Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 97, kokku 206 EsimeneEsimene ... 47879596979899107147197 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 921 kuni 1 940, kokku 4118
  1. #1921

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ristik Vaata postitust
    miks HEM mul pooli käsi lihtsalt ei impordi juba pikemat aega ?

    EDIT: Kurat, ma ei saagi aru kas lihtsalt ei impordi või näitab võite/kaotusi väga valesti
    Kas tõesti kellelgi pole sarnast probleemi esinenud ? Kõige uuem versioon on peal

  2. #1922
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    no fakk ei saa aru mis nuss on.
    Muidu mängisin Starsis. Nüüd liikusin FTP-sse
    Enam HUDi tööle ei saa

    Auto Import töötab. Table Manager avaneb. Lohistan table manageris x-i lauda ja OK , ei midagi. Statid mida lauas kuvada , seal selline asi nagu mis toas kasutada. FTP valtud, ikka ei midagi.
    No mida veel võiks vaadata?

  3. #1923
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Hands Imported: 1
    Errors: 6
    WTF?


    E: Sain tööle
    Viimati muudetud ingu poolt : 21.08.10 at 23:08

  4. #1924
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tervist
    Küsimus suurele ringile. Oskab keegi öelda kust saaks ma passwordi postgre 8.4 win 7-le. Vaja oleks vacuum teha. Postgre tõmmatud koos HEM-iga ja ise passwordi ei genenud.

    ( Click to show/hide )

  5. #1925
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Tervist
    Küsimus suurele ringile. Oskab keegi öelda kust saaks ma passwordi postgre 8.4 win 7-le. Vaja oleks vacuum teha. Postgre tõmmatud koos HEM-iga ja ise passwordi ei genenud.

    ( Click to show/hide )
    Sorry, et ebamäärane vastus, aga selle peaks HEM FAQ-st või manuaalist saama (kodukal). Oli ehk postgrespass või dbpass või muu sarnane.

  6. #1926
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Sorry, et ebamäärane vastus, aga selle peaks HEM FAQ-st või manuaalist saama (kodukal). Oli ehk postgrespass või dbpass või muu sarnane.
    Suured tänud!

  7. #1927
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    tervist, ega keegi ei viitsiks visata siia oma hud layouti turnade omale

  8. #1928
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Primas kuidagi HUD'i 5-max sng-del ka tööle saab? Nimelt HEM väidab et Primas polegi 5-max laudu, sest sellist varianti igatahes seating preferences alt valida ei saa?

    EDIT: St. et Table Finder on tühi.

  9. #1929
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul ka FTPs hem korralikult ei tööta. Muidu kui mängisin NL25rushi siis toimis ilusti. nüüd kui hakkasin nl50rushi mängima siis jätab esimese laua mängijate nimed lauda ja uue laua avamisel midagi ei muutu. mis krdi bock võib olla?

    e: hakkas lambist jälle tööle :S
    Viimati muudetud SANGPOMM poolt : 24.08.10 at 17:44

  10. #1930

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Alles sebisin endale hemi.Probleem selline,et triobetis laudades hud töötab,aga kui hemis graafikuid jälgida,siis nq ei näita seal midagi kui selectida näiteks tänane päev.KUidas panna käsi importima??

  11. #1931
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
    Alles sebisin endale hemi.Probleem selline,et triobetis laudades hud töötab,aga kui hemis graafikuid jälgida,siis nq ei näita seal midagi kui selectida näiteks tänane päev.KUidas panna käsi importima??
    Tõmba viimane update, pane auto import folderite alt>auto detect ja siis auto import ja kõik peab toimima.

  12. #1932

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kuidas saada HEM-is nii, et päev hakkab 00.00-s meie ajajärgi? ty

  13. #1933
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
    kuidas saada HEM-is nii, et päev hakkab 00.00-s meie ajajärgi? ty
    Ma ei saa täpselt aru, mis sa mõtled, seega panen 2 lahendust:
    a) Sul hakkab HM-i arvates päev mingil muul kellaajal. Mine options/settings ja seal ees on kohe "day start time" pane sinna 0:00

    b) Sa arvad, et HM-i arvates hakkab päev mingil muul ajal, kuigi tegelikult on valed ajad HH-tes. Mine options/settings/adjust site import times, pane vastava toa taha vastav ajavahe(eastern US korral, mis on FTP ja Starsi default, pane 7)

  14. #1934

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kolisin uude korterisse ja tahtsin esimese sessi teha, aga hem hakkas jamama. Ehk oskab keegi aidata, proovisin juba viimase versiooniga ka, rebootisin ka, ei midagi.

    Annan täpsema info ka errorist:

    http://www.upload.ee/files/772197/hem1.txt.html

  15. #1935
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Oskab keegi öelda, miks mul ei hakka HUD Primas tööle? Impordib ilusti, aga Players näitab 0/10 ja Table Finder on tühi. Ei hammusta katki praegu, et milles asi võiks olla.

  16. #1936
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Kolisin uude korterisse ja tahtsin esimese sessi teha, aga hem hakkas jamama. Ehk oskab keegi aidata, proovisin juba viimase versiooniga ka, rebootisin ka, ei midagi.

    Annan täpsema info ka errorist:

    http://www.upload.ee/files/772197/hem1.txt.html
    Lisa ju juurde, et see starmani kala, keegi siit foorumist vist tegeles selle probleemiga juba.

  17. #1937
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas raunooo Vaata postitust
    Oskab keegi öelda, miks mul ei hakka HUD Primas tööle? Impordib ilusti, aga Players näitab 0/10 ja Table Finder on tühi. Ei hammusta katki praegu, et milles asi võiks olla.
    Peab hakkama, tõmbasin just ise viimase update, panin auto detect tables ja siis import ja töötab.

    Võid veel proovida table finderi lohistamist, seal yks punane rist tuleb see lohista lauda.

  18. #1938

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Lisa ju juurde, et see starmani kala, keegi siit foorumist vist tegeles selle probleemiga juba.

    Probleem jääb ikka õhku ju. Mis ma teen siis, helistan starmani " et hallo, mul hem ei funka enam et tehke korda palun?"

  19. #1939
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Probleem jääb ikka õhku ju. Mis ma teen siis, helistan starmani " et hallo, mul hem ei funka enam et tehke korda palun?"
    No ma räägin, et nyyd osad teavad ka, et sul starman ja oskavad ehk aidata, sest neil oli siin ju sama probleem.

  20. #1940

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Kolisin uude korterisse ja tahtsin esimese sessi teha, aga hem hakkas jamama. Ehk oskab keegi aidata, proovisin juba viimase versiooniga ka, rebootisin ka, ei midagi.

    Annan täpsema info ka errorist:

    http://www.upload.ee/files/772197/hem1.txt.html
    Abiks ehk..
    open internet explorer, go to extras -> internet options. Go to connections and click at the bottom on lan-settings. is in there anything activated? if yes, untick everything there and click ok, then try to register again
    http://forums.holdemmanager.com/mana...te-my-key.html

    http://faq.holdemmanager.com/questio...Holdem+Manager
    Viimati muudetud taavi poolt : 27.08.10 at 22:56

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES