Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 112, kokku 206 EsimeneEsimene ... 1262102110111112113114122162 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 221 kuni 2 240, kokku 4118
  1. #2221
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Peale 2 viimast updatet näitab sessioni aeg valet käte arvu ja profitit, kuigi pärast Sessioni all on toodud õige käte arv ja reaalne profit ? Esineb kellelgi sama probleem ? Toaks on siis Pokerstars.

  2. #2222
    Räme Fish
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Keila
    Postitusi
    22

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tere,

    Vabandan kui antud küsimust on juba esitatud aga kas on olemas kellegil tabelit, kus seletatakse ära holdem manageri statside numbrid (a-la selline stat, loose, donk jne jne). Tean, et paljud asjad on enesest mõistetavad, kuid siiski osad asjad veits segased.
    Tänud vastuse eest.

  3. #2223
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***


  4. #2224
    Räme Fish
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Keila
    Postitusi
    22

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tere,

    Tänan eelneva posti eest.

    Selline rumal küsimus veel, et kas HEM-ga on võimalik trackida ka vastaste käsi ilma, et ma ise istuks lauas? Teoreetiliselt peaks ju olema võimalik aga ei saa ma kuidagi sellega hakkama. Linnukest pole seal kohas, kus öeldud, et ära näita HUD-i kui herot pole lauas.
    Mõte on sisi selline, et võtta ööseks lahti kõik oma limiidi lauad ning koguda infot mängijate kohta.

  5. #2225
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    See datamine peaks minu teada keelatud olema uldse.

  6. #2226
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mitmeid kordi küsitud.. aga enamikes pokkeritubades on settingud sellised, et kui sa ise käes ei osale, siis handhistory faili ei teki.. seega sa ei saa vastaste käte kohta infot ehk ei saa datamine'da

  7. #2227
    Räme Fish
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Keila
    Postitusi
    22

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kuna foorumis uus siis vabandan oma pidevate lollide küsimuste pärast jne.
    Aga siis tulistan kohe järgmise bulleti.
    Kas keegi on ostnud NL10 käsi PTR-st ning sooviks neid mingi summa eest näiteks edasi müüa või siis paneks pundi kokku ja ostaks käed ära kamba peale - kokkuhoid on ostujõud.

  8. #2228
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    no offence, aga arvan et NL10s pole veel vaja PTRi käsi vast osta, paar sessiga on juba pilt ees, kes oskab mängida ja kes mitte ja regide vahel mingit erilist metamängu ka ei toimu.. puhas ABC... käte ostmisest räägi pigem NL50+ limiitide juures...

  9. #2229

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tekkis küsimus, et kas on kuidagi võimalik ühendada kõik accountid hem-is ja panna need ühele graafikule, et näha total hand samplet?

  10. #2230
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Alias on võlusõna, vaata oma HEM's ringi veits

  11. #2231

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    Alias on võlusõna, vaata oma HEM's ringi veits
    eepiline. cheers mate!

  12. #2232
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 329

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Lisasin esimesse postitusse FAQ (KKK) kaks esimest küsimust :)

  13. #2233
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    millise lihtsa nipiga saaks trios turna ajal ka hudi käima. Cashi laudades ei ole probleeme. turna ajal hudi ei kuva. suht viimane hem-i versioon peal. kas on võimalik et turnade handhistory peab manuaalselt hemile ette söötma?

  14. #2234
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    avad turna ajal peale 2-3 käe möödumist HUDi, sealt Find Tables ja siis vead selle mingi punase junni Trio laua peale ja paned nimekirjast õige nimega kokku, voila.

  15. #2235
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ty lebo. õhta katsetan

  16. #2236
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ma olen FT-s sng-sid mänginud, võtab käed sisse aga kui HEM-is tourney results alt vaatan, siis seal ei näe neid mänge mis teinud olen. Krt tahaks nagu analüüsida ja profitil silma peal hoida and stuff aga progest pole nagu veel mingit kasu selles osas :D
    Edit: pole päris kindel, et töötab aga vbl panin segast enne...
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 02.12.10 at 01:01

  17. #2237

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Ma olen FT-s sng-sid mänginud, võtab käed sisse aga kui HEM-is tourney results alt vaatan, siis seal ei näe neid mänge mis teinud olen. Krt tahaks nagu analüüsida ja profitil silma peal hoida and stuff aga progest pole nagu veel mingit kasu selles osas :D
    Edit: pole päris kindel, et töötab aga vbl panin segast enne...
    Teinekord, kui mingid sessid või käed puudu, siis kustuta kõik filtrid. Viimasel ajal mul päris tihti sama probleem. Olgugi, et mitte ühtegi filtrit pole peal, tuleb ikka clear filters valida ning nagu nõiaväel on sessid olemas. Ei tea, miks see nii on, kuid HEM'i foorumis seda nippi õpetati.

  18. #2238
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kohe kohe hakkab hemi prooviversiooni aeg lõppema, ei hakka vist kohe ostma seda, ptr3 saab 2 kuud tasuta proovida.
    Kas peaks enne lõppu juba selle databaasi ümber tõstma või saab seda hiljem ka teha?
    Stars salvestab käsi mul ainult 5 päeva, seega hiljem lihtsalt käsi importida ei saa..

  19. #2239
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Kohe kohe hakkab hemi prooviversiooni aeg lõppema, ei hakka vist kohe ostma seda, ptr3 saab 2 kuud tasuta proovida.
    Kas peaks enne lõppu juba selle databaasi ümber tõstma või saab seda hiljem ka teha?
    Stars salvestab käsi mul ainult 5 päeva, seega hiljem lihtsalt käsi importida ei saa..
    By default teeb HEM sulle kataloogi C kettale nimega HMArchive vms.
    Seal peaksid kõik käed olemas olema. Kontrolli ennem kui trial läbi saab. Vajadusel ekspordi käed välja

  20. #2240
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    See kaust on olemas jah, tahtsingi teada kas ptr3 on võimeline hemi databaasi importima.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES