Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 206 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 4118
  1. #61
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    ja järgmine küsimus :)

    reportside alt: plugging leaks 03 - flop hand strenght...

    ja sealt top pair weak kicker or worse/no draw - see on mul julma moodi miinuses.. saab selle järgi ka midagi välja lugeda?

    et flopand top pairi väikse kickeriga, ei suuda maha panna ??
    Arvan, et see miinus tuleb blindielt, näiteks sul BB-l 82o, flop tuleb 874 ning sa annad väga tihti alla (mis on suht õige).

  2. #62
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: Holdem manager

    tänud ranka!

    Ja järgmine: :)

    Siin kuskil räägiti kuidas saaks HEM'i kõige kiiremini või paremini arvutis jooksma (kiire startup, kiire refresh jne). Kuskil mainiti midagi ramdiskist vms.. või on mingid kindlad settingud, mida peaks paika panema.. et arvutit ei koormaks..

    Arvuti ise on päris võimas, et ei tohiks selles probleem olla..

  3. #63
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Holdem manager

    Ramdiski tuli teha ongame kohta, HEM on väga kiire pokkeriprogramm ja selle jaoks mingeid häkke teha pole vaja.

  4. #64

    Re: Holdem manager

    yx jube kysimus minu poolt.... et kuidas vistaga seda HEM-i peale saada? mingi lisa värk tuli installida, kuid selleks tuli ka control panelist midagi muuta, a mai saa aru / ei oska.... keegi aitaks? ???

  5. #65

    Re: Holdem manager

    Control Panel-USer Accounts-Turn User Account coontroll on or off-Ja sealt võta linnuke ära. Peale seda restart.

  6. #66

    Re: Holdem manager

    Tekkis ka üks väike küsimus HEM-i impordi kohta. Nimelt, kui hud ei lugenud sessi ajal mingit kindlat kätt sisse (märkasin seda kohe peale käe mängimist), kas hiljem on võimalik seda kuidagi manuaalselt lisada? Proovisin enda .db faili uuesti importida aga ütles et ´found 0 files to process´. Või on totaly lost in action? ;D Käsi oli -5$ pot aga hem näitab ilusat tõusvat graafikut...

  7. #67
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas broadcast
    Tekkis ka üks väike küsimus HEM-i impordi kohta. Nimelt, kui hud ei lugenud sessi ajal mingit kindlat kätt sisse (märkasin seda kohe peale käe mängimist), kas hiljem on võimalik seda kuidagi manuaalselt lisada? Proovisin enda .db faili uuesti importida aga ütles et ´found 0 files to process´. Või on totaly lost in action? ;D Käsi oli -5$ pot aga hem näitab ilusat tõusvat graafikut...
    Kas tegu on Tower'i pokkeritoaga? Kui jah, siis ma arvan, et sa oled oma käest ilma. Ka Jrgn Hell kaotas paar "key" kätt ja enam me neid mitte kuidagi databaasi ei saanud.

  8. #68

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Kas tegu on Tower'i pokkeritoaga? Kui jah, siis ma arvan, et sa oled oma käest ilma. Ka Jrgn Hell kaotas paar "key" kätt ja enam me neid mitte kuidagi databaasi ei saanud.
    Toweris jah. Samas ma olen täheldand seda asja ka tiba varem. Jama värk. See oli just selline spetsjomm käsi mida nii väga tahtsin siia arutamiseks panna aga kuna potis olime 3-kesi tähtsat rolli mängisid pot ja bettide suurused siis neid krt enam täpselt ei mäleta. Täpset boardi kah. Kahju.

    Aga jah, HEM valetab mul kokku ~50$ valesti. Kohe alguses läks 20-30$ küll konfimise (ja samal ajal multitablemise- viga!) nahka aga ikkagi 22k käe kohta ütleme kuni 20$ valetada NL10 mängimisega on tiba palju. :-\ HEM-i graphi järgi jõudsin eile nulli aga tegelt on veel 45$ grindida.

  9. #69

    Re: Holdem manager

    Mul on ka nüüd probleem HEMiga Toweris. Nimelt ei kuva enam statte ega ei salvesta üldse käsi HEMi. Ma tegin paar päeva tagasi ka Towerisse uue Statistic File. Ma ei kujuta ette kas asi võib selles olla. Lisaks kasutan ma ka Ramdiski ehk siis auto import on R kettale. Lisaks proovisin ka, et tõmban uue update, et äkki on selles asi, aga ei. Ka sellest ei olnud kasu? Proovisin lisaks otsida XPga Searchi alt *.db faili, aga ei leidnud apsull midagi. Mis teha? ???

  10. #70
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Holdem manager

    Siis viga põhjustab tower, mitte HEM.. Ja Tower'i softist ja ram diskits tean mina samapalju, kui siga pühapäevasest päevast.

  11. #71

    Re: Holdem manager

    Sain lõpuks HEMi jooksma ikkagi. Aga tekkis uus mõte. Kas HEMi saab seadistada nii, et ta hakkaks statte näitama alates sellest kui vastane on mängind ntks vähemalt 60 kätt? On sel mõtet? Kas keegi kasutab sellist varianti?

  12. #72
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Sain lõpuks HEMi jooksma ikkagi. Aga tekkis uus mõte. Kas HEMi saab seadistada nii, et ta hakkaks statte näitama alates sellest kui vastane on mängind ntks vähemalt 60 kätt? On sel mõtet? Kas keegi kasutab sellist varianti?
    Ei ole kasutanud ja arvan, et Sellel ei ole mõetet, sest vahest on nii oluline ka see 60 käe kohta olemasolev informatsioon.

  13. #73

    Re: Holdem manager

    VPIP ja PFR võiksid olla küll, aga tihtipeale hakkan üle mõtlema, kui vaatan mängija WTSD ja muid tegureid. Ning alles hiljem mõistan, et kuidas ma sain nii loll olla ja vaadata mingi 30 käelise venna sellist statti.

  14. #74
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    VPIP ja PFR võiksid olla küll, aga tihtipeale hakkan üle mõtlema, kui vaatan mängija WTSD ja muid tegureid. Ning alles hiljem mõistan, et kuidas ma sain nii loll olla ja vaadata mingi 30 käelise venna sellist statti.
    No käte arv on alati kuvatud, seega saad süüdistada ainult ennast, kui olid lohakas

  15. #75
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Sain lõpuks HEMi jooksma ikkagi. Aga tekkis uus mõte. Kas HEMi saab seadistada nii, et ta hakkaks statte näitama alates sellest kui vastane on mängind ntks vähemalt 60 kätt? On sel mõtet? Kas keegi kasutab sellist varianti?
    Saab ikka. HEM->Hud Options->Additional Hud FIlters, avanevas aknas linnuke kasti: Don't show stats until min # of hands is reached ja lahtrisse kirjutat soovitud number - sinu näite põhjal siis 60.

  16. #76
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    316

    Re: Holdem manager

    Niih, sai eile seal unibeti PN freel kolmanda koha eest 60 euri teenitud, investeeriks selle HEM smalli, igasugu jutt on foorumis selle ostmise kohta, kuidas seda lõppude lõpuks kõige lihtsam teha oleks? Läbi MB?

    Tänud ette,
    T

  17. #77

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas Tarmo
    Niih, sai eile seal unibeti PN freel kolmanda koha eest 60 euri teenitud, investeeriks selle HEM smalli, igasugu jutt on foorumis selle ostmise kohta, kuidas seda lõppude lõpuks kõige lihtsam teha oleks? Läbi MB?

    Tänud ette,
    T

    Kus sul endal mugavam raha kanda neile oleks, muud vahet nagu polegi. Serial saadetakse nagunii maili peale 24h jooksul.
    Loe juhiseid, ning osta ära :)

    www.holdemmanager.net

  18. #78
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: Holdem manager

    Oskab keegi öelda, miks HEM käsi ei impordi? St cash tab'i alt ei näita võite ega kaotusi ja käte arv ka ei muutu, kui laudades HUD kogub infot ja näitab state. Samuti players tab'i alt mängijate arv suureneb.

  19. #79
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: Holdem manager

    Äkki sul pole player selectitud

  20. #80
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 111

    Re: Holdem manager

    Mingit filtrit pole peal? Või oled vale mängija valinud?

    Millest too viga tulenema hakkas? Vahetasid pokkerituba? Uuendasid HEM-i?

Lehekülg 4, kokku 206 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES