Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 45, kokku 206 EsimeneEsimene ... 3543444546475595145 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 881 kuni 900, kokku 4118
  1. #881
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas räim
    Milleks seda hudi vaja, ega see nii kiiresti ei muutu ju. õpi pähe nt või kirjuta paberile
    wat?

  2. #882
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ma eeldan, et eelneva postiga mõeldi seda, et mõttetu on hudi kuvada enda kogu satistika. Pealegi saab enda statte ju näha paari klõpsu tegemisega. Multitaabeldades ei näe sa sellisel juhul ju enda konkreetse laua imaget. Mu arust on see suht oluline, kuid maitseasi.

  3. #883

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    wat?
    HUDi on ikka vaja:D , lihtsalt all time statsid hudis ei tundu mõtekas ja ega vist ei saa ka kuidagi.


  4. #884

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Pane see raha hetkel mujal - osta raamatudi, deuces crackedi (või mõne muu treeningsaidi) liikmemaks või otsi omale treener. Peale seda, kui esimesed võidujäljed võiksid HEM'i muretseda.
    Tere foorumi seltskond! osalesin just camage turniiril ja õnnestus saada 5 koht ja auväärsed 68 euri. bankroll on nüüd 100 euri ja siis mõtlesin endale HEM small stakes ära osta, aga puudub selleks vaja olev krediitkaart. Kas on kedagi kes saaks aidata mure ära lahendada?

    Kristjan

  5. #885
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas krstjan88
    Tere foorumi seltskond! osalesin just camage turniiril ja õnnestus saada 5 koht ja auväärsed 68 euri. bankroll on nüüd 100 euri ja siis mõtlesin endale HEM small stakes ära osta, aga puudub selleks vaja olev krediitkaart. Kas on kedagi kes saaks aidata mure ära lahendada?

    Kristjan
    Ilma krediitkaardita saab ka osta. Moneybookersi või siis näiteks netelleriga.

  6. #886

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas krstjan88
    Tere foorumi seltskond! osalesin just camage turniiril ja õnnestus saada 5 koht ja auväärsed 68 euri. bankroll on nüüd 100 euri ja siis mõtlesin endale HEM small stakes ära osta, aga puudub selleks vaja olev krediitkaart. Kas on kedagi kes saaks aidata mure ära lahendada?

    Kristjan

    Tervist,

    kui huvi pakub siis võin ära müüa HEM small stakes variandi , kuna ise mängisin endale lahti läbi poker starsis tava versiooni. Ehk kui kellegile huvi pakub andke aga märku.

  7. #887

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Nii mu 15 päeva trial sai otsa ja tellisin seriali ära small stakesi oma. Üritasin aktiveerida aga pidevalt lööb ette selline error

    ( Click to show/hide )






    Tegin update ära, lugesin ka HEMi kodulehe FAQ aga miski ei muutnud olukorda

  8. #888

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas jaans20

    Tervist,

    kui huvi pakub siis võin ära müüa HEM small stakes variandi , kuna ise mängisin endale lahti läbi poker starsis tava versiooni. Ehk kui kellegile huvi pakub andke aga märku.
    olen huvitatud! Mitu raha küsid?
    võta ühendust Kristjan88@msn.com

  9. #889

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas teerajaja
    Nii mu 15 päeva trial sai otsa ja tellisin seriali ära small stakesi oma. Üritasin aktiveerida aga pidevalt lööb ette selline error

    ( Click to show/hide )






    Tegin update ära, lugesin ka HEMi kodulehe FAQ aga miski ei muutnud olukorda
    Saina asja korda, kellel peaks sama error tulema siis mind aitas kui avada internet explorer - tools-internet options-connections-lan settings- ning siis igaltpoolt linnukesed ära võtta ja uuesti korrata HEM registreerimist. :)

  10. #890

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Eile tõmbasin microgamingu endal arvutisse, ei saanud kuidagi HUDi tööle turnat mängides. Käed läksid ilusti HMi kyll aga ei kuvanud lauas. Versioon on kõige uuem - 1.09 beta 30b.

    Any ideas ?

  11. #891
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas neeme
    Eile tõmbasin microgamingu endal arvutisse, ei saanud kuidagi HUDi tööle turnat mängides. Käed läksid ilusti HMi kyll aga ei kuvanud lauas. Versioon on kõige uuem - 1.09 beta 30b.

    Any ideas ?
    võtad table manageri lahti, sealt table finder.. vead selle punase noolekese laua peale ja vajutad OK ja nii pead iga lauavahetuse või uue turnaga tegema

  12. #892
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Probleem selles et kus kohast saab statsid paika panna et nad ei liiguks,et kui uue laua avad siis pole segamini vaid õiges kohas ja kui teises lauas liigutad statsi siis ei liiguks iga laua peal sama pos stats?

  13. #893
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Igaks juhuks küsin ka üle - SNG'd töötavad Holdem Manager PRO versiooniga ainult, eksole? Hetkel on small stakes version ja SNG kohta HH ei tule. Samas statid jooksid PP's ilusasti (Starsis ei toimi veel miski SNG's).

  14. #894

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Owner85
    Probleem selles et kus kohast saab statsid paika panna et nad ei liiguks,et kui uue laua avad siis pole segamini vaid õiges kohas ja kui teises lauas liigutad statsi siis ei liiguks iga laua peal sama pos stats?
    Pead panema HEMis hud options ,seat preferences ja valima toa ja siis sealt istme numbri valima, kui keskel istud 10ses lauas siis peaksid number 5 olema. istmekoha leiad kui istud lauda ja võtad game history lahti.. Endal oli/on sama mure. aga hakkasin seda sama teemat algusest lugema ja leidsin vastuse mingi 5 lehtelt vist..Jõudu!

  15. #895

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selline küsimus et kus ma saaksin selle menüü laua kõrvale mis näitab et kuidas eelmine käsi mängitud oli ja kes võitsis , esimest korda kui HEM tööle panin oli see autmoaatselt seal aga järgmine kord lahti tehes oli kadundu. Mingi glizzer vms oli selle nimi?

    Ja üks küsimus veel et kui peale mängu analüüsin käsi siis kus ma siukse filtri saaksin et vaadata ainult neid käsi mida ma mänginud olen?

  16. #896

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas krstjan88
    Selline küsimus et kus ma saaksin selle menüü laua kõrvale mis näitab et kuidas eelmine käsi mängitud oli ja kes võitsis , esimest korda kui HEM tööle panin oli see autmoaatselt seal aga järgmine kord lahti tehes oli kadundu. Mingi glizzer vms oli selle nimi?

    Ja üks küsimus veel et kui peale mängu analüüsin käsi siis kus ma siukse filtri saaksin et vaadata ainult neid käsi mida ma mänginud olen?
    ma ei tea kas sa mõtled seda aga kui lased lauale kuvada selle statsi kus on näidatud viimse poti võitja, siis klikad selles 1või2 korda ja too aken avaneb. Ja kui klikid võidetud poti peal, siis näed eelmise käe kaarte.

    filtreid näpi ja avasta ise, see ei tohiks keeruline olla. edit filter ja läheb.

  17. #897
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv
    Igaks juhuks küsin ka üle - SNG'd töötavad Holdem Manager PRO versiooniga ainult, eksole? Hetkel on small stakes version ja SNG kohta HH ei tule. Samas statid jooksid PP's ilusasti (Starsis ei toimi veel miski SNG's).
    sama küsimus, hakkan sng tegelema natuke ja siis on vaja teada

  18. #898
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ma küll vastust ei saanud, aga lahenduse leidsin. Vaata eespool LenCi antud link, kust saab HEMi updateda. Mingi uuem versioon tõmbas mul ilusasti SNG ka käima. Seega lasen edasi small stakes versiooniga.

    Edit: Link: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe

  19. #899

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Alati kui laua lahti teen siis kunagi ei tule automaatselt statsid ette vaid pean need käsitsi sinna alati panema... milles võib asi olla ?

  20. #900
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas krstjan88
    Alati kui laua lahti teen siis kunagi ei tule automaatselt statsid ette vaid pean need käsitsi sinna alati panema... milles võib asi olla ?
    prima on rigged

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES