Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 94, kokku 206 EsimeneEsimene ... 44849293949596104144194 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 861 kuni 1 880, kokku 4118
  1. #1861
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker Vaata postitust
    Ei leia HUDi jaoks kuidagi õiget statti , et kui palju villain preflopis tehtava esimese raise üle tõstab - peaks olema "Preflop 3Bet" aga ei leia sellist statti. Teab keegi õige stati juurde suunata?
    kui viid hiire 3beti statile, siis sealt tuleb välja popup aken, kus on igasugu 3beti statistika positsioonide jms kaupa, vaata äkki näed seal omale vajalikku infot.

  2. #1862

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tahaks just HUDi põhistatsidesse selle sisse viia. PT3s oli ilusti olemas. Aga kas tõesti siis HEMis ei ole Preflop 3Bet statti võimalik HUDi panna?

  3. #1863
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker Vaata postitust
    Tahaks just HUDi põhistatsidesse selle sisse viia. PT3s oli ilusti olemas. Aga kas tõesti siis HEMis ei ole Preflop 3Bet statti võimalik HUDi panna?
    See ju ongi lihtsalt 3-bet, see käib kogu preflopi kohta ja kui tahad pos kaupa, siis on olemas ju iga tänava kohta 3bet statid.

  4. #1864
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    export vanast arvutist, import uuest arvutist...

    exporti saad teha database managementi vaates.
    Kusjuures mina exportisin tagasi handhistory failideks. Oli küll aeglane aga vähemalt töötas VS PGAdmini DB export.

    Ilmselt tegin omal ajal ka selle vea, et HEMi versioonid olid erinevad. Seega - enne lase vanale HEMile update selga, siis expordi DB PGAdminni kaudu, impordi DB PGAdminni kaudu uude arvutisse.

    Kui see ei tööta, siis pane HEMist kõik käed HH exportima (HEMi versioon pole tähtis) ja hiljem impordi need HH txt failid.

  5. #1865

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    See ju ongi lihtsalt 3-bet, see käib kogu preflopi kohta ja kui tahad pos kaupa, siis on olemas ju iga tänava kohta 3bet statid.
    Kui ma ei eksi siis see lihtsalt 3bet stat näitab kogu mängu kohta (pre kuni river) vastase 3betti? See on kindlasti erinev pre ja postflopis sest mõni jobu tõstab preflopis mingi 10% kordadest üle. Samas postflopis ta ei pruugi nii agro olla. Või vastupidi.

    N: Minu QQ pre tõste tõstab omakorda üle mingi "preflop 3bet" 10% vend siis just ei kardaks teda omakorda üle tõsta või kasvõi AI minna. Kui ületõstjaks on 1-2% pre 3bet näitajaga vend siis ei maksaks eriti jamama hakata.

    Kui aga vaatan selles olukorras vastase terve mängu 3bet näitajat siis preflop olukordades otsuste toeks olles võib see väga moondunud ja vale info olla.

  6. #1866

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ma pole ikka oma probleemile lahendust leidnud. nimelt hem ei kuva hh'si sessions tabi alt. küsisin ka hemi foorumsit, kuid sealt ka abi ei saanud

  7. #1867
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul on selline küsimus, et igakord kui ma lauda istun siis Hem hakkab statse uuesti koguma kuigi andmebaasis peaks mängija kohta küllaga juba olema.
    Mis teha, et saaks eelmistest sessidest statsi mängija kohta.

    Ette tänades,
    Mõmm

  8. #1868

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    Mul on selline küsimus, et igakord kui ma lauda istun siis Hem hakkab statse uuesti koguma kuigi andmebaasis peaks mängija kohta küllaga juba olema.
    Mis teha, et saaks eelmistest sessidest statsi mängija kohta.

    Ette tänades,
    Mõmm
    Äkki see aitab..
    http://faq.holdemmanager.com/questio...mly+Resetting+

  9. #1869
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas StripPoker Vaata postitust
    Kui ma ei eksi siis see lihtsalt 3bet stat näitab kogu mängu kohta (pre kuni river) vastase 3betti? See on kindlasti erinev pre ja postflopis sest mõni jobu tõstab preflopis mingi 10% kordadest üle. Samas postflopis ta ei pruugi nii agro olla. Või vastupidi.

    N: Minu QQ pre tõste tõstab omakorda üle mingi "preflop 3bet" 10% vend siis just ei kardaks teda omakorda üle tõsta või kasvõi AI minna. Kui ületõstjaks on 1-2% pre 3bet näitajaga vend siis ei maksaks eriti jamama hakata.

    Kui aga vaatan selles olukorras vastase terve mängu 3bet näitajat siis preflop olukordades otsuste toeks olles võib see väga moondunud ja vale info olla.
    Ei ole nii. 3-bet stat kuvab ainult preflopi

  10. #1870

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Siis eksisin ja ongi mure lahendatud :) Tänud!

  11. #1871
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kuulge, kui suured teil Postgre kataloogid on? mul endal 500k käsi mängitud ja nüüd importisin need PTRist 1mil käsi ka sisse ja mu Postgre kataloogi suurus on 13,6GB.. vacuum ei teinud asja väiksemaks..

  12. #1872
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    kuulge, kui suured teil Postgre kataloogid on? mul endal 500k käsi mängitud ja nüüd importisin need PTRist 1mil käsi ka sisse ja mu Postgre kataloogi suurus on 13,6GB.. vacuum ei teinud asja väiksemaks..
    Ise olen importinud ka 2mil kätt ja endal ka natsa üle 500k vist ja suurus 13,9

  13. #1873

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Sellest peaks olema siin räägitud, et selle suuruse tekitab täiesti mõttetu logide kataloog.

    Kataloog jätke alles, suurem osa sisust võib kustutada. Kui ei oska või ei julge või ei usalda, siis guugeldage.

  14. #1874
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Sellest peaks olema siin räägitud, et selle suuruse tekitab täiesti mõttetu logide kataloog.

    Kataloog jätke alles, suurem osa sisust võib kustutada. Kui ei oska või ei julge või ei usalda, siis guugeldage.
    Minu XP masinas näiteks asub see kaust siin:

    C:\Program Files\PostgreSQL\8.3\data\pg_log

  15. #1875

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Vaja Windowsile format teha. Kas ma lihtsalt teen hem-is daabasest backupi ja siis pärast uue windowsiga restorin database?

  16. #1876
    Grinder Kasutaja Skyline avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    510

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Qwertylink Vaata postitust
    Vaja Windowsile format teha. Kas ma lihtsalt teen hem-is daabasest backupi ja siis pärast uue windowsiga restorin database?
    Siit lingilt saad veits abi: http://faq.holdemmanager.com/questio...up+%26+Restore

  17. #1877
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Qwertylink Vaata postitust
    Vaja Windowsile format teha. Kas ma lihtsalt teen hem-is daabasest backupi ja siis pärast uue windowsiga restorin database?
    Jah, expordid kõik käed ja siis jälle impordid.

  18. #1878
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas soouni Vaata postitust
    Mul on selline küsimus, et igakord kui ma lauda istun siis Hem hakkab statse uuesti koguma kuigi andmebaasis peaks mängija kohta küllaga juba olema.
    Mis teha, et saaks eelmistest sessidest statsi mängija kohta.

    Ette tänades,
    Mõmm
    Mis ennemast pakuti ei aitand või ma olen loll aga kas keegi oskab aidata?

  19. #1879

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ere.siuke probleem et HEM ei kuva HUD-i laudadesse.jutt siis full tilt pokkerist.kuigi hand historid ja auto import folderid peaks õiged olema.just ostsin endale HEM-i ja nüüd siis selline asi
    ma ei tea kas selline teema juba on siin kusagil.tegin ka uninstallid ja reinstallid kuid mitte midagi..kui panna auto detect folders siis triobeti ja Ultimate beti ja leiab küll kuid mitte FTP-it.. on kellelgi sama jama olnd või oskab aidata ja nõu anda??

    tänud ette iga postituse eest

  20. #1880

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
    ere.siuke probleem et HEM ei kuva HUD-i laudadesse.jutt siis full tilt pokkerist.kuigi hand historid ja auto import folderid peaks õiged olema.just ostsin endale HEM-i ja nüüd siis selline asi
    ma ei tea kas selline teema juba on siin kusagil.tegin ka uninstallid ja reinstallid kuid mitte midagi..kui panna auto detect folders siis triobeti ja Ultimate beti ja leiab küll kuid mitte FTP-it.. on kellelgi sama jama olnd või oskab aidata ja nõu anda??

    tänud ette iga postituse eest
    Ehk on abiks..
    http://faq.holdemmanager.com/questio...ull+Tilt+Setup

    http://faq.holdemmanager.com/questio...Doesn%27t+Work

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES