Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 68, kokku 206 EsimeneEsimene ... 1858666768697078118168 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 341 kuni 1 360, kokku 4118
  1. #1341

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    küsin siis uuesti,äkki tõesti keegi oskab aidata,uuel arvutil hem tööle ei taha hakata,vaatasin sõbraga kõik üle,peaks nagu korras olema,kuid siiski mitte.
    C:\Program Files\PokerStars\handhistory\dener89\ starsis pandud käte salvestamine sinna ning HEM is samuti sama aadress,kuid ühendust ei saa. HUD ei tööta,aliase järel 0 kätt ning saiti ei näita.
    keegi tark oskaks aidata,oleks väga tänulik

  2. #1342
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas dener89
    küsin siis uuesti,äkki tõesti keegi oskab aidata,uuel arvutil hem tööle ei taha hakata,vaatasin sõbraga kõik üle,peaks nagu korras olema,kuid siiski mitte.
    C:\Program Files\PokerStars\handhistory\dener89\ starsis pandud käte salvestamine sinna ning HEM is samuti sama aadress,kuid ühendust ei saa. HUD ei tööta,aliase järel 0 kätt ning saiti ei näita.
    keegi tark oskaks aidata,oleks väga tänulik
    Pakun puusalt :)
    Mingi win7 ehk uues arvutis ja siis pead kõik käima panema adminstratorina, samuti HUDi.

    Kas ikka käed jõuavad sinna kataloogi, sest üldjuhul uutel windowsadel on käed kuskil appdata/local/handhsitory/, kui just ise muutnud pole.

  3. #1343
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kalkaan
    Edit. Panin asjaga puusse. See ikka eraldi vidin.
    http://www.holdemmanager.com/buy/3/Table+Scanner
    Deem. Siis lasen piraatversiooniga edasi :)

  4. #1344
    Vana Tegija Kasutaja oitarvi avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    1 231

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas dener89
    küsin siis uuesti,äkki tõesti keegi oskab aidata,uuel arvutil hem tööle ei taha hakata,vaatasin sõbraga kõik üle,peaks nagu korras olema,kuid siiski mitte.
    C:\Program Files\PokerStars\handhistory\dener89\ starsis pandud käte salvestamine sinna ning HEM is samuti sama aadress,kuid ühendust ei saa. HUD ei tööta,aliase järel 0 kätt ning saiti ei näita.
    keegi tark oskaks aidata,oleks väga tänulik
    Kui sa paned configure auto import folders ja siis edit pokkeritoa kausta peal siis kas sul archive folder on pandud seal? Ma tegin my documentsi uue kausta ala pokerstarsi käed siis ta algul impordib käed pokerstarsi hand history kausta ning hiljem toob üle need käed sinna archieve kausta. Äkki selles siis probleem, et sul seda pole?
    Või äkki sul User Accounts peal?

  5. #1345

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    archive kaust olemas,user account peal vist jah.

    E: Ja nii oligi,võtsin maha ja töötab.
    suured tänud:)

  6. #1346

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    tere
    Ei viitsinud tervet teemat läbi lapata, aga kas keegi teab kust leiaks mingi õpetuse mis õpetab HEM iga käsi analüüsima .

  7. #1347

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Despire
    tere
    Ei viitsinud tervet teemat läbi lapata, aga kas keegi teab kust leiaks mingi õpetuse mis õpetab HEM iga käsi analüüsima .
    See kull PT näitel, abiks ikka vast.
    http://forumserver.twoplustwo.com/39...r-tracker-111/


    http://www.pokkeriprod.com/pokkerikool/

  8. #1348

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Sealt midagi sai , aga enamus ikkagi PT kohta ja HEM is ei leia neid kohti ülesse.

  9. #1349
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Despire
    Sealt midagi sai , aga enamus ikkagi PT kohta ja HEM is ei leia neid kohti ülesse.
    HEMil on ju 8 artiklit kaasas, mille teed step by step läbi ja peaks ühtteist teada juba saama oma mängust.

    Ülevalt vali articles ja siis juba järjest tee läbi vastavalt juhendile.

  10. #1350

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***



    ma panen connect siis viskab ette :




    JA PANEN YES


    Ja siis :





    ja vajutan : OK




    vajutan : OK
    ja midagi ei muutu

    Saaks keegi aidata ???

  11. #1351
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    start -> control panel -> administrative tools -> Services

    sealt nüüd otsi üles valik: PostgreSQL Database 8.3 vms vaata kas ta status on: started (juhul kui ei ole, siis parem klõps ja start), kas ta startup type on automatic või manual. kui Postgre baas käib, siis proovi uuesti HEMiga ühenduda.

  12. #1352

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    vat vat :D:D
    mul sihuke probleem , see sitt on mul soome keelne :D
    ma ei saa mitte muhfigi aru :D


  13. #1353

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas sntss
    vat vat :D:D
    mul sihuke probleem , see **** on mul soome keelne :D
    ma ei saa mitte muhfigi aru :D

    ( Click to show/hide )
    Ma kah soome keelt ei jaga. Vaata ikoonide järgi.


    ( Click to show/hide )



    ( Click to show/hide )

    Seal parem hiire klõps..
    ( Click to show/hide )

    Ehk on abi ...

    E:
    Või proovi siit käivitada seda
    ( Click to show/hide )

  14. #1354

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    selle sain lahti :

    start -> control panel -> administrative tools -> Services

    Aga seda faili ei olnud seal : PostgreSQL Database 8.3

  15. #1355

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas sntss
    selle sain lahti :

    start -> control panel -> administrative tools -> Services

    Aga seda faili ei olnud seal : PostgreSQL Database 8.3
    PostgreSQL on ikka installitud?

  16. #1356
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    No krt, Triobeti turnadel ikka ei kuva hem hudi. Tegin nii nagu siin öeldi mulle varem, table managerist panin find table ja vedasin selle punase täpi selle turna laua peale ja no leiab laua ples ja table manageris on ka see turnalaud olemas koos cashi laudadega, aga cashi laudades on hud, kuid turna lauas ei ole midagi . Mis toimub? kuidas ma saan trio turnadel hudi tööle?Huh??

  17. #1357
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    udikaz, mul sama jant. Pole küll asja viitsinud uurida ka väga, sest turnasi mängin vähe, Prima võrgus turnade hud ei tööta.

  18. #1358

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    HEMil uuendus..
    http://forums.holdemmanager.com/show...t=24827&page=5
    1.10.01

    http://rvgsoftware.fileburst.com/HmUpdate.exe


    Added an option for the FTP Rush Games. click on HUD Options - Rush FTP Notes Export and you will be able to export all of your FTP stats to FTP notes so that they are viewable when playing Rush games.
    ( Click to show/hide )
    ( Click to show/hide )

    :)

  19. #1359

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas udikaz
    No krt, Triobeti turnadel ikka ei kuva hem hudi. Tegin nii nagu siin öeldi mulle varem, table managerist panin find table ja vedasin selle punase täpi selle turna laua peale ja no leiab laua ples ja table manageris on ka see turnalaud olemas koos cashi laudadega, aga cashi laudades on hud, kuid turna lauas ei ole midagi . Mis toimub? kuidas ma saan trio turnadel hudi tööle?Huh??
    Mäletan, et endal oli kunagi sama jant. Kas enne kui Table Finderis seda punast risti vedama hakkad, valid seal olevas nimekirjas ikka õige laua, mis klapiks valitava Triobeti lauaga. Endal ei hakanud HUD kunagi just seetõttu tööle, et kui Table Finderi ette sain, hakkasin kohe risti vedama, enne aga ei valinud Table Finder'i nimekirjas lauda, mida näitama hakkan. Ei tea, kas see lahendab su probleemi, kuid vaata igaks juhuks üle - endal oli konkreetne jama üsna pikka aega tagasi. Veits segane jutt tuli, kuid ehk on abi.

  20. #1360
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kalkaan, ta ei näita table manageris turna lauda.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES