Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 76, kokku 206 EsimeneEsimene ... 2666747576777886126176 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 501 kuni 1 520, kokku 4118
  1. #1501
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas olavike Vaata postitust
    Hoia paremat hiirenuppu all ja lohista sobiva koha peale.
    Mul sama küsimus, aga nad lähevad igal laual erinevalt, ehk nagu minu istekoht ei oleks sama igas lauas, ta võtab selle järgi kuhu ALGSELT istud ehk mis pos on vaba.

  2. #1502

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
    Mul sama küsimus, aga nad lähevad igal laual erinevalt, ehk nagu minu istekoht ei oleks sama igas lauas, ta võtab selle järgi kuhu ALGSELT istud ehk mis pos on vaba.
    no siis pane seating prefernse paika omal, et istud igas lauas samal kohal ja kui state paika paned siis hoia ainult 1 laud lahti!

  3. #1503
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    no siis pane seating prefernse paika omal, et istud igas lauas samal kohal ja kui state paika paned siis hoia ainult 1 laud lahti!
    On paigas, teen ainult ühel laual aga võtad teise juurde siis seal on kõik jumala valesti.

  4. #1504

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
    On paigas, teen ainult ühel laual aga võtad teise juurde siis seal on kõik jumala valesti.
    kas sul on k6igeuuem hemm?
    kui ei siis tablemanager ava ja seal pane save positsion kui statid paigas laual!

  5. #1505
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    kas sul on k6igeuuem hemm?
    kui ei siis tablemanager ava ja seal pane save positsion kui statid paigas laual!
    Kõige uuem HEM jah.

  6. #1506

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    nojah see peaks ise ära salvestama statid, kui korra paika vead!
    kus toas mängid?
    kui pokerstars siis pead nii hemmist, kui ka pokerstarsist seating preferensi paika panema, on mõlemas kohas paigas see?

  7. #1507
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    nojah see peaks ise ära salvestama statid, kui korra paika vead!
    kus toas mängid?
    kui pokerstars siis pead nii hemmist, kui ka pokerstarsist seating preferensi paika panema, on mõlemas kohas paigas see?
    triobetis, seat rotation maas, preferences paigas.. kui mu 6max koht on kõige alumine keskel siis mis number on see HEMi preferencides?

    EDIT: koht nr 3, aitäh k2snakas.

    EDIT2: tähendab ei läinud korda ikkagi.

    EDIT3: korras ikkagi lol
    Viimati muudetud totaldonk poolt : 15.03.10 at 14:28

  8. #1508

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
    triobetis, seat rotation maas, preferences paigas.. kui mu 6max koht on kõige alumine keskel siis mis number on see HEMi preferencides?
    ma istun all keskel ja mul on 3 hemmist pantud!

  9. #1509
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kas oleks head inimest kellel oleks aega mind juhendada läbi mikogo kuidas seadistada player aliase ja postgresi databaset... enda mõistus seda ei võta..

    E: nvm hakkas ise lambist tööle ja tegi kõik asjad ära..
    Viimati muudetud Sass poolt : 18.03.10 at 21:04

  10. #1510
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas mu käte andmebaas jääb alles, kui lasen piraatHEMi maha ja lasen installida uue ametliku HEMi asemele?

  11. #1511

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ei oska täpselt öelda, äkki uninstalli ajal küsib, aga muidu võid käed eksportida ja pärast tagasi importida. http://faq.holdemmanager.com/questio...6+Export+Hands
    E: Siiski ma arvan, et ei kao sest käed salvestatakse PostgreSQL-i andmebaasi.
    Viimati muudetud massiivne poolt : 20.03.10 at 00:14

  12. #1512
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Hmm, siiani olen HEM HUD-i seadistamisega hakkama saanud aga nüüd on hämming. Lohistan statid paika- ikka mingi hetk hüppap kuskilt midagi pealtnäha juhuslikult oma paigalt minema- wysiwig optioni olen maha võtnud ja ikka hüppavad statid enamvähem omatahtsi. Kasutan Everlong Sober theme, HEM on viimane vers. ja statid ise peaksid niimoodi asetatud olema:
    ( Click to show/hide )

    Et juhe on koos- on mul äkki mingi option tickitud seal, et ma ei saa lohistada iga paneeli sinna kuhu ma tahan või ta ongi omastarust nii kõva programm, et tahab juba kõike minu eest ise ära teha?

  13. #1513
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ee mismoodi tahavad ära minna.. nagu stattide kuju ei muutu aga statid valede nimede all?

    btw kuidas sa statid nimodi said panna.. nagu ymberringi

  14. #1514
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Sass Vaata postitust
    ee mismoodi tahavad ära minna.. nagu stattide kuju ei muutu aga statid valede nimede all?

    btw kuidas sa statid nimodi said panna.. nagu ymberringi
    Nt: Player preferences-display these stats:
    ...New Panel....
    VPIP need
    ---Line feed--- siin
    PFR
    ---Line feed--- on
    DBF üksteise alla
    ...New Panel....
    agr1 need aga üksteise kõrval
    agr2
    agr3

    Ütleme, et ma võtan vpip paneeli ja panen selle paika siis aga käib kuskil mingi värelus läbi ja äkki on mingid lambi paneelid kuskil teises laua otsas.
    Võtsin vana HEM-i config kausta ja copysin selle uuele versioonile.
    Vaja ainult statid/paneelid õigesse kohta tõsta aga ei saa hakkama!
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 20.03.10 at 21:35

  15. #1515
    Bännitud Kasutaja Sass avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 889

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    aa siis eioska aidata

  16. #1516

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selline probleem, et võttes mitu lauda korraga siis lähevad hemi statsid paigast...sikutan ühes paika siis teises liiguvad ära ja vastupidi. Kuskohalt seda seadistada saab?

  17. #1517

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas cutoff Vaata postitust
    Selline probleem, et võttes mitu lauda korraga siis lähevad hemi statsid paigast...sikutan ühes paika siis teises liiguvad ära ja vastupidi. Kuskohalt seda seadistada saab?
    Kui on Pokkeritoas valitud iga laua jaoks sama iste siis tuleb HEM´is ülevalt rippmenüüst(hud optionsi vms alt) preferred seat seadistada.

  18. #1518
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Fakk aga mul sama jant. Mängin FR Starsis. HEMis on valitud Pref. Seat nr 1 ja Starsis on Pref seat pandud pangast paremale kohe esimene istekoht (see on ju nr 1 ), aga statid paiknevad ikka jumala suvaliselt ringi. Proovisin ka nii, et tegin 1 laua lahti lohistasin statid paika ja panin save positsions, aga nagu uue laua lahti teen on asi jälle täiesti paigast ära.

  19. #1519
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ingu Vaata postitust
    Fakk aga mul sama jant. Mängin FR Starsis. HEMis on valitud Pref. Seat nr 1 ja Starsis on Pref seat pandud pangast paremale kohe esimene istekoht (see on ju nr 1 ), aga statid paiknevad ikka jumala suvaliselt ringi. Proovisin ka nii, et tegin 1 laua lahti lohistasin statid paika ja panin save positsions, aga nagu uue laua lahti teen on asi jälle täiesti paigast ära.
    Kontrolli, et sa panid ikka 9 mehe lauas endal istumised paika.

  20. #1520

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Millegipärast ei suuda ma HEMi saada tööle Unibetis ( EI cashis ega mujal). Kas valikust pean valima lihtsalt selle folderi, kus asub gamehistory.dat ? Või tuleb mingi muu kaust panna?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES