Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 66, kokku 206 EsimeneEsimene ... 1656646566676876116166 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 301 kuni 1 320, kokku 4118
  1. #1301
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick
    mul täpselt sama probleem
    HUD Options Tables Preferences Click for popup eest linnuke ära

  2. #1302
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas keegi teab kuidas ma saan panna hemi näitama mitu BB mu stack hetkel on?

  3. #1303
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Pane tourny M. See näitab :D

  4. #1304
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ment52
    jep need vaid logifailid
    Lisan sellele juurde, postgresi logimise saab täiesti kinni keerata avades program files/postgresql/8.3/data/postgresql.conf ja seal umbes keskel error reporting and logging all logging_collector keerata off. Seejärel restartida postgresql (start-all programs-postgresql8.3-stop service+start service).

  5. #1305

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ja siis sinna kausta ei teki miskit?
    nii et pole vaja tyhjendama hakata?
    tyvm!

  6. #1306

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    krdi jama siis postgressiga, et (pilt ei ole minu arvutist) siin ütleb et "the port number entered already in use, please specify a different port"

    EDIT: nüüd ütleb, et selected encoding is not valid for teh chosen locale

  7. #1307

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    keegi oskab öelda miks mul lauas statid ringi jooksevad ???

  8. #1308
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Nih sain ka HEMi paigaltatud eelmine nädal ja kõik nagu töötab ainuke probleem on see et trios ei käivitu HUD mul..... Hemis näitab hande ja graafikut jne kõik olemas aga hud ei käivitu ja lauas state ei näe....

    infoks veel niipalju, et mul läpparil vista home premium peal, et võibolla vista taga midagi? kas kellegil on olnud analoogseid probleeme ?

    Ette tänades,


    Vilkar

  9. #1309
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas vilkar
    Nih sain ka HEMi paigaltatud eelmine nädal ja kõik nagu töötab ainuke probleem on see et trios ei käivitu HUD mul..... Hemis näitab hande ja graafikut jne kõik olemas aga hud ei käivitu ja lauas state ei näe....

    infoks veel niipalju, et mul läpparil vista home premium peal, et võibolla vista taga midagi? kas kellegil on olnud analoogseid probleeme ?

    Ette tänades,


    Vilkar
    Vaata, et paned Hudi ka käima administratorina ehk võtad program failide alt HEMi kataloogist HUDi ja käivitad ta adminstratorina.

    Teine asi, et paljudel on Trios aidanud ka table manageri alt>table finder.

  10. #1310
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Vaata, et paned Hudi ka käima administratorina ehk võtad program failide alt HEMi kataloogist HUDi ja käivitad ta adminstratorina.

    Teine asi, et paljudel on Trios aidanud ka table manageri alt>table finder.
    table manageri all mõtled tabel scannerit? või kust sa selle võtad... ma ei tea ma hetkel ei näe seda... proovin seda Hudi teemat administratorina tööle panna

  11. #1311
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas vilkar
    table manageri all mõtled tabel scannerit? või kust sa selle võtad... ma ei tea ma hetkel ei näe seda... proovin seda Hudi teemat administratorina tööle panna
    Kui paned start auto import, siis tuleb uus aken ette ja see ongi table manager.

  12. #1312
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Kui paned start auto import, siis tuleb uus aken ette ja see ongi table manager.
    no nii häkkin sellega nats veel. kohe kohe peaks asja ka saama .... krdi vista ikka paras ajude nuss sellega...

  13. #1313
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas vilkar
    no nii häkkin sellega nats veel. kohe kohe peaks asja ka saama .... krdi vista ikka paras ajude nuss sellega...
    süüdi on tavaliselt laua ja monitori vaheline tihend.

  14. #1314
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    süüdi on tavaliselt laua ja monitori vaheline tihend.
    ....


    proovisin igati pidi.... hem salvestab käsi nüüd ja auto impordi lahti teen tuleb ka table manager ja sealt table finder aga ikkagi ei tule hud lahti trios... krt uurin homme edasi ja tuhnin holdemmanager.net foorumis ringi nats....

  15. #1315
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kõikidele probleemidele on holdemmanager.net lehel vastused olemas :)
    tuleb vaid veidi vaeva näha ja otsida :)

  16. #1316

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Nii ostsin uue arvuti,lasin hem i peale panin serial code ja pc2 ning seejärel panin: activate online.
    ei ühenda ära ning kiri tuli :there were errors during activation you can try activating online or go back and try another method,if problem persist,please contact customer service.

    mainin,et windows 7 mul,kui see peaks midagi muutma
    keegi oskab aidata äkki ?

  17. #1317
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    pead teise seriali küsima supportist teise arvuti jaoks imo.

  18. #1318

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***


  19. #1319

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Laadisin uude arvutisse HEMi+postgre. Kui hakkan käivitama, siis lükkab ette database control paneli ja kuii tahan connectida, siis ütleb "A connection to PostgreSQL could not be made. Would you like to HEM attempt to start that service - YES. Sorry HEM was unable to start this service - OK - HEM has started this service, please try again later - OK

    ja ongi kõik. Oskab keegi kommenteerida?

    Tänud.

  20. #1320
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***


Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES