Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 78, kokku 206 EsimeneEsimene ... 2868767778798088128178 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 541 kuni 1 560, kokku 4118
  1. #1541
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Hem millegipärast ei tunnista osasid tänaseid käsi sessi osaks, impordib ära, aga kusagi näha neid ei ole, poole sessi peal HEM crashis ja tegin arvutile restardi, nüüd ei saa kuidagi neid käsi näha, on kellegil sarnast asja juhtunud?

    edit: never mind, sain korda
    Viimati muudetud Strateeg poolt : 03.04.10 at 03:37

  2. #1542
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas vaadata, et palju ma olen SB ja BB foldides raha kaotanud? kui enne flopi on keegi mind raisenud?

  3. #1543

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Keegi oskab ära seletada, mida see all in ev näitab graffil, pole siiani päris täpselt aru saanud.

  4. #1544
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
    Keegi oskab ära seletada, mida see all in ev näitab graffil, pole siiani päris täpselt aru saanud.
    EV teooria järgi palju sa oleks võitma/kaotama pidanud kui luck poleks olnud nii/naa. Suht mõttetu joon, nagu aru olen saanud, rohkem enda tilti ajamiseks see :D

  5. #1545

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
    Kuidas vaadata, et palju ma olen SB ja BB foldides raha kaotanud? kui enne flopi on keegi mind raisenud?
    Nii peaks saama.
    ( Click to show/hide )







    Tsitaat Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
    Keegi oskab ära seletada, mida see all in ev näitab graffil, pole siiani päris täpselt aru saanud.
    All-In EV Line in Graph (Also $ EV Adjusted stat in the Reports tab)

    This is calculated by taking the actual amount won and either deducting or adding the amount you would have won with average luck.

    Example: Again let's use the scenario above where we had a set of Aces and got all in on the flop versus a flush draw with 80.5% equity in a $400 pot and let's say we won. The actual won is $400 but with average luck we would have only won $322, so we're running $78 better than someone with average luck.

    Here is what a graph with an all in EV line would look like.
    ( Click to show/hide )

    Some important things to note about EV:

    1. All-in EV is only calculated based on hands which were all in before the river since equity on the river will always be 0% or 100%. Hence, the river is irrelevant.

    2. If you get 95% of your stack in on the turn and the final 5% in on the river, then it takes your equity on the street you got all in on. We will be introducing another stat at a later date which will try to take into consideration your equity based across all streets which should give a better representation.
    http://faq.holdemmanager.com/questions/120/EV+Explained
    Viimati muudetud taavi poolt : 03.04.10 at 13:09

  6. #1546
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    tänud :) asi töötas, 26k käe kohta -857$ päris suur summa lihtsalt ära röövitud :)

  7. #1547
    Jube Noob
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    181

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    installimisel annab errori: couldnt start secondary logon Service, Please run the service manually and reinstall??? Võtsin control panel- administrative tools- services....aga seal all mitte ei ole secondary logon servicet:(
    keegi oskab aidata? Hemi kodukalt abi ei saanud:(


    Ise küsin ise vastan:)

    manuaalselt installida postres ( mitte koos HEMi v PT3-ga), siis start-programs-postgres-stop server- start server....

    ja peaks selline error kaduma

    OS oli mul XP sp2 slimmitud kujul ehk seepärast oli ka secondary logon service installimisel välja jäänud:)
    Viimati muudetud vass poolt : 04.04.10 at 16:23

  8. #1548

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selline probleem, et unibeti cash game'is töötab HUD ilusti, kuid kui teha turniiri siis HEM loeb ühe käe ära ja rohkem ei loe. Äkki keegi oskab aidata?
    Aitäh!

  9. #1549
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas vass Vaata postitust
    installimisel annab errori: couldnt start secondary logon Service, Please run the service manually and reinstall??? Võtsin control panel- administrative tools- services....aga seal all mitte ei ole secondary logon servicet:(
    keegi oskab aidata? Hemi kodukalt abi ei saanud:(


    Ise küsin ise vastan:)

    manuaalselt installida postres ( mitte koos HEMi v PT3-ga), siis start-programs-postgres-stop server- start server....

    ja peaks selline error kaduma

    OS oli mul XP sp2 slimmitud kujul ehk seepärast oli ka secondary logon service installimisel välja jäänud:)
    Üldjuhul siiski reinstall pole vaja :)
    Piisab sellest ka, kui postgre service restartida.

  10. #1550
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ma ei jõua siin 150 lehte läbi lugeda, seega küsin otse.

    Ostsin just PT3 ära, aga ta ei loe käsi kui panen import. Mängus ka statse ei näe jne...
    Mida teha? Kas uninstall, kõik delete ja uuesti peale?

  11. #1551
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Ma ei jõua siin 150 lehte läbi lugeda, seega küsin otse.

    Ostsin just PT3 ära, aga ta ei loe käsi kui panen import. Mängus ka statse ei näe jne...
    Mida teha? Kas uninstall, kõik delete ja uuesti peale?
    võta mõni manual ette kus konfima õpetatakse.. raudselt sul miski importi folderid valesti vms..

  12. #1552
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Ma ei jõua siin 150 lehte läbi lugeda, seega küsin otse.

    Ostsin just PT3 ära, aga ta ei loe käsi kui panen import. Mängus ka statse ei näe jne...
    Mida teha? Kas uninstall, kõik delete ja uuesti peale?
    See on ju HEM teema.
    PT teema asub http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=76

  13. #1553
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul Hem-ga selline mure et valetab krt.

    Ühesõnaga Sessions tab all olevate sessioonide info on kohati vale. Valesti näitab siis seda, palju sessi jooksul võitsin/kaotasin. Näiteks tänast sessi näitab -34$ aga tegelikult on -4$, kuidas tean? Yks päev tekkis lihtsalt hemi õigsuses kahtlus ja seepärast kirjutan enne igat sessi täpse summa yles mis on PS kontol ning pärast sessi lõppu lihtsalt võdlen.

    Siiani olen katsetanud seda viis korda. Kolmel korral on vea sisse jätnud.

    Samas täna panin tähele et kui lauas istud ja "click" oma HUD-le siis seal näitab õigesti aga kui avad HEM-i, sessions tab, siis seal asi vale.

    Ajab ikka vihale kyll, mul võttis kolm kuud aega enne kui tähele panin seda! Ega seal muud ei olegi et ei saa lihtsalt graafikuid enam usaldada.

    On kellegil sellise probleemiga kokkupuuteid olnud? Kellegil ideid kuidas sellisest jamast lahti saada?

  14. #1554

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    no vaata ikka oma k2ed kah üle kas kõik suuremad v6idetud/kaotatud käed on alles..ma tean, et mul on olnud nii, et kui tiltis peaga laudu sulged vmt..siis j2tab k2ed salvestama, kui ei lase sit outi ennem minna...muidu küll pole probleeme olnud!

  15. #1555
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    no vaata ikka oma k2ed kah üle kas kõik suuremad v6idetud/kaotatud käed on alles..ma tean, et mul on olnud nii, et kui tiltis peaga laudu sulged vmt..siis j2tab k2ed salvestama, kui ei lase sit outi ennem minna...muidu küll pole probleeme olnud!
    Sitt outiga olen kursis, sellest hetkest kui tekkis kahtlus uurisin asja natuke netist ja soovitati "alati" sit out olla enne laua sulgemist. Seda olen nyyd teinud aga ikkagi on midagi kuskilt ära jäänud. Imelik see et HUD näitab õigesti sessi kulgu aga HEM-s endas sees mitte. Kuna HUD on tulemuse salvestanud siis arvasin et info on HEM-st läbi käinud, sest kuidas ta muidu HUD-i tuleb?

  16. #1556
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Hullapple Vaata postitust
    Sitt outiga olen kursis, sellest hetkest kui tekkis kahtlus uurisin asja natuke netist ja soovitati "alati" sit out olla enne laua sulgemist. Seda olen nyyd teinud aga ikkagi on midagi kuskilt ära jäänud. Imelik see et HUD näitab õigesti sessi kulgu aga HEM-s endas sees mitte. Kuna HUD on tulemuse salvestanud siis arvasin et info on HEM-st läbi käinud, sest kuidas ta muidu HUD-i tuleb?
    Ongames on olnud selline probleem. Kui paned kiiresti lauad kinni või softi kinni peale sessi, siis käed ei jõua databaasi faili minna ja sealt edasi HEMil ei ole midagi importida.

    PS peaks toimima kõik nagu kella värk.

  17. #1557

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas keegi oskab öelda milles probleem võib olla....hud töötab, aga hem käsi ei impordi ??

  18. #1558
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas miksnii Vaata postitust
    Kas keegi oskab öelda milles probleem võib olla....hud töötab, aga hem käsi ei impordi ??
    Katsu veel hägusem olla ja kutsu nõia-indrek appi imo

  19. #1559
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas miksnii Vaata postitust
    Kas keegi oskab öelda milles probleem võib olla....hud töötab, aga hem käsi ei impordi ??
    Mul oli ka vahepeal sama jama. Kui sul kõige uuem versioon ei ole, peaks uuedus aitama.

  20. #1560
    Pokkerihai Kasutaja mkva avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    underthesun
    Postitusi
    1 972

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Strateeg Vaata postitust
    Hem millegipärast ei tunnista osasid tänaseid käsi sessi osaks, impordib ära, aga kusagi näha neid ei ole, poole sessi peal HEM crashis ja tegin arvutile restardi, nüüd ei saa kuidagi neid käsi näha, on kellegil sarnast asja juhtunud?

    edit: never mind, sain korda
    Mis tegid siis, et korda said? Ma pole nädal aega juba HEMi kasutanud mängides. Hakkas mingi aeg segast panema ja mingeid import erroreid viskama, nii et kui importima panin siis kiilutas kogu süsteemi nii kinni ja aeglaseks, et loobusin.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES