Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 70, kokku 206 EsimeneEsimene ... 2060686970717280120170 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 381 kuni 1 400, kokku 4118
  1. #1381

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    1. mis pokkerituba
    2. mis HEM'i versioon

    Palun andke täpsemat informatsiooni kui tahate abi.
    1. Pokerstars
    2. Hold´em Manager Trial 1.10.01

    Arusaadav- ilma infota abi ei saa!


  2. #1382

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pokerlane
    Arusaadav- ilma infota abi ei saa!
    Mängid ikka rahalaudades?

  3. #1383

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    Mängid ikka rahalaudades?
    cmon, muidugi mängin :D Ma ei tea milles asi on, tekib kahtlus, et windows 7ga ta ei taha töödata korralikult. Kasutab keegi HEMi Windows 7´el?

  4. #1384
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    1. kas PS on eesti keelne? Kui on, siis ei töötagi, muuda inglise keelseks.

    2. kas UAC on maas?

  5. #1385

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Töötab ilusti Windows 7-ga. Kas sa holdemmanager.exe-t käitad ikka administraatorina?

  6. #1386

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    1. kas PS on eesti keelne? Kui on, siis ei töötagi, muuda inglise keelseks.

    2. kas UAC on maas?
    Suured tänud! Ei tea, harjumusest on eesti keel peale jäänud. Nüüd töötab perfektselt. Õpin nüüd HEMist kasu lõikama. Vahest on lahendus nii lihtsas kohas, et ei mõista otsidagi. Tänud veelkord.


  7. #1387

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pokerlane
    Suured tänud! Ei tea, harjumusest on eesti keel peale jäänud. Nüüd töötab perfektselt. Õpin nüüd HEMist kasu lõikama. Vahest on lahendus nii lihtsas kohas, et ei mõista otsidagi. Tänud veelkord.

    Ükskõik, mis keeles seda Pokerstarsi jooksutad. Tähtis on see, et Options - Instant hand history options - ning seal oleks salvestuskeeleks määratud inglise keel ja pole mingit probleemi.

  8. #1388
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    HUD ja teised värgid-särgid töötavad aga kuidas saab panna table average kastikest kuvama? Linnukese panin nagu settingutest sinna ette.

  9. #1389

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    võibolla on küsitud seda juba, aga küsiks uuesti. kas kahes toas saab hudi laudadesse korraga? st eile mängisin cashi ühes toas ja turnat teises, turnalaua käsi importis aga hudi lauda ei tekkinud.

  10. #1390
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas bounce
    võibolla on küsitud seda juba, aga küsiks uuesti. kas kahes toas saab hudi laudadesse korraga? st eile mängisin cashi ühes toas ja turnat teises, turnalaua käsi importis aga hudi lauda ei tekkinud.
    saab küll.. mängin ftp's ja starsis korraga.. vahest isegi triobet kolmandaks.. igal pool oma HUDi layout ja toimib korraga.. aga näiteks.. Bodogis mul turnadele HUDi ei näidanud, kuigi käsi importis..

  11. #1391

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas 0ttt
    HUD ja teised värgid-särgid töötavad aga kuidas saab panna table average kastikest kuvama? Linnukese panin nagu settingutest sinna ette.
    Tseki üle, äkki sul on äkki mitu configurationit tehtud ja timmisid valet.



  12. #1392

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas elektronaut
    Keegi teab öelda miks everesti sng'sid ei taha õigesti näidata? Kõik paigast ära - staked valed, roi, kohad jne. Muude saitide sng'de tulemused klapivad ja viimane HEM update tehtud.
    Keegi tõesti everestis sng'sid ei mängi?

  13. #1393
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Täna hakkasin hemi tööle panema ja viskab sellise errori ning ei lähe tööle.



    Kuidas parandada saaksin?

  14. #1394

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas elektronaut
    Keegi tõesti everestis sng'sid ei mängi?
    Everesti hand historys pole buy-inni kirjas. HEM-l saad panna default tourney buy-inni vms(ei saa täpsemalt vaadata ka praegu, kuna olen tööl). Lõpukohtadega on jah nii, et mõnikord annab õiged kohad, mõnikord ei saa üldse aru, et turna läbi on. Pole aru saanud, millest see sõltub. Tuleb peale turna lõppu käsitsi õiged kohad ja summad sisestada.

    Ja abi saab alati HEM-i foorumist.

  15. #1395
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    oskab keegi öelda, kas ma saan overall graafikut näha full tilt + pacificu käte põhjal?

  16. #1396

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas eddi
    oskab keegi öelda, kas ma saan overall graafikut näha full tilt + pacificu käte põhjal?
    teed endale aliase mille alla lisad oma nimed

  17. #1397
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas leits
    teed endale aliase mille alla lisad oma nimed
    yay, sain. ty

  18. #1398
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selline küsimus veel, et milles võib probleem olla, kui mul on HEM menüüst valitud, et kuvaks laual 13 stati, aga laul on state vaid 10. Asi ei tohiks selles ka olla, et pole piisavalt käsi mängitud, kuna mõne mängija käte arv 400 ntx, aga siiski vaid 10 stati..
    Pilt ka: http://www.upload.ee/image/377194/Hem_kyismus.JPG

    Teine küsimus, kui ma vajutan kellegi mängija statide peale kuvab mul ette sellise asja:
    http://www.upload.ee/image/377198/hemkyss2.JPG
    Aga mingist videost nägin, et kui vajutada statide peale kuvab need asjad, mis on hem optionidest valitud lauda näitama.Mul aga vahet pole mis valin, ikka statidele vajutades sama asi ees.

  19. #1399
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ingu
    Selline küsimus veel, et milles võib probleem olla, kui mul on HEM menüüst valitud, et kuvaks laual 13 stati, aga laul on state vaid 10. Asi ei tohiks selles ka olla, et pole piisavalt käsi mängitud, kuna mõne mängija käte arv 400 ntx, aga siiski vaid 10 stati..
    Pilt ka: http://www.upload.ee/image/377194/Hem_kyismus.JPG

    Teine küsimus, kui ma vajutan kellegi mängija statide peale kuvab mul ette sellise asja:
    http://www.upload.ee/image/377198/hemkyss2.JPG
    Aga mingist videost nägin, et kui vajutada statide peale kuvab need asjad, mis on hem optionidest valitud lauda näitama.Mul aga vahet pole mis valin, ikka statidele vajutades sama asi ees.
    1. Ehk ei luba HUD rohkem järjest kuvada, kui 10 statti? Millised statid nendest 10nest puuduvad? Pane ikka mõni line vahele või midagi, siis endal peaks ju lihtsam jälgida olema.

    2.Seda HUD popup-i saad ise seadistada, et mida sa tahad mis ette hüppab Võta hud options>hud popup configuration ja seadista kõik nagu tahad. Praegu on sul lihtsalt default popup.

  20. #1400

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas ma saan näha ainult neid käsi, kus olen cbettinud?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES