Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 56, kokku 206 EsimeneEsimene ... 646545556575866106156 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 101 kuni 1 120, kokku 4118
  1. #1101
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Oleks selline küsimus, et kust ma saaks panna HEM-is nii, et igakord näitab vastaste kohta uue sessiooni andmeid, mitte vanu mängitud käsi? Asi selles, et tahan sng-sid mängida ja siis oleks vast parem, kui näitab vastaste käsi antud sessioonis.

  2. #1102

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kaks klõpsi statsidele peale, siis n2itab konkreetse laua statse!

  3. #1103

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kust on näiteks võimalik seadistada HEM kella aega, praega paneb mööda ? Proovisin update aga ei muutnud midagi.

  4. #1104

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas teerajaja
    Kust on näiteks võimalik seadistada HEM kella aega, praega paneb mööda ? Proovisin update aga ei muutnud midagi.
    ( Click to show/hide )

  5. #1105

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas taavi
    ( Click to show/hide )

    Tänud vaeva nägemise eest, kuid tundub, et see kella aeg paigas 0:00 peal.

  6. #1106

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    see pigem näitab kuna HEM uut päeva hakkab lugema

  7. #1107
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Teete arvutile reinstalli/vahetate arvutit. Kas dumpite andmebaasi läbi Postgresi kuhugi või ekspordite käed (pakun, et käte eksport ja hilisem import võtab sigamoodi kaua aega + errorid). On keegi praktiliselt nii teinud:
    - hemi DB dump läbi pgadminni
    - arvutile reinstall
    - install postgres+hem
    - import hemi dumpitud DB
    - hemile öelda, et see on default DB

    Peaks töötama?

  8. #1108
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas rrrr
    Teete arvutile reinstalli/vahetate arvutit. Kas dumpite andmebaasi läbi Postgresi kuhugi või ekspordite käed (pakun, et käte eksport ja hilisem import võtab sigamoodi kaua aega + errorid). On keegi praktiliselt nii teinud:
    - hemi DB dump läbi pgadminni
    - arvutile reinstall
    - install postgres+hem
    - import hemi dumpitud DB
    - hemile öelda, et see on default DB

    Peaks töötama?
    ma olen nii oma baasi läpakasse uuendanud.. export/import võtab rämepalju aega.. eelduseks peavad HEMid mõlemas arvutis olema samad versioonid. ehk enne reinstalli, siis installi viimane HEMi versioon... sest hiljem pole sul kuskilt võtta mingi vanema beta versiooni installikat.

  9. #1109
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas rrrr
    - hemi DB dump läbi pgadminni
    olen teinud korduvalt, 100% edukalt

  10. #1110
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Hmm, PGadminnis ei leia kohta kus importida. Export (backup) on küll olemas.

    Edit: leidsin. Lood PGAdminnis DB ja parem hiire klikk ning "restore"

  11. #1111

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mul mingi jama PostgreSQL installimisega. Olen üritanud küll mahavõtta ja uuesti pealepanna, kuid ütleb, et HEM ei saa andmebaasiga ühendust vms..

  12. #1112

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas Raimo1
    mul mingi jama PostgreSQL installimisega. Olen üritanud küll mahavõtta ja uuesti pealepanna, kuid ütleb, et HEM ei saa andmebaasiga ühendust vms..
    Lihtsaim variant PostgreSQL installimiseks on minuteada tõmmata pokertrackeri trial, mis installeerib sul automaatselt postgreSQL, siis uninstall poker trackerile ja siis HEMi install ja peaks töötama. Jääb ära igasugune nuss

  13. #1113
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tahaks resettida statside paigutust laual. Kuidas seda teha saab? Alguses ta ju pani ise automaatselt - vahepeal läksid paigast ära aga tahaks seda HEM-i oma paigutust. APPI!

  14. #1114

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Tahaks resettida statside paigutust laual. Kuidas seda teha saab? Alguses ta ju pani ise automaatselt - vahepeal läksid paigast ära aga tahaks seda HEM-i oma paigutust. APPI!
    ' sama jama'

  15. #1115
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Tahaks resettida statside paigutust laual. Kuidas seda teha saab? Alguses ta ju pani ise automaatselt - vahepeal läksid paigast ära aga tahaks seda HEM-i oma paigutust. APPI!
    Tuleb panna hud optionsi alt lihtsalt teine configuration, algeline seadistus peaks olema saada selle artikli lõpus http://www.holdemmanager.net/faq/afm...aspx?faqid=135

    Ise olen kunagi lahendanud segaduse, kui lisasin stattidele mängijate screenname juurde ja lohistasin uuest paika kõik

  16. #1116

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas teerajaja
    Kust on näiteks võimalik seadistada HEM kella aega, praega paneb mööda ? Proovisin update aga ei muutnud midagi.

    Pigem tundub, et see bug on sellepärast, et Fulltildi kellaega ei saa sättida selle ajavööndi järgi ja arvestab HEMis, et päev lõppeb hiljem.

  17. #1117
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Installisin endale Win 7 ja FTP ning HEMi uuesti ning nüüd raip näitab õiget kellaaega andmebaasis. Harjumatu kohe. Kuskilt midagi eraldi ei sättinud.

  18. #1118
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mul viskab hem starsi käte peale ulme võimalikke all in EV'si, kasutan beta 09.28a, ilmselgelt on kuskil uuem vist siis? aga ma ei suuda hetkel tuvastada, et äkki keegi aitaks, hädast välja :) tänud

  19. #1119
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada
    mul viskab hem starsi käte peale ulme võimalikke all in EV'si, kasutan beta 09.28a, ilmselgelt on kuskil uuem vist siis? aga ma ei suuda hetkel tuvastada, et äkki keegi aitaks, hädast välja :) tänud
    Vaata HEM-i foorumit:

    http://forums.holdemmanager.com/

  20. #1120
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Vaata HEM-i foorumit:

    http://forums.holdemmanager.com/
    käsin seal , ja juhe jooksis kokku... mul ei ole kõige helgem päev täna :D
    või siis vähemasti, missugune on uusim hetkel olemasolev versioon?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES