Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 4118

Hübriidvaade

  1. #1
    Grinder Kasutaja trasadonkad avatar
    Liitus
    May 2014
    Asukoht
    idiot from northern europe
    Postitusi
    672

    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

    kuidas hem2 saab sellise filtri panna, et näitab ainult 2max lauades toimunut? nii et nt FR laudade alustamisest ei näitaks midagi ja ainult 2max lauad siis,
    ty

  2. #2
    Grinder Kasutaja trasadonkad avatar
    Liitus
    May 2014
    Asukoht
    idiot from northern europe
    Postitusi
    672

    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

    Tsitaat Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
    kuidas hem2 saab sellise filtri panna, et näitab ainult 2max lauades toimunut? nii et nt FR laudade alustamisest ei näitaks midagi ja ainult 2max lauad siis,
    ty
    nagu ma aru sain siis hem ei võimaldagi sellist asja, see selleks,
    küsimus selline, et kas hem2 on võimalik n2ha kui palju stars rake ära sõi? nt kui mul oli 200 käeline session HU-s vs vaal ja ma võitsin talt 90$ siis active session näitab ainult +50, tahaks teada kas see on võimalik et tõesti stars sõi 40$ rake selle aja/nende käte jooksul
    tyty!!

  3. #3
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 712

    Re: *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***

    Tsitaat Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
    nagu ma aru sain siis hem ei võimaldagi sellist asja, see selleks,
    küsimus selline, et kas hem2 on võimalik n2ha kui palju stars rake ära sõi? nt kui mul oli 200 käeline session HU-s vs vaal ja ma võitsin talt 90$ siis active session näitab ainult +50, tahaks teada kas see on võimalik et tõesti stars sõi 40$ rake selle aja/nende käte jooksul
    tyty!!


    krõbedalt võetakse jah

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES