Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 63, kokku 206 EsimeneEsimene ... 1353616263646573113163 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 241 kuni 1 260, kokku 4118
  1. #1241
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Start - Control Panel Administrative Tools - Services ja seal siis Restart Postgre SQL service'le

  2. #1242

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas olavike
    Start - Control Panel Administrative Tools - Services ja seal siis Restart Postgre SQL service'le
    ei lähe käima:S mitu korda proovinud...lihtsalt Starting... aga mitte Started

  3. #1243
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    keegi palun öelge, mis teema HM-l Starsi eurilaudadega on? Et kui võidan ühe buy-ini, siis HM-s kajastub see dollarites ja tuleb pudru&kapsad kokku? :(

  4. #1244

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    keegi palun öelge, mis teema HM-l Starsi eurilaudadega on? Et kui võidan ühe buy-ini, siis HM-s kajastub see dollarites ja tuleb pudru&kapsad kokku? :(
    jah. neil pole veel euro supporti. kuigi pool aastat on lubatud.

  5. #1245
    Õpihimuline Mängur Kasutaja wedoit avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Mexico City
    Postitusi
    458

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    keegi palun öelge, mis teema HM-l Starsi eurilaudadega on? Et kui võidan ühe buy-ini, siis HM-s kajastub see dollarites ja tuleb pudru&kapsad kokku? :(
    mul sama mure. mõtlesin teema üles võtta, aga juba sain vastused. ma viimasel ajal palju euroturniire mänginud ja pole ka rahul. hädasti oleks tarvis seda uuendust, sest eurolauad on üldiselt kõvasti lihtsamad veel. Probleem on ka turniiri tulemuste tagant järgi importimisega, see lihtsalt ei toimi. Keegi võiks kirjutada neile kirja vms.

    Ja teine mure kah: Word Record ja muud sarnased FPP turniirid. Kas neil ei näitagi HUD'i statse? Muidu muudel laudadel töötas, aga FPP omadel ei näita. Isegi tagant järgi ei suuda importida käsi. Kas PT poistel seda probleemi ei ole?

  6. #1246
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Minul küll näitab hudi täitsa korralikult satikatel ja FPPdel :)

  7. #1247

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selline küss, et... ma ugradisin oma small stakes HEM-i pro-ks, kas ma võin nüüd small stakes koodi sõbrale jagada ja probleeme ei teki?

  8. #1248
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas bravesirrobin
    Selline küss, et... ma ugradisin oma small stakes HEM-i pro-ks, kas ma võin nüüd small stakes koodi sõbrale jagada ja probleeme ei teki?
    Ei usu, et neil see süsteem seda lubab aga mine tea.

  9. #1249

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ehk keegi teab kuidas HEM manager nii tööle saada et windowsi logides siis ei peaks iga kord oma nimele vajutama.
    Iga kord kui installind olen siis logides pean oma nimele vajutama, et kuidas lahti saab sellest?

  10. #1250

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mängisin Unibetis ükspäev turniiri, kuid HEM HUD ei hakanud tööle, samas cash lauas töötas. Tsekkasin HEMi, et võib olla mõni linnuke puuudu aga kõik oli ok.
    Kas Unibetis (prima networkis) on turniiridel hud keelatud? Või jääb mulle siin midagi kahe-silma vahele.

  11. #1251

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    sa pead tabel managerist laua ette näitama arvatavasti vähemalt triobetis on nii

  12. #1252
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Viimane beta on küll NUTS!

  13. #1253
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    Viimane beta on küll NUTS!
    räägi lähemalt. ma pole viitsinud veel upgradeda. mis plussid siis on võrreldes vanema versiooniga?

  14. #1254

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    menüüd jne vasakule välja toodud, lihtsam hallata.
    minu arvates mugavam kui eelmine.

  15. #1255
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Prima võrgus hetkel mingid jamad HEMiga?
    Kohe kuidagi ei taha käsi importida (teatab kõigi kohta Import Error).

  16. #1256
    Pokkerihai Kasutaja onuark avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    AUSTRALIA
    Postitusi
    1 760

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mis jama see veel on, et HEM ei suuda statistikat ka õigelt salvestada?
    Uurisin niisama ringi ja vaatasin, et miks statistika vale on ja avastasin, et HEM salvestab vahepeal üldse mu 180man sngsi mingi suvaliste arv osalejatega ( 40, 16 osalejat, mingi täiesti sõge) ja paneb mulle mingi lamp koha kirja.
    Kahel turkal oli ainult õige tulemus, graafika teeb ka valesti nii, auhinnarahad valesti jne. wtf is this shit?
    Ei tea kas uuem versio juba olemas ja kas see üldse muudakski midagi sellist. unreal igatahes. Käsitisi küll igakord oma tulemusi muuta ei viitsi

  17. #1257
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas onuark
    Mis jama see veel on, et HEM ei suuda statistikat ka õigelt salvestada?
    Uurisin niisama ringi ja vaatasin, et miks statistika vale on ja avastasin, et HEM salvestab vahepeal üldse mu 180man sngsi mingi suvaliste arv osalejatega ( 40, 16 osalejat, mingi täiesti sõge) ja paneb mulle mingi lamp koha kirja.
    Kahel turkal oli ainult õige tulemus, graafika teeb ka valesti nii, auhinnarahad valesti jne. wtf is this shit?
    Ei tea kas uuem versio juba olemas ja kas see üldse muudakski midagi sellist. unreal igatahes. Käsitisi küll igakord oma tulemusi muuta ei viitsi
    Minul HEM MTT tulemusi ei salvaesta kah. Aga SNG-sid teed siis peaks korras olema. Keegi kuskil mainis ka, et kõige uuem versioon ka ei salvesta MTT tulemusi.

  18. #1258
    Pokkerihai Kasutaja onuark avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    AUSTRALIA
    Postitusi
    1 760

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Seal HEM foorumis sain kiire lahenduse, ütlesid et pean starsist oma tournament history tellima ja siis selle hemi uploadima.

    Kuigi kõiki tulemusi see ikka ei muutnud, aga mis seal ikka. (need mis valesti olid sai juba manuaalselt muudetud)

  19. #1259

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ma alles avastasin hemil sellise jubina nagu Leak Buster. Vaatasin ja uurisin niipalju kui tryal lubas. Võib öelda, et sain mängu tiba paremaks. Nüüd mõtlen, kas osta see ära. 50$.
    Ma kohe ei leidnud, ehk on juba eespool keegi kommenteerinud arutlenud busterit?

  20. #1260

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    HEM ei lähe käima, kuna arvutis ei käivitu PostgreSQL ...nii automaatselt(mida ta tegema peaks) kui ka manuaalselt( sealt Administrative tools -> Services)
    Kas keegi oskaks aidata?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES