Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 206 EsimeneEsimene ... 210111213142262112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 4118
  1. #221
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas virx747
    Kas keegi oskab õelda, kas HEM-is saab vaadata eraldi käsi, mis on mängitud postflop OOP ja IP?
    Ise ei suutnud leida.
    "Last to act on flop" true/false filter tuleb meelde. Need on teistele tänavatele ka. Aga sellist konkreetset vist pole.

  2. #222

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tervist

    Mul siis väike mure. Ma ei sa HEM-i triobetiga tööle. Ma vaatasin video läbi ja tegin kõik mis oli öeldud. Aga ikkagi kui panen auto import siis tabelisse ei tule seda ruumi...?


  3. #223
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Alustame algusest, et kas käed ikka jõuavad HEM'i?

    Kas sa mängid turniire või rahalaudu?

  4. #224

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Vabandust jah ma ei seletanud ennast hästi. Ma mängin rahalaudu. Ma ei tea kas jõuavad, eriti ei jaga sellest veel nii palju. Igatahes seal tabelis üleval on link table ja sealt, kui võtan table finder siis seal on olemas se ruumi nimi.

  5. #225
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Rinoa
    Vabandust jah ma ei seletanud ennast hästi. Ma mängin rahalaudu. Ma ei tea kas jõuavad, eriti ei jaga sellest veel nii palju. Igatahes seal tabelis üleval on link table ja sealt, kui võtan table finder siis seal on olemas se ruumi nimi.
    Restardi HEM ja TrioBet ning bõta lahti suvaline Hold'em rahalaud ja pane HEM importima ning vaata HEM'i, et kas seal minuti jooksul tuleb kiri: "Starting import X hands". Kui tuleb siis võta lahti see table manager ja sealt find table. Kui leiab laua uue aknas, siis lohista punane kastike rahalaua peale ning tee nimekirjas olev laud aktiivseks ning vajuta OK. Ja vaata kas statid tulevad lauda. Anna ka tagasiside, isegi siis, kui ei saanud korda.

    Kui ei tule ning seisab kiri "Cannot find new hands" või midagi taolist, siis ta ei impordi käsi ning on importimise kataloog vale või siis TrioBet ei salvesta käsi.

    Anna teada, kas said korda või mitte.

  6. #226

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Uurisin ja puurisin, aga sain korda. Äitah abi eest!

  7. #227
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Rinoa
    Uurisin ja puurisin, aga sain korda. Äitah abi eest!
    Milles viga siis oli?

  8. #228

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    manager näitab programmis sees statsi aga ei kuva seda lauda, mis on valesti ?

  9. #229
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas mehike
    manager näitab programmis sees statsi aga ei kuva seda lauda, mis on valesti ?
    Võta lahti table manager ja sealt table ning table finder. Kas seal kuvab midagi?

  10. #230
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Mul järgmine probleem: Hakkasin tegema Toweri mini view laudadele uut HUD'i layouti, kuna vähem ruumi, mõtwsin et panen ainult ühe rea ja VPIP/PFR/AGG/HANDS... nii tehtud.. värvid ka paigas ja kõik... valin siis uue layouti, pane apply, OK. ning Start auto import...ning mida ma ka iganes ei teeks.. tuleb kogu aeg mu vana HUDi layout, kus liiga palju statte (see ka se layout mida kasutan standard suurusega laudadel),

    Niiet siis küsimus, miks HEM ei hakka kuvama laudadele uut layouti??

    Olen proovinud HEMile restarti, towerile restarti... relaunch HUD.. igast asju... iga kord valin "player prefences" alt selle "mini" layouti mida tahan kasutada ja peale "start auto import" vajutades kuvab ikka hoopis teist layouti.. ???

  11. #231
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    Mul järgmine probleem: Hakkasin tegema Toweri mini view laudadele uut HUD'i layouti, kuna vähem ruumi, mõtwsin et panen ainult ühe rea ja VPIP/PFR/AGG/HANDS... nii tehtud.. värvid ka paigas ja kõik... valin siis uue layouti, pane apply, OK. ning Start auto import...ning mida ma ka iganes ei teeks.. tuleb kogu aeg mu vana HUDi layout, kus liiga palju statte (see ka se layout mida kasutan standard suurusega laudadel),

    Niiet siis küsimus, miks HEM ei hakka kuvama laudadele uut layouti??

    Olen proovinud HEMile restarti, towerile restarti... relaunch HUD.. igast asju... iga kord valin "player prefences" alt selle "mini" layouti mida tahan kasutada ja peale "start auto import" vajutades kuvab ikka hoopis teist layouti.. ???
    võta eelmiselt settingult linnukesed HU/6-max/full-ring eest ära(et oleks täiesti tühi). Siis topi uue ette kõik need.

  12. #232

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Samuti saab eirnevaid layoute erinevatele laudadele valida Table finderist ning oli vist parem klõps laua peale ja siis sealt sai valida, mis layouti tahad.

  13. #233
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Oskab keegi soovitada kuidas saada mingi punktide eest HEMi?

  14. #234
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) **

    Tänks Lenc ja masterpuppet... kõik toimib nüüd...


    @antnx.. mingist paarist toast vist sai läbi liitumise..miski Dracul poker vist j mingi veel :)

  15. #235

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Võta lahti table manager ja sealt table ning table finder. Kas seal kuvab midagi?
    Kas teable on peaks olema mõne menüü lingi all ? ma ei näe ühegi menüü all

  16. #236
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Oskab keegi soovitada kuidas saada mingi punktide eest HEMi?
    Unibetiga liitud hemi lingi kaudu ning kogud 300 punkiti ja saadad kirja nele. Ma liitusin nende kaudu kuid hetkel unibetis ei mängi ise

  17. #237
    Õpihimuline Mängur Kasutaja raunooo avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    422

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas ja kuidas HEM'i trio turnadega tööle saab? Või samas üldse trioga.

  18. #238
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas raunooo
    Kas ja kuidas HEM'i trio turnadega tööle saab? Või samas üldse trioga.
    http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,120.0.html

    EDIT: vaatasin, et hetkel flash "katki", teen kroda, kui klambri kätte saan.

  19. #239

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas masterpupept
    Samuti saab eirnevaid layoute erinevatele laudadele valida Table finderist ning oli vist parem klõps laua peale ja siis sealt sai valida, mis layouti tahad.
    ma ei leia sellist asja oma manageris nagu table finder !! mida ma valesti teen ?

  20. #240

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Restardi HEM ja TrioBet ning bõta lahti suvaline Hold'em rahalaud ja pane HEM importima ning vaata HEM'i, et kas seal minuti jooksul tuleb kiri: "Starting import X hands". Kui tuleb siis võta lahti see table manager ja sealt find table. Kui leiab laua uue aknas, siis lohista punane kastike rahalaua peale ning tee nimekirjas olev laud aktiivseks ning vajuta OK. Ja vaata kas statid tulevad lauda. Anna ka tagasiside, isegi siis, kui ei saanud korda.

    Kui ei tule ning seisab kiri "Cannot find new hands" või midagi taolist, siis ta ei impordi käsi ning on importimise kataloog vale või siis TrioBet ei salvesta käsi.

    Anna teada, kas said korda või mitte.
    ma ei leia sellist asja oma manageris nagu table finder !! mida ma valesti teen, või kust ma valesti vaatan ?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES