Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 9, kokku 206 EsimeneEsimene ... 78910111959109 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 161 kuni 180, kokku 4118
  1. #161
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Swicheroo
    Kas kuskil HEMi HUDi kasutamisjuhendit on?
    Vaata pokah loengus on väike videolõik HUDi kohta, siis veel ranka tehtud HEMi seadistamise videolõik ja kindlasti HEMi enda foorumist saad näpunäiteid.

  2. #162

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    See väärib siia postitamist:

    1.08 Release Feb 15 (we are currently on beta 6 of this build and are now focusing on fixing bugs and adding the remaining sites for tourney support)
    * Tourney support for all sites
    * Entraction Support
    * Hand Range Analyzer in Replayer
    * SNG Luck Factor

    1.09 Release Mar 15
    * Auto Rate
    * Multi Currency
    * Omaha Beta
    * Table Scanner Beta

  3. #163
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    yess!

  4. #164

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas HEMis graafikuid näha?

  5. #165
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Muusik avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    378

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    graphs - siis valid sealt päeva või aja kus tahad graafikut vaadata (today nupp vb) ja paned refresh

  6. #166
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole
    See väärib siia postitamist:

    1.08 Release Feb 15 (we are currently on beta 6 of this build and are now focusing on fixing bugs and adding the remaining sites for tourney support)
    * Tourney support for all sites
    * Entraction Support
    * Hand Range Analyzer in Replayer
    * SNG Luck Factor

    1.09 Release Mar 15
    * Auto Rate
    * Multi Currency
    * Omaha Beta
    * Table Scanner Beta
    Väga vinge, keep working.

  7. #167
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    See HEM'i turnade toetus on sitaks hea asi, eriti Starsi mängijatele, kuna nüüd näeb ka graafikuid.

  8. #168
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    kas on mingi uuendus tehtus Starsiga, et hudi ei kuva enam ???

    käsi impordib aga HUD ei tule laudadele.. ????

  9. #169
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    kas on mingi uuendus tehtus Starsiga, et hudi ei kuva enam ???

    käsi impordib aga HUD ei tule laudadele.. ????
    Ei tea küll, ise tegin ka update ja ei midagi, kõik toimib nagu vanasti.

  10. #170

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Hem paneb näkku. Enam ei impordi käsi mul. Näitab küll, et istun lauas aga lauas on koguaeg 0 mängijat ja HUDi ka ei tule. Eile töötas veel ilusti. Ise pole vahepeal ka seal midagi muutnud aga mul vahepeal oli mingi update, mingi windowsi oma vist a mai usu eriti sellest aga mai tea ka, pole just eriline ITi vend ka.

  11. #171

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Küsimus oleks see et kuidas panna statsid tulpadesse.. näiteks kahte tulpa üksteise alla ?
    Ja teine probleem on see,et kui kuueses lauas olen näitab statse korralikult aga kui minna kümnesesse lauda siis seal on kõik statsid väga väga laiali ja arusaamatues kohtades .

  12. #172
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas krstjan88
    Küsimus oleks see et kuidas panna statsid tulpadesse.. näiteks kahte tulpa üksteise alla ?
    Ja teine probleem on see,et kui kuueses lauas olen näitab statse korralikult aga kui minna kümnesesse lauda siis seal on kõik statsid väga väga laiali ja arusaamatues kohtades .
    Esimese kohta: Et numbrid oleks üksteise all? Siis pane stat-new line-stat-new line-stat-new line jne. Tahad mitu tulpa teha, siis teed uue "paneli".

  13. #173
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Ei tea küll, ise tegin ka update ja ei midagi, kõik toimib nagu vanasti.

    unustasin enne postitada, aga asi lahenes kui tegin HEM'le restardi..

  14. #174

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kellegil teisel ei ole täna HEM trios näkku pannud?

  15. #175
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 416

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Swicheroo
    Hem paneb näkku. Enam ei impordi käsi mul. Näitab küll, et istun lauas aga lauas on koguaeg 0 mängijat ja HUDi ka ei tule. Eile töötas veel ilusti. Ise pole vahepeal ka seal midagi muutnud aga mul vahepeal oli mingi update, mingi windowsi oma vist a mai usu eriti sellest aga mai tea ka, pole just eriline ITi vend ka.
    http://208.109.95.123/forum/showthre...2665#post32665

    Ehk aitab.

  16. #176
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Uurisin HEM-i kodukat ja avastasin, et Unibetis võimalik ka saada tasuta litsents HEM-ile. Kuna ma ise seal põhiliselt hetkel mängin, siis küsimus selline: Kui ma teen vennale konto seal ja oma arvutiga mängin, kas ma siis hiljem saan enda kasutajanimega HEM-i täisversiooni oma arvutis kasutada? ??? :P

  17. #177

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kahjuks ei aidanud.

    Sain siiski tööle. Unustasin alguses autoimportfolderi uuesti ära märkida.

  18. #178

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas saada statside eest ära need tähed jube tüütud on (H ; AF_F ; TCB ) jnejne

  19. #179
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas krstjan88
    Kuidas saada statside eest ära need tähed jube tüütud on (H ; AF_F ; TCB ) jnejne
    hud options - player preferences - stat - "abbrevations" lünk tee tühjaks või kirjuta, mis iganes sa tahad näha

  20. #180
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas keegi windows 7'ga ka hemi tööle saanud? Kui ma seda PostgreSQ'd installida tahan viskab "The 'Secondari Log on' service is not running. The service is required for the installer to initialize the database. Please start the service and try again" ette, aga keegi oskab öelda kus kohast ma mida käivitama pean?

Lehekülg 9, kokku 206 EsimeneEsimene ... 78910111959109 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES