Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 206 EsimeneEsimene ... 345671555105 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 4118
  1. #81
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: Holdem manager

    Selle mängija valikuga oligi mingi jama. Tegin uue andmebaasi ja importisin käed uuesti...nüüd kõik funkab. (Y)

    Mis moodi selle koodiga on, et kui ma panen selle koodi sisse ja teen arvutile ntx formati, siis jääb mulle ainult 1 koodi kasutamise kord alles?

  2. #82
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas tonis
    Selle mängija valikuga oligi mingi jama. Tegin uue andmebaasi ja importisin käed uuesti...nüüd kõik funkab. (Y)

    Mis moodi selle koodiga on, et kui ma panen selle koodi sisse ja teen arvutile ntx formati, siis jääb mulle ainult 1 koodi kasutamise kord alles?
    Ei 2 lifetime koodi on.

    Üks ühel arvutil, teine teisel. Kui peaks juhtuma, et HEM hakkab kisama, et sul koodid kasutatud, siis lase resettidas üks või mõlemad koodid.

    Mina ise kasutan nii, et laua arvutil on kood #1 ja läpparil kood #2. Kui peaks juhtuma, et teen läpparile formaadi ning #2 kood enam ei funka, siis saadan kirja HEM'i supporti, et nullige mu kood #2 ära.

  3. #83
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Ei 2 lifetime koodi on.

    Üks ühel arvutil, teine teisel. Kui peaks juhtuma, et HEM hakkab kisama, et sul koodid kasutatud, siis lase resettidas üks või mõlemad koodid.

    Mina ise kasutan nii, et laua arvutil on kood #1 ja läpparil kood #2. Kui peaks juhtuma, et teen läpparile formaadi ning #2 kood enam ei funka, siis saadan kirja HEM'i supporti, et nullige mu kood #2 ära.
    Ma just lasen uude arvutisse HEMi, arvan, et tekib sarnane probleem. Samas mul on meiliepeal 1 kood ja installimisel valisin ka 1 arvutile paigaldan, ei tea kas saan ainult nullides jagu või saan kuskilt teisele arvuitel ka koodi.

  4. #84
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Ma just lasen uude arvutisse HEMi, arvan, et tekib sarnane probleem. Samas mul on meiliepeal 1 kood ja installimisel valisin ka 1 arvutile paigaldan, ei tea kas saan ainult nullides jagu või saan kuskilt teisele arvuitel ka koodi.
    Hea meel kohe, et toimib see 2 arvutile üks kood, ei ole vaja suppordiga mässama hakata.

  5. #85
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Holdem manager

    HELP!

    This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

    Oli plaan ka siis lõpuks HEM ära osta ning tahtsin seda teha läbi paypali. Hansa klienditoe tibid ka muidugi asjast muhvigi ei jaganud ning tuleb jääda ootama spetsialistide kõnet, mis saab toimuma järgmisel nädalal. Kontol raha piisavalt, et HEMi soetada ja näiteks varem läbi netelleri Towerisse depo tegemisega selliseid jamasid ei esinenud.
    ??? >:(

  6. #86
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    316

    Re: Holdem manager

    Ostsin eile läbi MB, 3 tundi ja asi ok :) Nats offtop aga nuh...

  7. #87
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    HELP!

    This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

    Oli plaan ka siis lõpuks HEM ära osta ning tahtsin seda teha läbi paypali. Hansa klienditoe tibid ka muidugi asjast muhvigi ei jaganud ning tuleb jääda ootama spetsialistide kõnet, mis saab toimuma järgmisel nädalal. Kontol raha piisavalt, et HEMi soetada ja näiteks varem läbi netelleri Towerisse depo tegemisega selliseid jamasid ei esinenud.
    ??? >:(
    Krediitkaartidega on tihti mingid müstilised lood, seega arvan, et keegi ei oska Sind siin foorumis aidata selle probleemiga. Samas arvan, et asi laheneb suht kähku.

  8. #88
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Holdem manager

    kuidas HEMist oma settinguid saa exportida/importida? tahan läpakasse sama layouti mis PC's

  9. #89
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    kuidas HEMist oma settinguid saa exportida/importida? tahan läpakasse sama layouti mis PC's
    Saab ikka, lähed Hud options>player preferences>export ja ongi korras

    Päris korras pole, läpakasse teen samas kohas impordi ja nüüd on korras.

  10. #90
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Saab ikka, lähed Hud options>player preferences>export ja ongi korras

    Päris korras pole, läpakasse teen samas kohas impordi ja nüüd on korras.
    mul versioon 1.05.09, sellel sellist valikut ei ole:-(

  11. #91
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Holdem manager

    Aga kui üritaks teha läbi netelleri?

    Naiivne nagu ma olen ;D ??

  12. #92
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas Rage
    mul versioon 1.05.09, sellel sellist valikut ei ole:-(
    Aga miks sul on selline versioon ;D Alati käi ajaga kaasas ja tõmba updated ära.

  13. #93
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Holdem manager

    Kas on kuidagi võimalik "reports" tabi alt... "select report names from list" rippmenüüse ka enda valitud stattidega reporti teha? (tean et olemasolevatele saab igast statte juurde lisada)

    Aga jube hea oleks nt. kui saaksin teha rippmenüüsse "steal" valiku ja sealt alt tuleb mulle steal from CO, steal from btn, steal from sb, steal success from CO jne.. ???

    Ja kuidas ma saaksin vaada näiteks, kuidas olen käitunud unopened pottides Buttonilt või raiser+caller pottides BB'lt jne. ??

    Tänud.

  14. #94
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Aga miks sul on selline versioon ;D Alati käi ajaga kaasas ja tõmba updated ära.
    aga selle pärast et ma pole veel HEMi ostnud:-)

  15. #95
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    Kas on kuidagi võimalik "reports" tabi alt... "select report names from list" rippmenüüse ka enda valitud stattidega reporti teha? (tean et olemasolevatele saab igast statte juurde lisada)

    Aga jube hea oleks nt. kui saaksin teha rippmenüüsse "steal" valiku ja sealt alt tuleb mulle steal from CO, steal from btn, steal from sb, steal success from CO jne.. ???

    Ja kuidas ma saaksin vaada näiteks, kuidas olen käitunud unopened pottides Buttonilt või raiser+caller pottides BB'lt jne. ??

    Tänud.
    Saab aga ära küsi, kuidas :P Sest ma ka ei oska.

  16. #96
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Holdem manager

    rocket science täielik :)

  17. #97
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Holdem manager

    Kes on upgratenud oma HEM-i small stakes-ist pro-ks
    Kuhu ma pean savema mailile lisatud faili, et HEM vana koodi tühistaks.
    Thanks for upgrading,

    Please save the attached file into your holdem manager\config folder and
    relaunch holdem manager. It should clear the code (it might require a
    restart) and then use

    rsk hommiku just uuendasin ver. ja nõudis koodi

  18. #98

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    Kas on kuidagi võimalik "reports" tabi alt... "select report names from list" rippmenüüse ka enda valitud stattidega reporti teha? (tean et olemasolevatele saab igast statte juurde lisada)
    Aga jube hea oleks nt. kui saaksin teha rippmenüüsse "steal" valiku ja sealt alt tuleb mulle steal from CO, steal from btn, steal from sb, steal success from CO jne.. ???
    http://www.holdemmanager.net/forum/f...splay.php?f=10
    ja
    http://www.holdemmanager.net/forum/showthread.php?t=282

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    Ja kuidas ma saaksin vaada näiteks, kuidas olen käitunud unopened pottides Buttonilt või raiser+caller pottides BB'lt jne. ??
    Preflop Activity - Filtrisse jätad PAFP alla ainult Unopened ja Postisionisse SB, CU ja BTN. Edasi võid end huvitavad statid (nt. VPIP ja Raise BTN) lisada rohelisest plussmärgist, loomulikult siis PbP tulbast.

    Arvan ma, kui tööülesandest õigesti aru sain.

  19. #99
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Holdem manager

    Mul ei salvesta käsi sinna kausta millegi pärast mis alguses valisin. Tegin Ranka video õpetuse järgi kõik. Milles võib probleem seisneda?

    Ja kas saab otsida ka mingi teatud mängija statse kuskilt sealt managerist üles?

  20. #100
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    Mul ei salvesta käsi sinna kausta millegi pärast mis alguses valisin. Tegin Ranka video õpetuse järgi kõik. Milles võib probleem seisneda?
    See, et ei salvesta on juba pokkeritoa probleem ju. Kontrolli oma aadressid üle või/ja täpsusta probleemi.

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    Ja kas saab otsida ka mingi teatud mängija statse kuskilt sealt managerist üles?
    Saab küll.

    Vajuta change nuppu (pildil punane ring)
    [img width=750 height=602]http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/HEM/change_name.jpg[/img]

    Avaneb uus aken, kuhu trüki mängija nimi ja vajuta Select nuppu.
    [img width=397 height=520]http://www.pokkeriprod.com/ranka/pildid/HEM/player.jpg[/img]

    Edasi toimi nagu endaga - report tabis ta statid, graph tabis ta statid jne. Natuke keeruline on HEM-i mängijate otsimine, PT3 lahendus on parem.

Lehekülg 5, kokku 206 EsimeneEsimene ... 345671555105 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES