Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 101, kokku 206 EsimeneEsimene ... 519199100101102103111151201 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 001 kuni 2 020, kokku 4118
  1. #2001

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Keegi äkki on puutunud probleemiga kokku, mis mul. Nimelt otsustasin uuendada Hem´i lõpuks (vana versioon oli 1.09b või midagi sellist 1.11.04 peale ja enam Hem tööle ei lähe. Vana HoldemManager asus: program files -> holdemmanager kaustas ja peale update loodi uus kaist, kus failid on: program files -> RVG software -> Holdem Manager. Kui sealt üritada exe failist HEM käivitada tuli alguses korduvalt teade, et ei leia mingit HoldemManager config faili üles ja kontrolli kas oled õigest kohast asja tööle pannud, nüüd aga ütleb lihtsalt, et valid licence could not be obtained for Holdem Manager. Siis näitab sealt edasi mu serial numbriks C:\Program Files\RVG Software\Holdem Manager\HoldemManager.config line 3.
    Vanast kaustast HEM-i tööle pannes ütleb Holdem Manager has stopped working.
    Any Ideas?
    :(

  2. #2002
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tee uuesti update, seekord õigesse kausta.

  3. #2003

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Tee uuesti update, seekord õigesse kausta.
    tyty! Suht loogiline vastus ja enda meelest ma tegin ka seda alguses ja nüüd proovisin uuesti ning hakkaski kenasti tööle. Nice : )

  4. #2004
    Julm Donk
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    28

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul on mure. Kas keegi mängib absolute pokkeris? Ma nagu alustasin seal mängimist ja HEM ei impordi käsi? panin et saveks, muuta ei saa asukohta,sinna absolute handhistorysse , UBs mängisin polnud probleemi ,aa nüüd ei vunka. Txt failid tulevad hand historysse.Kas keegi oskab aidata,oleks väga tänulik?

  5. #2005
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas keegi saaks anda juhiseid, kuidas Microgamingus (Triobet, Unibet) statse lauda saada?

    Käed loeb sisse ja replayeris on jooksvad statsid näha, aga lauda ei kuva jooksvalt.

  6. #2006
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    table manageris table finderiga tirid punase kastikese laua peale?

  7. #2007
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    table manageris table finderiga tirid punase kastikese laua peale?
    See oli ette panek mulle?
    Seda et Table manager on tühi, st ei leia mingeid laudu..

    Teistes tubades kõik toimib ok, aga ainult microgamingus on ka replayeris jooksvad statid kuvatud ok, aga table manageri ei jõua midagi ja laud tühi.

  8. #2008
    Politseidokumendiga kusjuures! Kasutaja ment52 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 270

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    paned ikka table manageris ülevalt table->table finder?

  9. #2009
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ment52 Vaata postitust
    paned ikka table manageris ülevalt table->table finder?
    Table manager ei saa käsi kätte, kas HEM liigutab need enne ära siis või mis?

    Ku panen table manageris ülevalt table->table finder, siis kuvab:

    ( Click to show/hide )

  10. #2010
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
    Jah eks selle seletusega oleks pidanud alustama, aga table manager ei saa käsi kätte, kas HEM liigutab need enne ära siis või mis?

    ( Click to show/hide )
    sul ikka hand history failid tekivad Triobeti mängu kataloogi? vaata sinna kõigepealt.. siis edasi vaata kas importer sealt kataloogist impordib neid faile.. siis kas sul need käed reaalselt ka reports/sessions vms vaates esinevad.. siis vaatame edasi mis seis selle HUDiga on

  11. #2011
    Vana Tegija Kasutaja kilu6 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 305

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    sul ikka hand history failid tekivad Triobeti mängu kataloogi? vaata sinna kõigepealt.. siis edasi vaata kas importer sealt kataloogist impordib neid faile.. siis kas sul need käed reaalselt ka reports/sessions vms vaates esinevad.. siis vaatame edasi mis seis selle HUDiga on
    1. Triobeti kataloogis on gamehistory.dat file olemas

    2. Importeris on kataloog sama ehk
    H:\MicroGaming\Poker\triobetMPP, + subfolders

    3. Käed on reaalselt reportsi all jooksvalt ja ka replayeris näha jooksvad statid

    4. Table manager on tühi ja laual ei ole statte

    5. Muude tubade puhul on kõik ok, Table manager näitab laudu ja statid lauas

  12. #2012
    Julm Donk
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    28

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mul üldse uskumatu värk selle hemiga absolutes, turnat mängin või sngd leiab kõik käed ja kuvab statse ideaalselt. Cäshis ei leia laudu ,ammugi veel statside kuvamisest.Oskab keegi aidata?

  13. #2013
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas bestbefores Vaata postitust
    Mul üldse uskumatu värk selle hemiga absolutes, turnat mängin või sngd leiab kõik käed ja kuvab statse ideaalselt. Cäshis ei leia laudu ,ammugi veel statside kuvamisest.Oskab keegi aidata?
    Raske aidata, vaata kas kõik autoimport folderid paigas ja kas tablefinderi alt ei leia laudu, samuti võid update teha ehk jookseb korda.

  14. #2014

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas HEM'i HU SNG'sid importida?

  15. #2015
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    Kuidas HEM'i HU SNG'sid importida?
    mis mõttes? käsi? samamoodi nagu teisi käsi..
    import aknast valid seal kust tahad importida ja ongi olemas

  16. #2016

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    mis mõttes? käsi? samamoodi nagu teisi käsi..
    import aknast valid seal kust tahad importida ja ongi olemas
    mul ei impordi ühtegi turna kätt automaatselt...
    ainult cash...
    turnad tuleb manuaalselt importida? kui jah, siis kust folderist FTP's seda teha tuleks?

  17. #2017
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    mul ei impordi ühtegi turna kätt automaatselt...
    ainult cash...
    turnad tuleb manuaalselt importida? kui jah, siis kust folderist FTP's seda teha tuleks?
    no ta peaks importima küll ju? mul impordib.

    kõik käed on \\Full Tilt Poker\HandHistory\<ninu_nick>

  18. #2018

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    no ta peaks importima küll ju? mul impordib.

    kõik käed on \\Full Tilt Poker\HandHistory\<ninu_nick>
    hehe, sain eada, mis viga oli...nimelt ma re-installisin FTP'i ja seega ei salvestanud FTP mu hande mitte kuhugi:)

  19. #2019
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
    hehe, sain eada, mis viga oli...nimelt ma re-installisin FTP'i ja seega ei salvestanud FTP mu hande mitte kuhugi:)
    novot :) vähemalt said korda, mis turnasid mängid?

  20. #2020

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***


    Mõistus otsas ei saa tööle, ei connecti prostgresi ära millegipärast.
    Proovisin ka eraldi tõmmmata prostgresi, aga küsib installimisel parooli ja dbpass ega postgrespass ei sobi sinna. HEMi käivitamisel ütleb ka et ei saa connectitud 127.0.0.1 serverisse vms.
    Help?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES