Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 54, kokku 206 EsimeneEsimene ... 444525354555664104154 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 061 kuni 1 080, kokku 4118
  1. #1061
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Oskab keegi öelda, kui ma tahan HEM-i uues arvutis registreerida ja mul nii PC-1 kui PC-2 juba kasutusel, kas pean supporti kirja saatma, et nad mu PC-2 koodi resetiks?

  2. #1062
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Hi, we have launched a new online form for resetting your own serial codes. This can be use to clear a code so that it can be used on a different pc or clear a code if your hardware profile changes and it doesn’t allow you to continue.



    Please go to http://www.holdemmanager.net/registration and signup with a new login name and password and then you can quickly add your serial code and reset it whenever you need to.



    Thanks,

    Holdem Manager

    Mul oli endal just sama asi .. seega selle lingi abil saad ise kõik korda ajada

  3. #1063
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine
    Hi, we have launched a new online form for resetting your own serial codes. This can be use to clear a code so that it can be used on a different pc or clear a code if your hardware profile changes and it doesn’t allow you to continue.



    Please go to http://www.holdemmanager.net/registration and signup with a new login name and password and then you can quickly add your serial code and reset it whenever you need to.



    Thanks,

    Holdem Manager

    Mul oli endal just sama asi .. seega selle lingi abil saad ise kõik korda ajada
    Super! Suured tänud

  4. #1064
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kogu selle viiruse jama pärast panin peale uue beta38! Probleem selline, et osade mängijate kohta on kadunud statistika. Näitab käte arvuks 9 alguses, kuigi olen nendega sadu käsi mänginud. Teiseks ei justkui ei tõmba käsi holdemmanageri. Seega ei näita ei graafikutes ei reportsi all täna mängitud käsi. Samas hud uuendas statse küll!
    Tegemist pacifikuga!

    Edit: Esimesele probleemile leidsin lahenduse! Õigemini ei leidnud, aga 888 lubab igal korral sisse logides muuta kasutajanime tähti suurteks või väikesteks. HEM kahjuks seda veel ära ei tunne, seega võtab neid kui erinevaid!

    Edit2: Nimede jama pacificus! Tegin aliase ja lisasin sinna "mõlemad" pacificu kasutajanimed. Üks suure algusetähega, teine väikesega! Seega korras!

  5. #1065
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    http://rvgsoftware.fileburst.com/HmUpdate40Test.exe

    uus beta test väljas, peaks lahendama viiruse probleemid.

  6. #1066
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    http://rvgsoftware.fileburst.com/HmUpdate40Test.exe

    uus beta test väljas, peaks lahendama viiruse probleemid.
    Kaspersky nüüd okei peale seda beetat, kaks päeva oli HEM rivist väljas.

  7. #1067

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tere.Mul siis selline probleem et mai saa holdemmmanageri triobetis tööle :/ Et sooviks siis kellegi abi kes saaks mul selle paika panna teamvieweri abil.Kui keegi saab aidata siis PM

  8. #1068

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas s1990n
    Tere.Mul siis selline probleem et mai saa holdemmmanageri triobetis tööle :/ Et sooviks siis kellegi abi kes saaks mul selle paika panna teamvieweri abil.Kui keegi saab aidata siis PM
    http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,120.0.html

  9. #1069

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuna mul vana arvut crashis siis uue arvutiga hem ei tööta - ei connecti PostgreSQL-iga ära. Kas saab kuidagi vana andmebaasi uuele kõvakettale ümber tõsta või peab otsast alustama? Hemi käivitades panin arvut no 2, ei viitsinud hakata selle litsentsi muutmisega jamama, kuid antud juhul selles ilmselt küsimus ei ole. Uuesti SQL-i installida aga ei lase, ütleb, et The "Secondary Logon" service is not running. This service is required for the installer to initialize the database. Please start this service and try again. Ummm, et mida see tähendab siis?
    Tänud, kes vastata oskab.

  10. #1070
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas tobi
    Kuna mul vana arvut crashis siis uue arvutiga hem ei tööta - ei connecti PostgreSQL-iga ära. Kas saab kuidagi vana andmebaasi uuele kõvakettale ümber tõsta või peab otsast alustama? Hemi käivitades panin arvut no 2, ei viitsinud hakata selle litsentsi muutmisega jamama, kuid antud juhul selles ilmselt küsimus ei ole. Uuesti SQL-i installida aga ei lase, ütleb, et The "Secondary Logon" service is not running. This service is required for the installer to initialize the database. Please start this service and try again. Ummm, et mida see tähendab siis?
    Tänud, kes vastata oskab.
    pead käivitama secondary logon, siis saad insallida.

    My computer>parem klõps>manage> siis tuleb aken>services and applications>salt valid services ja otsid üles nimekirjast secondary logon nin paned start nuppu või parem klõps ja start, siis saad installi jätkata.

  11. #1071

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Hmmm, ok, tänud, sain sellega SQL-i installitud, kuid HEM-i käivitades ütleb, et databaasi ei leitud. Kas ma uue andmebaasi looma SQL-i database control panelis ja seejärel Starsi kaustast importima käed andmebaasi?
    Keeruline värk :/
    Kui uue andmebaasi loon, siis hemi table manager küll töötab, kuid midagi enamat mitte. Kui ma tahan hemi playerit luua, siis ütleb, et you can´t select an alias that does not have any players attached to it.
    Ühesõnaga palju probleeme veel. Kuidas neist jagu saada?
    __________________________________________________ __________________________________________________ _____________

    Küsiks veel üle - kas keegi oskab öelda, kas peale SQL-i installimist peab HEMI käivitades uue andmebaasi looma või peaks kohe kenasti see käima minema?
    Tahaks mängima hakata noh : (

  12. #1072

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Oskab keegi öelda, kas sellel pildil on midagi valesti?



    Kas selline server ja port peakski olema peale installimist ja kas võib/peab looma ise mingi andmebaasi nagu mul seal "Test" ?
    HuD igatahes ei taha kuidagi laudadesse minna ja ei saa endale hemis ka playerit loodud...

  13. #1073
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    proovi uus baas teha.. ja vaata kas sellega lkäheb laudadesse

  14. #1074

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ei saa ikka mingeid andmeid laudadesse. Kas võib olla viga selles, et ma ei saa HEM-is endale playerit loodud?


  15. #1075
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kui tegemist Vistaga, siis oli sama probleem. Lahendus: installi kõik Vista updatid, HEM tõmba maha ja installi uuesti + update. User control Vistal ka maha. Lihtne.

  16. #1076

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul on Windows 7, näeb välja nagu Vista küll... võib-olla siis tõesti sama jama....
    Proovin siis sedamoodi ka ära. Tänud!

  17. #1077
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas tobi
    Mul on Windows 7, näeb välja nagu Vista küll... võib-olla siis tõesti sama jama....
    Proovin siis sedamoodi ka ära. Tänud!
    Tõmba kõige uuem versioon kindlasti ja käivitades pead panema HMHud administratorina tööle, mis asub program files, rvg software, holdem manager kataloogis > parem klõps run as administrator ja seda tee ka holdem manageri failiga, pane nad tööle esimest korda administratorina, siis peaks HUDi ka sisse lugema.

  18. #1078
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selline küsimus,et kas HEM'i HUD töötab Microgamingu ( Triobet, Unibet) turnade puhul ka nüüd ? Mäletan,et hiljuti oli veel mingi jama.

  19. #1079

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tänud TIGRANO-le õige lahenduse eest - tuligi nii HUD kui HEM tööle panna administraatorina, siis töötab kõik kenasti. Osad playerid on küll puudu ja andmed veidi valed, kuid vähemalt saab hakata jälle asja kasutama. Teadmiseks siis Windows 7 omanikele. Administraatorina tuleb aga vist iga kord hud ja hem käivitada, muidu hud tööle ei hakka... see veidi tülikas, kuid elab üle.

  20. #1080
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ei pea iga kord eraldi seda tegema.
    parem klõps->properties->compatibility->run as administrator linnuke ette

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES