Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 52, kokku 206 EsimeneEsimene ... 242505152535462102152 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 021 kuni 1 040, kokku 4118
  1. #1021

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    järgmine häda kallal.
    Mängin partys ja HUD ei kuva õigeid state õige inimese juurde. Olen ära määranud preferred seat´i nii HUD'is kui ka partys. Süsteem kuvab minu statid minu juurde, kuid muud on ikka nati segamini. On selle vastu rohtu?

  2. #1022
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Sonsu
    järgmine häda kallal.
    Mängin partys ja HUD ei kuva õigeid state õige inimese juurde. Olen ära määranud preferred seat´i nii HUD'is kui ka partys. Süsteem kuvab minu statid minu juurde, kuid muud on ikka nati segamini. On selle vastu rohtu?
    Tiri õigete kohtade peale (parema hiireklahviga) ja vali Table Manageri alt Save positions.

  3. #1023

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas olavike
    Tiri õigete kohtade peale (parema hiireklahviga) ja vali Table Manageri alt Save positions.
    Kust ma selle table manageri leian?

  4. #1024
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Sonsu
    Kust ma selle table manageri leian?
    Kui importima paned, siis tekib system traysse(sinna kus kell on :P )

  5. #1025

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Nii jama jätkub.

    Salvestan ära nii nagu peab. Kohad määratud. Kuid HEM kuvab ikka 2 kohta valesti. Imelik on veel see, et 9-sel laual kuvab süsteem 10 kohta. Ühe mängija juures on kahed statid. Kui tõstan "10 seat" sildi laua keskele, siis selle asemele kuvab 9-da mängija statid. Ja kui nüüd kõik õigesse kohta lohistan ja ära salvestan, siis peaks nagu kõik OK olema, kuid tutkit. Uuel laual on ikka üks ima ja teiesel kahed statid.
    Laual kohti hakatakse lugema paremalt ülevalt (kella 1 suunas)? Kas on võimalik, et 9 ja 10 mängijaga laudades on istekohad kuidagi tesistmoodi.
    Kui keegi oskab seletada või on aega ise see paika panna, siis oleks väga tänulik.

    Sonsu

  6. #1026
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Sonsu
    Nii jama jätkub.

    Salvestan ära nii nagu peab. Kohad määratud. Kuid HEM kuvab ikka 2 kohta valesti. Imelik on veel see, et 9-sel laual kuvab süsteem 10 kohta. Ühe mängija juures on kahed statid. Kui tõstan "10 seat" sildi laua keskele, siis selle asemele kuvab 9-da mängija statid. Ja kui nüüd kõik õigesse kohta lohistan ja ära salvestan, siis peaks nagu kõik OK olema, kuid tutkit. Uuel laual on ikka üks ima ja teiesel kahed statid.
    Laual kohti hakatakse lugema paremalt ülevalt (kella 1 suunas)? Kas on võimalik, et 9 ja 10 mängijaga laudades on istekohad kuidagi tesistmoodi.
    Kui keegi oskab seletada või on aega ise see paika panna, siis oleks väga tänulik.

    Sonsu
    Preferred Seat on paika pandud?

  7. #1027

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas olavike
    Preferred Seat on paika pandud?
    Jah on küll. Ma olen seda püüdnud igatpidi muuta, aga tolku mitte midagi. Niipalju olenn saanud, et eile oli peale mind kolmed statid valest, kuid nüüd viimased kaks panevad veel näkku.

    Edit: Ma nüüd olen päris kindel, et HUD ei tunna ära 9-st lauda. Kui määran ära, et istun 9-sel laual neljandal kohal, siis ta ei liiguta mu state edasi, Kuid kui teen sama asja 10-se lauha puhul, siis on statid mu kõrval. Kuid 9.da mängija statid on 8-da juures ja viimase omad nüüd peaaegu laua keskel, seal, kuhu ma enne "10 seat" sildi lohistasin. Ehk on kellelgi aimu millest ma räägin.

    Edit 2: Uut moodi pauk nüüd. Lahti kaks lauda. Ühes asi korras, kuna sai käsitsi ümber tõestetud ja positsioonid ka salvestatud. Teine laud (avatud peale salvestamist). Alates "seat 5" on kogu süsteema 1 võrra nihkes. Esimesel positsioonil seega 2 stati.

  8. #1028
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    tegin reseti koodile kaua selle uue parooli saamisega võib minna või pean kirjutama kah kuhugi? On kellelgi kogemusi.

  9. #1029
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mm, ma kusjuures ei teinud midagi, ei saatnud meili ega midagi. kasutasin lihtsalt uuesti sama koodi.

  10. #1030

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ma näitan, mis jama on, ehk siis oskab keegi aidata. Lahti 2 lauda. esimene oli kohe ok. Avasin teise avanes selline pilt:
    ( Click to show/hide )


    Ja kui tõstan teises statid paika, siis on jällegi nii:

    ( Click to show/hide )


    Kuna HEM liigutab korraga kõigis lahti olevates laudades state, siis ei saa ma ka käsitsi paika panna neid. Kas kellegil on selle vastu rohtu?

    EDIT: ROHI LEITUD JA ASI TOIMIB.

  11. #1031

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Paluks veits abi triobeti seadistamisel.
    HEM ei impordi käsi.

    HEM on up-to-date
    Trio salvestab käsi. (Trio keskonnas saan vaadata hand historyt. Ja gamehistory.dat uueneb ja suureneb.)
    Iga 5 seki tagant näitab Hem, et 1 new file aga midagi ei muutu.
    Proovisin ka otse importida.(import file ja näitasin talle gamehistory.dat kätte)
    Autoimporti proovisin nii triobeti peakaustast ilma subfolderiteta kui ka koos subfolderitega

    Hem impordib ilma probleemiteta nii Partypokeri kui ka pacificu käsi.

    Ei tea mida valesti teen :( :( :(

    Kiiret sellega ei ole sest enne õhtut sellega uuesti pusima ei hakka aga kõik soovitused on tere tulnud.
    Ette tänades

  12. #1032
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Raido428
    Paluks veits abi triobeti seadistamisel.
    HEM ei impordi käsi.

    HEM on up-to-date
    Trio salvestab käsi. (Trio keskonnas saan vaadata hand historyt. Ja gamehistory.dat uueneb ja suureneb.)
    Iga 5 seki tagant näitab Hem, et 1 new file aga midagi ei muutu.
    Proovisin ka otse importida.(import file ja näitasin talle gamehistory.dat kätte)
    Autoimporti proovisin nii triobeti peakaustast ilma subfolderiteta kui ka koos subfolderitega

    Hem impordib ilma probleemiteta nii Partypokeri kui ka pacificu käsi.

    Ei tea mida valesti teen :( :( :(

    Kiiret sellega ei ole sest enne õhtut sellega uuesti pusima ei hakka aga kõik soovitused on tere tulnud.
    Ette tänades
    HEM uuendamata? Mis versioon sul on? Ükski versioon enne 1.09 Beta 33 ei toeta Triobeti (ja kogu Microgamingu) uut GameHistory.dat faili.

  13. #1033

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas olavike
    HEM uuendamata? Mis versioon sul on? Ükski versioon enne 1.09 Beta 33 ei toeta Triobeti (ja kogu Microgamingu) uut GameHistory.dat faili.

    Vaatasin, et latest version on 1.08.04 (hemi lehel) ja see mul on ka on.
    Eks õhtul proovin selle beeta kuskilt alla tõmmata.

    Tänud.

  14. #1034
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Siis on jah kindlasti selles probleem, et sul vana versioon.
    Uusima versiooni saab alati siit: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe

  15. #1035
    Klubi Liige Kasutaja FreakyJason avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 381

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Siuke jama siis. Vistale ei saa HEMi postrgre database tehtud. Viskab sellise errori.
    ( Click to show/hide )


    Edit: HEM-i update aitas

  16. #1036
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    küsimus ! Kui ma disablen HEM koodi nr 2 ära nt arvuti A-st .. siis kaovad sealt ka minu vanad andmed ? ning kas siis saan peale disablet sama koodi tööle panna arvutis B ?

  17. #1037
    Julm Donk
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    49

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Sonsu
    ma näitan, mis jama on, ehk siis oskab keegi aidata. Lahti 2 lauda. esimene oli kohe ok. Avasin teise avanes selline pilt:
    ( Click to show/hide )


    Ja kui tõstan teises statid paika, siis on jällegi nii:

    ( Click to show/hide )


    Kuna HEM liigutab korraga kõigis lahti olevates laudades state, siis ei saa ma ka käsitsi paika panna neid. Kas kellegil on selle vastu rohtu?

    EDIT: ROHI LEITUD JA ASI TOIMIB.
    Kuidas need siis paika said ? Minul endal täpselt sama jama pacificus. Ühel laual kõik korras teistel kippuvad teised statsid segi minema.

  18. #1038
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas jep18
    Kuidas need siis paika said ? Minul endal täpselt sama jama pacificus. Ühel laual kõik korras teistel kippuvad teised statsid segi minema.
    HEM oli uuendamata, nii et tasub sama asja proovida.

  19. #1039

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    probleem järgmine


    läxin Entraction võrgustikku mängima, seal pidi töötama HUD, töötabki, AGA...


    mul näitab 100/73 ja 100/80 jne kõikidel nendeks vpipiks ja mitu prossu nad mängivad....ta ei uuenda neid õigeteks....
    kyll aga näitab mängitud käte arvu õigesti ja hudi graph jooxeb jne


    milles jama ?

  20. #1040
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 158

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola
    probleem järgmine


    läxin Entraction võrgustikku mängima, seal pidi töötama HUD, töötabki, AGA...


    mul näitab 100/73 ja 100/80 jne kõikidel nendeks vpipiks ja mitu prossu nad mängivad....ta ei uuenda neid õigeteks....
    kyll aga näitab mängitud käte arvu õigesti ja hudi graph jooxeb jne


    milles jama ?
    Lüpsjal oli sama probleem, uurin tema käest.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES