Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 50, kokku 206 EsimeneEsimene ... 40484950515260100150 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 981 kuni 1 000, kokku 4118
  1. #981
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas tonis
    tegin uue ja vanad käed impordib ilusti ära, aga uusi käsi ei impordi. Näitab et files import 3 of 3 ntks, siis käsi imporditud 0, dublicate hands 0 ja import erros 30 ntks. auto import folderiks on pokerstarsi kaust+subfolders ning pokerstarsis ka ära märgitud, et salvestaks käsi.
    HEM on ikka viimane versioon? 1.09 beta 33 vms.. mul mõistus otsas..

  2. #982
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    jajah minu viga, ei teadnud et ta automaatselt ei uuenda ära :P
    tänud nüüd töötab

  3. #983
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas tonis
    jajah minu viga, ei teadnud et ta automaatselt ei uuenda ära :P
    tänud nüüd töötab
    Versiooni checkimine peaks olema esmane. Umbes sama, et kui auto ei lähe tööle tuleks kontrollida ka süütevõtme ikka panite süütelukku :P

  4. #984
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Versiooni checkimine peaks olema esmane. Umbes sama, et kui auto ei lähe tööle tuleks kontrollida ka süütevõtme ikka panite süütelukku :P
    või siis sulgema kõik aknad ja uksed ja proovima uuesti startida:-P

  5. #985
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Versiooni checkimine peaks olema esmane. Umbes sama, et kui auto ei lähe tööle tuleks kontrollida ka süütevõtme ikka panite süütelukku :P
    arvasin, et hem uuendab ennast automaatselt ja ei tulnud algul pähe seda kontrollida

  6. #986

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kui mul oli algselt HEM trial, importis käsi ja värki, nüüd , kus mul trial läbi ja mänginud juba pikka pikka aega ilma HEMita , et siis kui nüüd HEMi ostan, siis ta impordib vahepeal mängitud käed kõik HEMi või ei impordi? Huvitav oleks vaadata vahepealset mängu.

  7. #987
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kui pikaks ajaks sul pokkeriklient käsi salvestab kettale? default peaks olema 30 päeva ning need käed saad ikka kätte.

  8. #988
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    selline küsimus , kuidas HM arvestab seda 2 arvutit ehk 2 koodi.Kui ma mängin ühe IP alt kahe erineva arvutiga,kas siis saan ma kasutada ühte koodi mõlemas nt kood nr 2-te? või HM võtab siiski arvestusse arvuti enda? Asi selles,et 1 kood on muu IP all ,kuid nyyd lisandu veel üks arvuti .

  9. #989
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    IP peaks ikka arvutitel ju erinev olema, isegi kui ISP on sama.

  10. #990
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    selge..siis vist ei lähe läbi

  11. #991
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul juhtub vahel nii, et kui hakkan holdem manager replayeriga käsi läbi vaatama, ei kuva ta mängijate statse (paremas nurgas "show player stats" on linnukene pandud).
    Lahendus?

  12. #992
    Õpihimuline Mängur Kasutaja bubba avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    434

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    vahetasin just PT3 HEMi vastu ja nyyd oleks mõned kysimused:1 . kuidas saab näha ainult tänase päeva tulemusi. 2. Kas kuskil on mingi õpetus kudias saaks HEMi starsis tööle. Panin need kaustad paika kõik nagu peab ja auto importi peale aga näitab et ei leia yhtegi uut faili. Samas sinna kuhu ta arhiivi teeb on tänase päeva kohta käed pandud.

  13. #993
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    pane filter'ist date
    ja siit lingilt leiad pokerstarsi seadistamise - http://208.109.95.123/faq/afmmain.aspx
    (4's link)

  14. #994
    Õpihimuline Mängur Kasutaja bubba avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    434

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    seda date ma otsisingi filtrite alt sarnaselt PT3 le
    aga seda ei tundu seal lihtsalt olevat:D. Mul on trial ka äkki sellepärast kõiki funktsioone pole. Lisaks ei tööta HUD, importi peale pannes ja mängides ta aegajalt näitab et imported 1 file , aga sinna alla viskab kohe errori. Pms import errorid igal failil mis impordib mängides. Ja HH salvestab inglise keeles ikka.
    EDIT:asi korras, panin viimase beta peale.

  15. #995
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    keegi teab mille järgi kuvatakse HUDi see laua keskmine VPIP ? kas kõikide mängijate keskmine vpip või loeb ise hem kuidagi palju käsi mängitakse vms... küsimus selles, et pokkeritoa enda plrs per flop % ja hemi table avarage vpip erinevad pidevalt üksteisest väga palju.. kumba rohkem uskuda..

  16. #996

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    pakun, et HEM/PT omad on täpsemad kui pokkeritoa. vähemalt mulle nii tundub kuna olen tähele pannud, et pokkeritoa lobbysse jõuavad need numbrid hiljem mida PT näitab..
    võin ka eksida

  17. #997

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mu arust pokkeri lobbys see long time peale ei v6ta neid vmt?
    sest sa ei isut koguaeg seal lauas juu, et hem saaks sama tulemust n2idata vmt..võin ka eksida!

  18. #998

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Keegi seda kohta on kasutanud/uuinud?

    http://www.holdemmanagertraining.com/

  19. #999

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet
    Keegi seda kohta on kasutanud/uuinud?
    http://www.holdemmanagertraining.com/
    Vii parem naine (ja mine ise ka) luksuslikule õhtusöögile või spaasse. Tõsiselt.

  20. #1000

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Vii parem naine (ja mine ise ka) luksuslikule õhtusöögile või spaasse. Tõsiselt.
    Seda mõtlesin minagi, lehe kujundus on lihtsalt, öahhhh!
    Aga lihtsalt äkki keegi on kasutanud ja oskab kodulehest kaugemale juhatada. :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES