Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 206 EsimeneEsimene ... 456781656106 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 4118
  1. #101
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Holdem manager

    Nagu ma aru saan salvestab Triobet käed oma kausta või noh seda peaks ta tegema sest mul on nii pandud Triobetis seaded. Siis hemis tegin nii nagu pildil ja siis hem peaks ise importima sealt need minu valitud kausta võisain valesti aru?

    [img width=150 height=71]http://img116.imageshack.us/img116/942/hemvb4.th.jpg[/img]

  2. #102
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 277

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    Nagu ma aru saan salvestab Triobet käed oma kausta või noh seda peaks ta tegema sest mul on nii pandud Triobetis seaded. Siis hemis tegin nii nagu pildil ja siis hem peaks ise importima sealt need minu valitud kausta võisain valesti aru?

    [img width=150 height=71]http://img116.imageshack.us/img116/942/hemvb4.th.jpg[/img]
    Kas TrioBet'i kaustas (C:\Microgaming\Poker\TrioBetMPP) on fail GameHistory.dat? Kui on siis ava suvaline laud ja vaata lauas 4-5 kätt ning siis vaata kas kaustas oleva GameHistory.dat muutmis kuupäev ja kellaaeg on sama, kui jälgisid lauda. Kui on, siis tea, et TrioBet salvestab käsi kenasti ja viga on HEM'i poolne.

    Kui GameHistory.dat faili üldse ei ole või faili muutmis kuupäev ja kellaaeg üldse ei uuene, siis on tegu TrioBet'i poolse veaga.

    Samuti võta ära linnuke kastist "Import from sub folders" (leiad tollest aknast, millest screenshoti tegid), sest TrioBet'i kataloogis on väga palju katalooge ning lihtsalt raiskad HEM'i väärtusliku aega

    Anna teada muudatustest - kas said korda või ehk probleemi asukoht täpsustus.

  3. #103
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Holdem manager

    Panen siis siia ka kirja kuidas saab small stakesi koodi maha ja pro peale ehk kuidas sellist pilti jälle ette saada, et seda uut koodi üldse kuhugi toppida.
    Mine c:\program files\rvg software\holdem manager\config
    folder parem klõps tühjal väljal ja vali New – Text Document ja nimeta ta ClearCode ja siis HEM käima ja ongi

  4. #104
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Holdem manager

    triobeti puhul panin mina kahte folderit importima: triobet ja triobet\Logger

    subfolderite linnukese võtsin välja, et ta ei käiks kõike katalooge lammutamas.. arhiveerimise võtsin ka välja, et IO koormust vähendada..

  5. #105
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kui GameHistory.dat faili üldse ei ole või faili muutmis kuupäev ja kellaaeg üldse ei uuene, siis on tegu TrioBet'i poolse veaga.

    Samuti võta ära linnuke kastist "Import from sub folders" (leiad tollest aknast, millest screenshoti tegid), sest TrioBet'i kataloogis on väga palju katalooge ning lihtsalt raiskad HEM'i väärtusliku aega

    Anna teada muudatustest - kas said korda või ehk probleemi asukoht täpsustus.
    GameHistory.dat fail olemas ja uuendab ka kella aegajakuupäeva. Linnukese võtsin kah ära kui minu kaust on ikka veel tühi. Ma ei oska kuidagi probleemi asukohta täpsustada, pole õrna aimu mida ma peaksin kontrollima. ???

  6. #106
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    GameHistory.dat fail olemas ja uuendab ka kella aegajakuupäeva. Linnukese võtsin kah ära kui minu kaust on ikka veel tühi. Ma ei oska kuidagi probleemi asukohta täpsustada, pole õrna aimu mida ma peaksin kontrollima. ???
    Nagu aru saan, siis fail on olemas aga käsi ei tõmba ikka seal, kas mängides xxx.dat fail ka suuremaks mahult läheb?

  7. #107
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Nagu aru saan, siis fail on olemas aga käsi ei tõmba ikka seal, kas mängides xxx.dat fail ka suuremaks mahult läheb?
    Jah fail suureneb kah.
    Ma nüüd igaks juhuks seletan oma mure uuesti üle äkki olen ennast enne halvasti väljendanud. Programmis on kõik käed sees olemas ja asjad. Saan graafikuid vaadata ja oma käsi jne. Aga ta ei copy neid faile sinna kausta kuhu nad lõpuks peaks jõudma. Nagu aru saan siis see kaust mille ise käte jaoks tegime peaks olema backup kaust kus kõik meie mängitud käed on.

  8. #108
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 277

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas rohelinekonn
    Jah fail suureneb kah.
    Ma nüüd igaks juhuks seletan oma mure uuesti üle äkki olen ennast enne halvasti väljendanud. Programmis on kõik käed sees olemas ja asjad. Saan graafikuid vaadata ja oma käsi jne. Aga ta ei copy neid faile sinna kausta kuhu nad lõpuks peaks jõudma. Nagu aru saan siis see kaust mille ise käte jaoks tegime peaks olema backup kaust kus kõik meie mängitud käed on.
    Ta ei peagi (õigemini ei saa) sisse imporditud faili (GameHistory.dat) liigutada sinna arhiveerimise kataloogi, kuna TrioBet.com kasutab seda faili ja windows lihtsalt ei lase kasutuses olevaid faile liigutada/kustutada/renameda jne. Sel juhul sa pead enne importimise lõppu sulgema TrioBet.com kliendi ning siis klõpsama HEM-is stop import nuppu. Siis ta peaks selle GameHistory.dat faili liigutama su arhiveerimise kataloogi.

    Aga suht mõttetu, sest miks sa neid käsi backupid? See "arhiiv" on mõeldud selle jaoks, et kui tekib väga palju faile ja et see ei hakkaks siis HEM-i importimise kiirust alla võtma. Näiteks Starsis iga laua kohta tuleb eraldi fail ning lõpus on sul Starsi HH kataloogis julmalt faile ning kui igakord importima hakkad, siis HEM peab need failid jälle ükshaaval läib lugema. Seetõttu kasutatakse seda "move imported files balabala" funktsiooni, et importitud failid viia mujale, et HEM neid ei hakkaks uuesti üle lugema.

    TB (ja teised prima skinnid) salvestavad oma käed ühte faili ning sellel faili liigutamisel EI OLE MÕTET. Pigem sa peaksid ise iga natukese aja tagant (näiteks nädalas korra) viskama selle faili (GameHistory.dat) ära (enne ära viskamist impordi käed HEM-i), sest pikapeale see fail läheb väga suureks ning tekib täpselt sama effect, mis paljude failidega - et fail liiga suur ja HEM liiga kaua loeb. Kui ei viitsi manuaalselt visata võid kasutada TB funktsiooni - "Salvesta ainult last X days". et paned viimase 4-5 käed salvestama ja siis mitte kunagi too fail (ideaalis, ma ei ole testinud) ei tohiks suureks minna, kuna failis on ainult viimase 4-5 päeva käed.


  9. #109
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas ropka11
    Panen siis siia ka kirja kuidas saab small stakesi koodi maha ja pro peale ehk kuidas sellist pilti jälle ette saada, et seda uut koodi üldse kuhugi toppida.
    Mine c:\program files\rvg software\holdem manager\config
    folder parem klõps tühjal väljal ja vali New – Text Document ja nimeta ta ClearCode ja siis HEM käima ja ongi
    ei tea kas keegi on proovinud seda ka ilma maksmata teha... ehk saab tasuta upgrade'da?

  10. #110
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 277

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    ei tea kas keegi on proovinud seda ka ilma maksmata teha... ehk saab tasuta upgrade'da?
    Ei usu :D

  11. #111

    Re: Holdem manager

    Sai ka HEM nädal tagasi peale lastud. Eile oli trialit veel mingi 7-8 päeva 15st ja täna trial otsas 0/15

    Nojah, ise loll ;D Näppisin eile kalendrit, et vaadata mitu päeva ühe asjani jäänud on ja sai kogemata jäetud miski 23 jaanuar kalendrisse ja hopsti.

  12. #112
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas kvaliteet
    Sai ka HEM nädal tagasi peale lastud. Eile oli trialit veel mingi 7-8 päeva 15st ja täna trial otsas 0/15

    Nojah, ise loll ;D Näppisin eile kalendrit, et vaadata mitu päeva ühe asjani jäänud on ja sai kogemata jäetud miski 23 jaanuar kalendrisse ja hopsti.
    ja foorum ka nüüd paigast ära või

  13. #113
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ma ei tea kas õige teema aga mis tähendab more filters tabi all need True ja False filtrite lõpus?
    Näiteks mis vahe on VPIP=True ja VPIP=False?

  14. #114
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 277

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas tonis
    Ma ei tea kas õige teema aga mis tähendab more filters tabi all need True ja False filtrite lõpus?
    Näiteks mis vahe on VPIP=True ja VPIP=False?
    Kas olukord toimus või mitte. TRUE = tõsi, jah toimus, FALSE = väär, ei toimunud.

    Näiteks: PFR = TRUE. See siis tähendab Preflop Raise = TRUE ehk kas toimus Hero (mängija, mille kohta HEM hetkel andmeid kuvab) poolt preflopis tõste (preflop raise) või mitte. Kui tahad näha kõike käsi, kus sa preflopis tõstsid, siis pead valima TRUE, kui aga ei taha siis false.

    Teine näide: Näiteks tahad leida kõik käed, kus sa 3bettisid (reraise) vastast. Selleks võtad HEM'i filtri ja otsid üles "Did 3bet" ja kuna sa tahad näha olukordi, kus Hero 3bettis, siis otsid selle tõese variandi ehk "Did 3bet = TRUE". Ehk Hero 3bettis = tõene, jah 3bettis. Kui aga näiteks tahad leida just käsi, kus sa ei 3bettinud siis valid "Did 3bet = False" see siis tähendab Hero 3bettis = väär, ei 3bettinud.


  15. #115

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul selline rumal küsimus - kas ühe HEM litsentsiga saab mängida 2 arvuti peal, koduarvutis ja läpakas?

  16. #116

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Jah, täpselt nii. Pead lihtsalt seadistades valima arvuti #1 ja #2.

  17. #117
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    üks loll küsimus.
    endal mul ilusti vastaste statsid vastaste juures. Nüüd panime vennale manageri peale ja teps mitte ei mäleta, kuidas sai nii et need statsid peale igat kätt minema ei jookseks laualt. Tänud kui keegi viitsib vastata.

  18. #118
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas gert23
    üks loll küsimus.
    endal mul ilusti vastaste statsid vastaste juures. Nüüd panime vennale manageri peale ja teps mitte ei mäleta, kuidas sai nii et need statsid peale igat kätt minema ei jookseks laualt. Tänud kui keegi viitsib vastata.
    Mis tähendab minema ei jookseks, kas siis, kui lauad sulged ja uue võtad? Kui nii, siis Table manageri alt võta file-save positions.

  19. #119
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Olen Gert23 vend ja tnx, sain nüüd kõik tööle

  20. #120
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas hoss23
    Olen Gert23 vend ja tnx, sain nüüd kõik tööle
    No problems, alati tuleks küsida, sest aeg on väga kallis ja ise vahest googeldades läheb mõttetult aega raisku, samas teadja oskab aidata paari lausega tavaliselt.

Lehekülg 6, kokku 206 EsimeneEsimene ... 456781656106 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES