Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 58, kokku 206 EsimeneEsimene ... 848565758596068108158 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 141 kuni 1 160, kokku 4118
  1. #1141
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kas keegi saaks lingi panna milline see viimane update on? ei leia täpselt HEMist(kodukalt/foorumist) üles

  2. #1142
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas qjet
    vajaks abi pokerstarsiga seadistamisel. mure siis selline, et ma ei saa hud options, seating preferences kasutada. tahaks 9max lauas preferred seat paika panna, aga seal on ainult võimalik valida 4 ja 8 max vahel. ning 9 max kohapeal on -.
    installi 1.09.00 versioon http://rvgsoftware.fileburst.com/HmUpdate1.09.00.exe. Mul aitas

  3. #1143

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    sain lõpuks korda

  4. #1144
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Krt täiesti võimatu entractionis statse näitama panna. Käsi impordib ilusti ja graafik kõik olemas. Table finderis on unattached tables olemas ja kui selle punase risti peale tirin siis ei juhtu midagi? ??? viimane update on ka olemas

  5. #1145

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas QKulgur
    Krt täiesti võimatu entractionis statse näitama panna. Käsi impordib ilusti ja graafik kõik olemas. Table finderis on unattached tables olemas ja kui selle punase risti peale tirin siis ei juhtu midagi? ??? viimane update on ka olemas
    tee hemile restart. mul igatahes aitas

  6. #1146
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mis see HEMi viimane versioon nüüd on? 1.09.02?

  7. #1147
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mul 1.09 beta 34. on see ürgvana?

  8. #1148
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    pärnu
    Postitusi
    26

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    keegi võhikule viitsiks öelda,mis see hemis ev adjusted tähendab?:)

  9. #1149

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    nii sai hem ostetud.
    aga tööle ei taha hakata.
    database control panel tuleb ette ja vajutan connect.
    ning tuleb connection to postgresSQL could not be made Would you like to have holdem manager attemt to start the server.
    oskab keegi äkki abi pakkuda

  10. #1150
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas dener89
    nii sai hem ostetud.
    aga tööle ei taha hakata.
    database control panel tuleb ette ja vajutan connect.
    ning tuleb connection to postgresSQL could not be made Would you like to have holdem manager attemt to start the server.
    oskab keegi äkki abi pakkuda
    Kas postgres server ikka installitud?

  11. #1151

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ma ei tea.
    ma tõmbasin sealt hemi lehelt selle postgresi installisin selle ära ja muud midagi.installimise käigus juba ütles midagi,et ei loo ühendust vms.
    olen suht lost selle teemaga,lugesin HEM foorumit ka ja võtsin firewalli maha lasin nortoni maha ei midagi.

  12. #1152

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    no täiesti pe**es juba installimise ajal ütleb,failed to connect to database
    alati iga asjaga mul mingi nuss.kunagi ei tööta ükski asi

  13. #1153
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas dener89
    ma ei tea.
    ma tõmbasin sealt hemi lehelt selle postgresi installisin selle ära ja muud midagi.installimise käigus juba ütles midagi,et ei loo ühendust vms.
    olen suht lost selle teemaga,lugesin HEM foorumit ka ja võtsin firewalli maha lasin nortoni maha ei midagi.
    http://www.holdemmanager.net/faq/afmmain.aspx

    Uuri siit näiteks. Mul oli ka mingi aeg siuke viga, et ei connectinud ära, selle punkti alt sain lahenduse: I got an error message when trying to start Holdem Manager: Failed to establish a connection to ‘127.0.0.1’ or Service 'PostgreSQL Database Server 8.2' (pgsql-8.2) failed to start. Verify that you have sufficient privileges to start system services.

    Sul muidu UAC (User Access Control) maha võetud? Vista peal tuleb see võtta.

  14. #1154

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas oitarvi
    http://www.holdemmanager.net/faq/afmmain.aspx

    Uuri siit näiteks. Mul oli ka mingi aeg siuke viga, et ei connectinud ära, selle punkti alt sain lahenduse: I got an error message when trying to start Holdem Manager: Failed to establish a connection to ‘127.0.0.1’ or Service 'PostgreSQL Database Server 8.2' (pgsql-8.2) failed to start. Verify that you have sufficient privileges to start system services.

    Sul muidu UAC (User Access Control) maha võetud? Vista peal tuleb see võtta.
    maha võetud jah

  15. #1155

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    äkki peab mul olema 8.2 8.3 asemel?


    edit: võtsin maha ja nüüd proovisin uuesti peale panna,nüüd ei saa lase enam uuesti isegi installida seda

  16. #1156
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas dener89
    äkki peab mul olema 8.2 8.3 asemel?


    edit: võtsin maha ja nüüd proovisin uuesti peale panna,nüüd ei saa lase enam uuesti isegi installida seda
    Tõmba 8.4

  17. #1157

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas FreakyJason
    Tõmba 8.4
    proovisin installida seda
    The password specified was incorrect. Please enter the correct password for the postgres windows user account.

  18. #1158
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ma sain selle Vista peal igatahes tööle, aga kui ma täpselt mäletaks kuidas? :D
    Postgre loob sulle eraldi user accoundi ka lisaks sellele, et databaasi loob. User accoundile saad ise parooli mu arust panna. Ma alguses kustutasin selle user accoundi ära, aga siis ei läinud tööle. Reinstallisin postgre 8.4 ja uuendasin HEM-i ka ära. Siis hakkas tööle.

    Vaata seda ka
    Tsitaat Algselt postitas FreakyJason
    Siuke jama siis. Vistale ei saa HEMi postrgre database tehtud. Viskab sellise errori.
    ( Click to show/hide )


    Edit: HEM-i update aitas

  19. #1159

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    sain mingi õpetuse ühest foorumist tegin mingi password delete ja panin uue nüüd

    installin ära vaatan mis edasi saab

  20. #1160

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    sittusin täis ennast praegu õnnest.
    sain tööle
    tänud freaky ;D

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES