Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 51, kokku 206 EsimeneEsimene ... 41495051525361101151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 001 kuni 1 020, kokku 4118
  1. #1001

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul ka see jama triobetiga, et enam ei leia auto update uusi faile, seega ta käsi nagu ei impordi. Tõmbasin beta34 versiooni, ikka ei leia. Kas peaks mingeid settinguid veel muutma?

  2. #1002

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    beta 33 peab vict panema

  3. #1003

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    beta 34 on kõige uuem ju, veits ebaloogiline et nad uuemast versioonist selle paranduse välja jätsid. Samas, no kas keegi oskab 33 linki anda ? võib ju proovida.

  4. #1004
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mul 34-ga kõik bueno trios ja starsis

  5. #1005

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    selline küsimus,kas selline asi on võimalik,et keegi teine ostab mulle HEM - i endal pole bookersit ja ei viitsi väga jännata selle teemaga
    või peab ise ostma?

  6. #1006

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    endal on kh sõbra ostetud...aga ta ostis krediitkaartiga:)

  7. #1007
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas ma hemis leian statside positsioonide kaupa (btn, blindid, jne)?

  8. #1008
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    Kuidas ma hemis leian statside positsioonide kaupa (btn, blindid, jne)?
    reports.. by the position dropdown menüüst

  9. #1009

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet
    Seda mõtlesin minagi, lehe kujundus on lihtsalt, öahhhh!
    Aga lihtsalt äkki keegi on kasutanud ja oskab kodulehest kaugemale juhatada. :)
    Ma ei tea tegelikult sisu, kuid ma ei usu, et seal midagi nii revolutsioonilist on, mida poleks oma ajuga lahendada võimalik.

  10. #1010
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 182

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas dener89
    selline küsimus,kas selline asi on võimalik,et keegi teine ostab mulle HEM - i endal pole bookersit ja ei viitsi väga jännata selle teemaga
    või peab ise ostma?
    SEB on? Kui jah siis tee virtuaalkrediitkaart ja proovi sellega.

  11. #1011

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    SEB on? Kui jah siis tee virtuaalkrediitkaart ja proovi sellega.
    SEB on aga ma kolisin Rootsi suve lõpus ja unustasin paroolid - värgid koju ei mäleta ka midagi.
    virtuaalkrediitkaart?
    ma pole neid asju kunagi proovind,äkki täpsustad :)

  12. #1012

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***


    Kuidas sätestate HEMi mtt sngde tarvis?
    20tablen 6$ turbosid starsis, varem pole HEMi kasutanud ja oleksin rahul, kui keegi oskaks linkida mõnda kuldvaramu teemat twoplustwos v ise lühidalt nõu anda, mis on olulised statsid ja kuidas hud üles ehitada.

    Praegune layout:
    abb name
    Hands
    newline
    VPIP
    Ag factor
    Flop CB
    Fold to flop CB
    millest reaalselt jälgin vaid hands ja vpip


    Tänud

  13. #1013

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    tervist.

    Ma kunagi kuskilt lugesin, et HEM´i litsentsi saab kahes arvutis kasutada. Kas see on endiselt nii? Ja, mis siis kui näiteks üks arvuti või windows pange jookseb? Kas seda saab siis uues arvutis või uue windowsiga kasutada?

  14. #1014
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    saab ikka jah. ise olen peale restarti uuesti peale lasknud ja kõik korras

  15. #1015

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Sonsu
    tervist.

    Ma kunagi kuskilt lugesin, et HEM´i litsentsi saab kahes arvutis kasutada. Kas see on endiselt nii? Ja, mis siis kui näiteks üks arvuti või windows pange jookseb? Kas seda saab siis uues arvutis või uue windowsiga kasutada?
    jah saadad neile, kirja vmt ja saad uue koodi ja vana nullivad ära

  16. #1016
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Sonsu
    tervist.

    Ma kunagi kuskilt lugesin, et HEM´i litsentsi saab kahes arvutis kasutada. Kas see on endiselt nii? Ja, mis siis kui näiteks üks arvuti või windows pange jookseb? Kas seda saab siis uues arvutis või uue windowsiga kasutada?
    Jah, HM esmakordselt arvutis avades palub ta ju koodi sisestada ja on 2 n-ö "slotti" selleks, lihtsalt pane sama kood teise "slotti".

    Kuskile mingeid kirju küll saatma ei pea.

  17. #1017
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ma ka.. töö juures üks läpakas läks tagasi lattu.. seal tegin uninstalli ja formati.. uude läpakasse installisin HEMi ja uuesti slot2 ja rohkem ei kobisenud midagi

  18. #1018

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    Jah, HM esmakordselt arvutis avades palub ta ju koodi sisestada ja on 2 n-ö "slotti" selleks, lihtsalt pane sama kood teise "slotti".

    Kuskile mingeid kirju küll saatma ei pea.
    lol?
    see on juhul kui sa kasutad jah ainult ühte koodi!
    aga kui kasutad mõlemat, siis teine teema!

  19. #1019

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    nii ei saanud ikka päris täpselt aru. Ütleme nii, et ühte koodi kasutan läpakas ja tesit lauaarvutis. Läpakas lendab õhku! Mis edasi? Saadan kirja ja saan uue koodi?

  20. #1020

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Sonsu
    nii ei saanud ikka päris täpselt aru. Ütleme nii, et ühte koodi kasutan läpakas ja tesit lauaarvutis. Läpakas lendab õhku! Mis edasi? Saadan kirja ja saan uue koodi?
    jah ütled neile kas tahad pc1le v6i pc2le uut koodi ja nad nullivad vana 2ra ja saad uue!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES