Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 62, kokku 206 EsimeneEsimene ... 1252606162636472112162 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 221 kuni 1 240, kokku 4118
  1. #1221
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Esimene soovitus oleks Start - Control Panel Administrative Tools - Services ja seal siis Restart Postgre SQL service'le.

  2. #1222
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas Unabomber
    The following error occured when trying to open the catabase: Failed to establish a connection to '123.0.0.1'.

    sihukse akna viskab ette, kui tahan Hem'i avada:S mida teha??=

    kui vajutan OK siis viskab Database Control Panel'isse ja seal enam edasi ei lähe...
    Ma olen siin teemas seda postitust mitu korda pannud, aga eks paneme veel siis.

    http://www.holdemmanager.net/faq/afmmain.aspx

    Uuri siit näiteks. Mul oli ka mingi aeg siuke viga, et ei connectinud ära, selle punkti alt sain lahenduse: I got an error message when trying to start Holdem Manager: Failed to establish a connection to ‘127.0.0.1’ or Service 'PostgreSQL Database Server 8.2' (pgsql-8.2) failed to start. Verify that you have sufficient privileges to start system services.

  3. #1223
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tere. Siuke loll küsimus, et kas HEMiga saab näidata, mitu cashi lauda multitabledes on kõige kasumlikum?
    Ehk siis, et nt 5 lauaga teeninud nii palju, 8 lauaga naa palju jne.

  4. #1224

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tere, hemi triali aeg sai läbi, muretsesin siis micro steiksi 55 taala eest, a ma ei taibanud kohe ära, et regama peab ning installisin uuesti. alles siis sain pihta. Probleem selles, et enam ei taha faile importida.. :S pokerstarsist panin, et salvestab kohta X ja Hemist, et improdib kohast X ja archiveb kohta Y. ei tohiks midagi valesti olla, aga miskipärast ütleb, et did not find any new files. Äkki keegi oskab aidata palun.

  5. #1225
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ehk aitab update?

  6. #1226

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Kas kellelgi on veel soove hemi osta, võiks kahepeale osta small stakes versiooni.

  7. #1227

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas marxiku
    ehk aitab update?
    viga selles, et User account control sees. mingi vista teema äkki, ei jaga eriti.

  8. #1228

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Palun abi, ei leia pokerdome (pacific) handhistory kausta, et hemi seadistada.

  9. #1229
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pendula
    Palun abi, ei leia pokerdome (pacific) handhistory kausta, et hemi seadistada.
    Tõmba pacificu soft ja logi sellega sisse. Sealt pane käsi salvestama, sest pokerdome softiga ei annagi käsi salvestada.

  10. #1230

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    vabandage minu viitsimatust teemat läbi kammida, aga ehk on kellelgi kiire vastus anda...

    nimelt probleem järgmine... Sain HEMi ilusti tööle ja import ja kõik funktsioneerib. ainuke jama on see, et kui lauaga ühinen, siis ainult esimesed 2 lauda on statid õigetes kohtades, järgnevates laudades on nad nihkes(mängjate asukoht on nagu vale minu suhtes). saan nad käsitsi küll paika sättida tablemanageris, aga kas seda kuidagi automatiseerida ei saa? päris tüütu on järgnevad 7 lauda alguses paika sättida... ???

  11. #1231

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    HEM - HUD Options - Player Preferences - Appearance - tee linnuke ette kirjale "Fix my stats position"

  12. #1232
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mai saa oma hemmi tööle starsis
    kui ma istun vasakul pool seda chipkasti olen ma seat 10? kui on fr

  13. #1233
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    jep

  14. #1234
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kordas

  15. #1235

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    miks mul stars ei kuva turniiride statte lauda, cashiga koik ok .. kõie uuem beta peal ... no mul moistus otsas

  16. #1236
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    hud options - player preferences - use for - tourney
    pane linnuke ette

  17. #1237

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    olemas see .. see table manager paneb villast 0/6 ytleb ja vpp ja hands jms kik 0 ... midagi on pees .. aga koik tundub ok olevat, samas k2si impordib ja tourney results alt n2en neid

    tundub et reportsi all pole ka kõiki k2si .. krr mull mõistus otsas .. cashiga works perfectly

    selle tablefinderiga punase risti laua kohale panen on insta statid lauads olemas .. wierd???

  18. #1238

    HEMi probleem

    Mul selline probleem, et mängin praegu seda World Record turnat ning HUDi ei tule ette. Nüüd aga võtan samal ajal lahti cash tabled ning nendel ei tule ka HUDi lahti. HEMis sees ei näita ka nagu ma oleks uut sessi alustanud, graph ei liigu jne. Proovisin relaunchida ka, aga mitte midagi.Paluks abi.

  19. #1239

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas McFoldberg
    HEM - HUD Options - Player Preferences - Appearance - tee linnuke ette kirjale "Fix my stats position"

    kahjuks ei aidanud ???
    võibolla mingi triali värk?

  20. #1240

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas olavike
    Esimene soovitus oleks Start - Control Panel Administrative Tools - Services ja seal siis Restart Postgre SQL service'le.
    ee...selgus, et ma ei saa oma PostgreSQL üldse käivitada:S:S..manuaalselt ka ei lähe. Kas keegi oskab aidata PostgreSQl käivitamise juures?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES