Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 99, kokku 206 EsimeneEsimene ... 4989979899100101109149199 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 961 kuni 1 980, kokku 4118
  1. #1961
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    HEM paneb viimasel ajal sõna otseses mõttes TOTAALSELT SEGAST... ma ei tea mis seal muudetud on aga nii bugine pole see varem olnud... valed hero named iseenesest, hud segamini laual... nüüd deaktiveerus HEM.. ja uuesti regada ei saa ja resetiga ka.. põhimõtselt ei saa üldse kasutada..lihtsalt ei lähe käima... isegi "activate later" ei lahenda.. (Y)(Y) FTW JIPEE-KAY-YEEE MADER FAKER

  2. #1962
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas farik666 Vaata postitust
    HEM paneb viimasel ajal sõna otseses mõttes TOTAALSELT SEGAST... ma ei tea mis seal muudetud on aga nii bugine pole see varem olnud... valed hero named iseenesest, hud segamini laual... nüüd deaktiveerus HEM.. ja uuesti regada ei saa ja resetiga ka.. põhimõtselt ei saa üldse kasutada..lihtsalt ei lähe käima... isegi "activate later" ei lahenda.. (Y)(Y) FTW JIPEE-KAY-YEEE MADER FAKER
    mul just täitsa stabiilne olnud viimased kuu aega, settinguid peab oskama seada

  3. #1963
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    peab oskama... gtfo, 2aastat kasutanud... vaata HEMi foorumi, Bugs alafoorumit 3 lehekülgi uusi topicuid

  4. #1964
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    On teil kõik ikka originaal HEM-id. Pole kunagi suutnud endale mõnda probleemi tekitatud ja alati kõik kohe töötanud. Eriti nüüd kui ise õiged kaustad ka üles otsib.
    Tõesti, kui alati updated tehtud ja orginaal, siis tõesti pole sellest ajast, kui see HEM tuli minegid probleeme olnud.

    Ei saa aru ise ka kust need HEMi probleemid kõigil tulevad pidevalt.

  5. #1965
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    novot tõesti ei saa aru.. endal ka orikas ja ostetud...

  6. #1966
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mul on ka originaal ja uuendatud, kuid mingi jama läks lahti täna. mägisin viimati nädal aega tagasi, nüüd uuesti alustades vaatas mulle vastu selline teade:
    ( Click to show/hide )

    kummaline on see, et ma ei ole mitte midagi muutnud. ühtegi seadistust ega pole üldse lahtigi teinud seda programmi. Kust ma leian selle kuradi server name siis? ainuke asi is on teisiti, on see et ma kolisin ühest kohast teise elama, aga ma ei usu et see midagi peaks muutma ju.. või siiski?
    Viimati muudetud udikaz poolt : 06.09.10 at 06:04

  7. #1967
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    HEM ei saa ligi postgre andmebaasile
    Vaata kas servicete alt ta töötab.

  8. #1968
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    hei, täiesti lammas tunne tuleb peale, aga samas täiesti uus töökeskond ka, lühidalt

    tegin xp's backubid
    lasin kettad puhtakspanin win7me peale
    tõmbasin holdemmanageri lehelt uue instaleri, mis mh installis ka postgresql 8.4
    aga ei lasknud mul kuskil valida kohta kuhu ta databaasi salvestab (tahakd d partitsiooni peale)..

    abi, palun kuidas ma selle ära muuta saan? oskab keegi aidata?

  9. #1969
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Saad ta viia teisele partitsioonile: http://faq.holdemmanager.com/questio...e+or+Partition

  10. #1970
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Saad ta viia teisele partitsioonile: http://faq.holdemmanager.com/questio...e+or+Partition
    tnx, tundub et toimis :)

    edit: elekter lasi jalga poole käte importimise ajal, kas nüüd võib juhtuda, et osad käed tulevad taas sissetoomise ajal topelt?
    Viimati muudetud Rahapada poolt : 06.09.10 at 21:49

  11. #1971
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kuco Vaata postitust
    HEM ei saa ligi postgre andmebaasile
    Vaata kas servicete alt ta töötab.
    Ma saan aru, et ta ei saa ligi andmebaasile, aga ma ei ole mitte kuskil mitte midagi muutnud. Enne töötas ja nüüd järsku ei tööta, kuidas saab see võimalik olla? kust ma saan sinna servicete alt minna, et kontrollida kas töötab? ma ei saa päris täpselt aru mida sa sellega mõtled. Krdi jama on rushi turnasi teha kui statse ei ole. Kust ma saaksin näha seda õiget server name siis kui see kuidagi on paigast ära läinud? tahaks kuidagi selle toimima saada..

    E: Tegin postgres-le reinstalli ning manager leidis selle automaatselt üles ja töötas ilusti. Imelik see programmide maailm.
    Viimati muudetud udikaz poolt : 07.09.10 at 00:36

  12. #1972
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
    tnx, tundub et toimis :)

    edit: elekter lasi jalga poole käte importimise ajal, kas nüüd võib juhtuda, et osad käed tulevad taas sissetoomise ajal topelt?
    eip, ei tuld käed topelt

    a teine küsimus tekkis küll, imo uuemat sorti hud ja hem jne, mulle meeldib kasutada seda 3me viimase poti näitamist laual, a sinna on tekkind mingi uus asi (tõmbasin ringi ümber), ja ma pole seda varem näind, mis see on ja kuidas seda eemaldada?


    nvm, sain teada, tegu on live hand trackingu katsetustega vastavalt chatis olevate tekstidega as far as ma aru saan... ja mis mh toimib ka =)


    EDIT:
    miks mul hem ära ei tunne enam mu asukohta? ja peksab täiesti lambi kohtadele statistikad, kui veel hommikul funkas? (suht loll küsimus, aga pm huvitab pigem,e t kas keegi teine on ka midagi sellsit kogenud?
    Viimati muudetud Rahapada poolt : 07.09.10 at 22:59

  13. #1973

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Suht dongiküsimused tegelikult:
    1.) Kui lasen automaatselt tõmmata käsi erinevate saitide kaustadest, siis seal all on Archive folder. Mul need selectitud.

    Kas need failid võib ära kustutada? Kas arhiivi on vaja? Kui ära kustutan, kas mu HEMi databaasist kaovad need käed ära?

    2.) Pm sama küsimus, et olen PTRist ostnud käed, sisse importinud. Kas võin siis need käed ära kustutada või pean neid alles hoidma?

    3.) Kas backupi tegemine ongi lihtsalt nii, et võtad atleast 1.11.04 verisoonil FILE--> Backup and restore ja paned tegema. Pärast peale ala formatit lihtsalt restore ning kogu databaas koos praeguste asjadega on olemas?
    Backupi teeb vist HEM tohutu aja?

  14. #1974
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    1) arhiivi folderist võid käed kustutada.
    2) kui on sisse imporditud, võid käed kustutada
    3) mina teeksin kindluse mõttes kaks asja: full export kätest kuhugi eraldi kataloogi, HEM teeb seda räme pikalt, teiseks teeksin bgaadminIII abil postgre baasist backupi, tar dmp vms fail tekib.. kolmandaks kopeeriks lisaks ka lihtsald c:\Program Files\PostgreSQL kataloogi kogu kupatusega, siis on juba suhteliselt kindel, et kogu su baas on ja jääb alles ja on igast olukorrast võimalik sealt käed kätte saada.

    loodan, et sul on mingi väline ketas vms kuhu kogu selle kraami kopeerida saad.

  15. #1975
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    EDIT:
    miks mul hem ära ei tunne enam mu asukohta? ja peksab täiesti lambi kohtadele statistikad, kui veel hommikul funkas? (suht loll küsimus, aga pm huvitab pigem,e t kas keegi teine on ka midagi sellsit kogenud?)[/QUOTE]

    oli küll eile nagu oll edit, aaga, pm seis on endiselt sama, hudis on andmed ühe koha võrra nihkes, pärast nn last hand view (noh see asi kui ta näitab muckitud kaarte) on kohad täiesti paigast ära

    jutt on starsist teisi pole siiani katsetanudki

  16. #1976

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul millegi pärast FTPs ei kuva osadesse laudadesse statse, või kuvab aga on valed nimed.
    Probleemi olen näinud vist siiani kahes lauas, kus ei impordi millegi pärast.
    Hem sai umbes nädal uuendatud, milles võib probleem olla?

  17. #1977
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 475

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Preferred seat paigas?

  18. #1978

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tervist,

    Äkki saaks keegi aidata ?

    nimelt - kui laadisin Hemi ära ja vaatasin et ta juba sinna pannud kust võtta käsi ja kuhu viia käsi..

    Nii.. Siis panin "Start Auto import" ja siis luges seal mingeid faile.. sai kätte need.. viskas valge kasti ette kus olid lauad ees, ja siis mängisin seal mingi 10 kätt v6i rohkem ja vaatasin sinna kasti ja midagi ei olnud tekkinud sinna.. ja laudadesse polnud ka mingeid statse tulnud.. milles probla ?

  19. #1979
    Pokkerihai Kasutaja onuark avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    AUSTRALIA
    Postitusi
    1 760

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Velza Vaata postitust
    Tervist,

    Äkki saaks keegi aidata ?

    nimelt - kui laadisin Hemi ära ja vaatasin et ta juba sinna pannud kust võtta käsi ja kuhu viia käsi..

    Nii.. Siis panin "Start Auto import" ja siis luges seal mingeid faile.. sai kätte need.. viskas valge kasti ette kus olid lauad ees, ja siis mängisin seal mingi 10 kätt v6i rohkem ja vaatasin sinna kasti ja midagi ei olnud tekkinud sinna.. ja laudadesse polnud ka mingeid statse tulnud.. milles probla ?

    MINA EI SAANUD KÜLL MIDAGI ARU :D
    aga ma lähen nüüd sinna, olen sealt, ja seal teen midagi kooos kellegagi, kes seal on.

    raske mõista ju?

    e: ma tean see su esimene post, aga sa pead oma probleemi paremini seletama, väga keeruline millestki aru saada.

  20. #1980

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Sorry et ebaloetavas kirjas kirjutan, aga proovin uuesti seletada..
    Nii.. Holdem manageris kõik ok, aga statsid ei tule lauda.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES