Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 206 EsimeneEsimene ... 9101112132161111 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 4118
  1. #201
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 151

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle
    Niih selline probleem nüüd hem ja hud-iga. Nimelt siiamaani oli kõik hästi töötanud, aga täna ei kuva statse lauale.. panen auto impordi tööle ja näitab nagu ta ei impordi ühtegi kätt, no absull mitte ühtegi. Ning table manager näitab laudu, aga näitab et kõikidel laudadel 0 mängijat.
    Milles asi võib olla? Ahjaa..mängin prima võrgus.

    Edit: sama äkki kui kadusid, ilmusid tagasi
    restart primale, restart HEM'il, kui ikka ei tööta, restart arvutile.

  2. #202

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Selline jama, et kui tahan 2 lauda mängida, siis ei saa HUDi näitajaid üheaegselt mõlemas lauas õigetesse kohtadesse. Kui ühes lauas tõstan midagi ümber, siis teises lauas läheb midagi valesse kohta.

  3. #203
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 151

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Swicheroo
    Selline jama, et kui tahan 2 lauda mängida, siis ei saa HUDi näitajaid üheaegselt mõlemas lauas õigetesse kohtadesse. Kui ühes lauas tõstan midagi ümber, siis teises lauas läheb midagi valesse kohta.
    Kardan, et oled muutnud kas pokkeritoas või siis HEM'is prefered seat settinguid.

  4. #204

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mai tea ma ei ole eriti seal midagi näppinud ja trios on kõik lauad ühtemoodi mul seadistatud. Ainult minu asjad tulevad statid kohta.

  5. #205
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas seda hemi trialit teistkordselt ka saaks kasutada? Mismoodi porge aru saab, et ta korra juba on installitud arvutisse?
    Ma arvan, et Formatiga kindlasti saaks, aga tahaks lihtsamat varianti leida kuna tekib pappi selle ostmiseks.

  6. #206
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 151

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Swicheroo
    Mai tea ma ei ole eriti seal midagi näppinud ja trios on kõik lauad ühtemoodi mul seadistatud. Ainult minu asjad tulevad statid kohta.
    Kas sa TrioBet'is kasutad "eelistatud" kohta? See tähendab, et kas sa TrioBet'is istud alati ühes kohas (näiteks laua keskel)? Kui jah, siis pead ka selle HEM'is ära määrama, kus kohas sa istus. Selles HEM->Hud Options->Preffered Seat. Sealt valid "Prima" ning paned sama istme numbri, kus sa istud lauas.

    Istme numbri saamiseks ava suvaline laud, oota ära käsi, siis võta nende Hand History ning vaata hand historyst, millisel istmenumbril, mis mängija istub. Kui sa istud keskel, siis full ringis on istme numbriks 5.

    Anna kindlasti teada, kas oli abi või mitte.

  7. #207
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 151

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Kas seda hemi trialit teistkordselt ka saaks kasutada? Mismoodi porge aru saab, et ta korra juba on installitud arvutisse?
    Ma arvan, et Formatiga kindlasti saaks, aga tahaks lihtsamat varianti leida kuna tekib pappi selle ostmiseks.
    See teema ei ole selle jaoks, kuidas hiilida kõrvale litsnetsi muretsemiseks. Seega jään vastuse võlgu.

  8. #208
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mul mure. mängisin viimased kuud ainult ongames ja sealne soft on nagu ta on ja mõtlesin, et mõningane softi uimasus on tingitud sellest. aga nüüd tegin vahelduseks ka starsis mängu ja kui vanasti jooksis stars nagu ludinal, siis nüüd on üle 12 laua võimatu mängida kui HUD toimetamas. no lihtsalt sihuke lag tuleb sisse ja koguaeg sit-out. variant on, et mu arvuti on lihtsalt jama kuigi ei usu väga .
    kas ma olen äkki midagi kahesilma vahele jätnud? miski linnukese kuskil HEM's? nõuandeid

  9. #209
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    mul mure. mängisin viimased kuud ainult ongames ja sealne soft on nagu ta on ja mõtlesin, et mõningane softi uimasus on tingitud sellest. aga nüüd tegin vahelduseks ka starsis mängu ja kui vanasti jooksis stars nagu ludinal, siis nüüd on üle 12 laua võimatu mängida kui HUD toimetamas. no lihtsalt sihuke lag tuleb sisse ja koguaeg sit-out. variant on, et mu arvuti on lihtsalt jama kuigi ei usu väga .
    kas ma olen äkki midagi kahesilma vahele jätnud? miski linnukese kuskil HEM's? nõuandeid
    24 lauda HUDig Starsis ei mingit probleemi, uus lauaarvuti muidugi. Eile mängisin Starsis 16 lauda ja Toweris 12 lauda korraga koos HUDiga ja samuti ei saanud arugi, et HUD oleks peal. Kindlasti ei ole normaalne, kui Toweris 12 lauda veab ja Starsis hakkab hanguma, siis mingi muu jama oletan.

  10. #210
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 151

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    HEM'is sa küll midagi muuta ei saa :S Kardan, et arvuti on pask :( Võid proovida ka disk defrargmenti aga eriti ei usu, et see aitab.


  11. #211
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 151

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    IMPORT folder on ikka õige (õige aadressi pannud), Starsis käsi arhiveerib? Ehk nendes viga, et pannud vale aadressi et hoiab silma peal tuhandetel failidel korraga.

  12. #212

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuidas HEMi full tiltiga tööle saab? Panin samamoodi nagu triobeti aga näitab laudu aga mängijaid ei näita ja käsi ei hakka importima.

  13. #213
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 151

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kas FTP käsi salvestab kõvakettale kui jah, kas ikka panid õige import folderi?

  14. #214

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ok sain korda. Ei teadnud et full tilt ei salvesta käsi automaatselt.

  15. #215
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 151

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    No näed :) See nii tüüpviga :P

  16. #216
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mis faili HEM noted salvestab?
    oleks vaja teise arvutisse üle tõsta.

  17. #217

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator
    mul mure. mängisin viimased kuud ainult ongames ja sealne soft on nagu ta on ja mõtlesin, et mõningane softi uimasus on tingitud sellest. aga nüüd tegin vahelduseks ka starsis mängu ja kui vanasti jooksis stars nagu ludinal, siis nüüd on üle 12 laua võimatu mängida kui HUD toimetamas. no lihtsalt sihuke lag tuleb sisse ja koguaeg sit-out. variant on, et mu arvuti on lihtsalt jama kuigi ei usu väga .
    kas ma olen äkki midagi kahesilma vahele jätnud? miski linnukese kuskil HEM's? nõuandeid
    Panen täieliku hüpoteesi hetkel, aga kui suur su database on kuis see suureks läheb siis äkki hem hakkab uimama?

  18. #218
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk
    Panen täieliku hüpoteesi hetkel, aga kui suur su database on kuis see suureks läheb siis äkki hem hakkab uimama?
    tean lahendust...

    otsi oma holdem manageri config kataloogist üles fail nimega: HoldemManager.config

    ja sealt rida: <setting name="AutoImportTimerDuration">5</setting>

    mina panin selle aja 60 seci peale.. võib ka harvemaks panna... ja lagg on mu arvutist kadunud.. muidu iga 5 seci tagant autoimporter lahmab ketast lugeda ja baasi ridu lisada.. ja see ei ole hea... sul pole 5 seci tagant vaja statitsikat uuendada piisab minutist või kahest

  19. #219
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    databaas on 400-500k kätt.
    aga kõige ilmsem vastus on ilmselt, et Pentium M prosega ja 1gb mäluga läpats on lihtsalt ajale jalgu jäänud. mis teha...

  20. #220

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas keegi oskab õelda, kas HEM-is saab vaadata eraldi käsi, mis on mängitud postflop OOP ja IP?
    Ise ei suutnud leida.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES