1.08.04

  15. #875
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ükskõik, mis viga teil on, siis enne kontrollige, et teil on viimane versioon ja kui pole, siis uuendage.

    mul on 1.09.29, nii et sul on aegunud kõvasti

  16. #876
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    ükskõik, mis viga teil on, siis enne kontrollige, et teil on viimane versioon ja kui pole, siis uuendage.

    mul on 1.09.29, nii et sul on aegunud kõvasti
    omg, ma polegi oma HEM-i kunagi uuendanud. :D
    Kust ma uuendada saan, kas programmi alt või kodulehelt?

  17. #877
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi
    omg, ma polegi oma HEM-i kunagi uuendanud. :D
    Kust ma uuendada saan, kas programmi alt või kodulehelt?
    http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe

  18. #878
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tänud, see aitaski selle probleemi vastu. :)

  19. #879
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kuidas ma saan enda lifetime statid HUDile?

  20. #880

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Milleks seda hudi vaja, ega see nii kiiresti ei muutu ju. õpi pähe nt või kirjuta paberile

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES