Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 95, kokku 206 EsimeneEsimene ... 45859394959697105145195 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 881 kuni 1 900, kokku 4118
  1. #1881

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    need lingid juba läbi vaadatud kuid kahjuks abi ei ole:( mul pole nimelt hand history kausta seal.kas peaksin ise selle tegema.olen muidu raha eest mängind seal pool aastat juba

  2. #1882
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Clientist ikka sätitud nii, et salvestaks arvutisse handhistory?

  3. #1883

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    japp FTP. keel on inglise- check et salvestaks.ma ei saa aru miks mul hand history kausta pole full tildis....Hemis on sama kaust pandud mis FTP-is.

  4. #1884

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
    japp FTP. keel on inglise- check et salvestaks.ma ei saa aru miks mul hand history kausta pole full tildis....Hemis on sama kaust pandud mis FTP-is.
    Kus pole kausta?
    c:Program Files - Full Tilt Poker - Hand History ? Hand History pole?

    Kas enne polnud linnukest, et salvestaks hh?
    Kui polnud siis proovi restarti ja mõned käed mängida...
    Viimati muudetud taavi poolt : 12.08.10 at 01:08

  5. #1885
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    nvm

  6. #1886

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    nii Taavi kohe proovin

  7. #1887

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    nii restart ei aidanud.tegin full tildile uninstalli jälle ja reinstall ja enne kui HEMI lahti võtsin mängisin cashi.kuid hand histori kausta ei teki ega ole kuskil

    sain soovituse teha see ise ja tegingi.Hem leidis auto detectiga üles kuid HUDI ikka pole:(
    Viimati muudetud redddman10 poolt : 12.08.10 at 13:31

  8. #1888
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 308

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    kuulge, kui suured teil Postgre kataloogid on? mul endal 500k käsi mängitud ja nüüd importisin need PTRist 1mil käsi ka sisse ja mu Postgre kataloogi suurus on 13,6GB.. vacuum ei teinud asja väiksemaks..
    Miski 4-5 millionit kätt ja 75GB

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Sellest peaks olema siin räägitud, et selle suuruse tekitab täiesti mõttetu logide kataloog.
    See kaust võtab mul 3GB

  9. #1889

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Oeh... Mitte kuidagi kohe ei saa Everestis Hud'i tööle

  10. #1890

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ma ka ikka ei saa HEMi-gi tööle:D panin full tildis käed salvestama...ise tegin handhistory kausta ja tegin mõned käed cashi ning txt failidena olid olemas seal kuid HEMI auto import ei leia seda sealt...panin siis holdem managerist import from folder ja valisin sama kausta kuhu käed salvestusid kuid ütleb et 0 faili... WTF naq aidake:)

  11. #1891
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
    ma ka ikka ei saa HEMi-gi tööle:D panin full tildis käed salvestama...ise tegin handhistory kausta ja tegin mõned käed cashi ning txt failidena olid olemas seal kuid HEMI auto import ei leia seda sealt...panin siis holdem managerist import from folder ja valisin sama kausta kuhu käed salvestusid kuid ütleb et 0 faili... WTF naq aidake:)
    Uued, HEMi versioonid tunnevad juba ise ju kausta ja faili ära, kust importida. Tuli ainult panna options>conf auto import folders ja auto detect ja peaks insta leidma üles.

    Isegi, kui käsitsi määrates ei tule, siis mingi suurem kala ja pakun, et lahenduse leidmiseks peab HEMi foorumist abi otsima.

  12. #1892

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    selge vaatame mis nad arvavad siiis...tänud

  13. #1893
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    jubedalt aeglane on HEM peale reinstalli.. "refresh" nuppu vajutades laeb ikka uut graafikut päris kaua.. keegi ei tea mida tegema peaks, et kiiremaks süsteemi saada?

  14. #1894
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas farik666 Vaata postitust
    jubedalt aeglane on HEM peale reinstalli.. "refresh" nuppu vajutades laeb ikka uut graafikut päris kaua.. keegi ei tea mida tegema peaks, et kiiremaks süsteemi saada?
    Ei tea kas see vacuum analyze database ei või aidata.

  15. #1895
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Miks HEM reports näitab mu võite a la 2-3x suuremaks (ebareaalne) ja graafik näitab õiget summat? Importisin vahepeal miljon dataminetud kätt, aga see ei tohiks ju topelt neid panna?

  16. #1896
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Miks HEM reports näitab mu võite a la 2-3x suuremaks (ebareaalne) ja graafik näitab õiget summat? Importisin vahepeal miljon dataminetud kätt, aga see ei tohiks ju topelt neid panna?
    reports ei tee vahet euro ja taala laudadel.. graafik ja sessions vaade teevad vahet..

  17. #1897
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    reports ei tee vahet euro ja taala laudadel.. graafik ja sessions vaade teevad vahet..
    Pole Pokerstarsis aasta aega mänginud. :)

  18. #1898

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    huh sain tööle:) hemi ja hudi.aga siuke küsimus weel et kuda neid hudi boxe väiksemaks teha.terve laud on hudi täis:D

  19. #1899
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
    huh sain tööle:) hemi ja hudi.aga siuke küsimus weel et kuda neid hudi boxe väiksemaks teha.terve laud on hudi täis:D
    hud options>player preferences sealt alt muudad kuidas soovid, appearance alt saad fondi suurust muuta jne.

  20. #1900

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    tänud

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES