Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 89, kokku 206 EsimeneEsimene ... 3979878889909199139189 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 761 kuni 1 780, kokku 4118
  1. #1761
    Jube Noob Kasutaja pukkmaster avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    126

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Siis kui sa paned laksult kohe laua kinni, kui oled pähe saanud, siis ta paneb Not finished - sa pead ootama ära, kui ta ütleb sulle et lõpetasid 4500 kohaga siis paned ok ja siis loeb ära mitmenda koha said jne

  2. #1762

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    tahaksin teada kuidas holdem managerist saada konkreetse käe ajaloo ID. konkreetne käsi mille ID ma tahan asub hold'em manageris Tourneyde alt Handide all.

  3. #1763
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    tahaksin teada kuidas holdem managerist saada konkreetse käe ajaloo ID. konkreetne käsi mille ID ma tahan asub hold'em manageris Tourneyde alt Handide all.
    võtad sessioni ette, otsid oma käe üles, teed parema klõpsu käe peal ja valid menüüst view selected hand histories

  4. #1764
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mind huvitab kuidas ma saaksin kogu oma databaasi kõrvale tõsta.. või exportida.. st. tahan teha formatit masinale ja installida windows 7 peale ning siis pärast et oleks kõik käed alles ikka... saaks uuesti importida..

  5. #1765

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    aitäh kiire vastuse eest!
    ennem juba vaatasin kõik läbi ja leidsin ka selle aga flopturnriver.com ei tuvastanud kätt selle id järgi ca. 15min hiljem kui ma laivis selle käe mängisin ja arvasin et see nr esindab midagi muud. ju siis oli viga antud saidis.
    ///arvasin, et ID järgi saab history databasest, veits hiljem jõudis kohale.
    Viimati muudetud con poolt : 07.07.10 at 15:13

  6. #1766
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    how about file-->backup & restore ?? on keegi proovinud?

  7. #1767

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas farik666 Vaata postitust
    mind huvitab kuidas ma saaksin kogu oma databaasi kõrvale tõsta.. või exportida.. st. tahan teha formatit masinale ja installida windows 7 peale ning siis pärast et oleks kõik käed alles ikka... saaks uuesti importida..
    Tsitaat Algselt postitas farik666 Vaata postitust
    how about file-->backup & restore ?? on keegi proovinud?
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...734#post108734

  8. #1768

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Soetasin endale HEM-i alles hiljuti ning ei oska veel piisavalt hästi sellega opereerida. Probleem siis selles, et kui soovin Triobetis lauda statse kuvada, teeb ta seda ainult cash laudadele, sng-le ja turniiridele ei kuva midagi lauda...Ilmselt asi minu saamatuses..Any ideas?

  9. #1769
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***


    Tänud... vaatan see backup file tuleb miski 430Mb.. on reaalne, et seal kõik 300K käed ja statid jm.. ?

  10. #1770

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kuhnja Vaata postitust
    Soetasin endale HEM-i alles hiljuti ning ei oska veel piisavalt hästi sellega opereerida. Probleem siis selles, et kui soovin Triobetis lauda statse kuvada, teeb ta seda ainult cash laudadele, sng-le ja turniiridele ei kuva midagi lauda...Ilmselt asi minu saamatuses..Any ideas?
    Proovi Hud options -> player preferences -> use for -> seal tourney kasti ka linnuke

  11. #1771
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Viski avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    IN YOUR MAMA !
    Postitusi
    393

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Table manageris pead punase täpikese laua peale vedama.

  12. #1772

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul millegi pärast HEM ei impordi käsi. Oleks vaja et ta SnG-de käsi sisse võtaks (DONid).
    milles võib viga olla....file kust impordib peaks õige olema.

  13. #1773

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tourney kastis oli linnuke olemas, punase täpikese vedamine töötas, kuid seda tuleb iga lauaga uuesti teha ja jube tüütu on. Kas on variant, et ta tunneb ise ilma ette näitamata need lauad ära?

  14. #1774
    Jube Noob Kasutaja pukkmaster avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    126

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Hetkel turniir pooleli ja hem jurab, tegin uuenduse ära, ei taha statse kuvada, statside kastid on laual aga mitte kuskil pole ühtegi numbrit ega nime. ehk oskab keegi midagi öelda ? oleks kiiresti vajs

  15. #1775
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Viski avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    IN YOUR MAMA !
    Postitusi
    393

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kuhnja Vaata postitust
    Tourney kastis oli linnuke olemas, punase täpikese vedamine töötas, kuid seda tuleb iga lauaga uuesti teha ja jube tüütu on. Kas on variant, et ta tunneb ise ilma ette näitamata need lauad ära?
    Ei.

  16. #1776

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    OK, tänud teile!!

  17. #1777
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Teete arvutile reinstalli/vahetate arvutit. Kas dumpite andmebaasi läbi Postgresi kuhugi või ekspordite käed (pakun, et käte eksport ja hilisem import võtab sigamoodi kaua aega + errorid). On keegi praktiliselt nii teinud:
    - hemi DB dump läbi pgadminni
    - arvutile reinstall
    - install postgres+hem
    - import hemi dumpitud DB
    - hemile öelda, et see on default DB



    Tsitaat Algselt postitas farik666 Vaata postitust
    Tänud... vaatan see backup file tuleb miski 430Mb.. on reaalne, et seal kõik 300K käed ja statid jm.. ?
    KÜSIN UUESTI!! lihtsalt mu käte folder on üle 1,2Gb suur...

  18. #1778
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Jah, backup fail tulebki väiksem. Tegin ise samuti formati paar päeva tagasi.

  19. #1779
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ma olen postgre baasist backupi teinud ja teises masinas selle taastanud

  20. #1780
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Viski Vaata postitust
    Table manageris pead punase täpikese laua peale vedama.
    wat? Punase täpikese?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES