Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 4118

Hübriidvaade

  1. #1
    Vana Tegija Kasutaja Davy avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 341

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas Timpz
    Kas keegi on ostnud seda? Kuidas selle nagu kätte saab, kas antakse sulle serial vms või saadetakse mingi pakk?
    Vali paypali variant, sellega on kõige lihtsam krdeiitkaardiga maksta, ei pea mingeid aeganõudvaid verify asju läbi tegema.

    Muidugi krediitkaart peaks olema.

  2. #2
    Räme Fish
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Keila
    Postitusi
    22

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tervist,

    Soetasin endale HM ning väike mure seoses sellega.
    Millegi pärast mängides kaovad vahepeal laualt statsid ära(nagu kaoks akna taha), ning kui lauda liigutada siis on neid näha ja kui jätta laud uuesti paigale siis kaovad jälle ära, kuid mängides 1 käes on jälle tagasi. Sama toimub ka vahepeal kui lihtsalt klikida laua peale - statsid kaovad ära. Kas kellegil analoogseid probleeme ja oskavad soovitada lahendusi?

    Samuti väike mure seoses sellega, et ma ei saa panna mitu lauda üksteise peale, kuna HM statsid kui kao uue laua alla vaid jäävad mõlemad üksteise peale kattuma.

  3. #3
    Jube Noob Kasutaja karookas avatar
    Liitus
    May 2010
    Asukoht
    türi-helsingi
    Postitusi
    126

    Re: Holdem manager

    Küsimus HEMis turniiride graafiku kohta !

    Mida see Luck Adjusted Winnings joon tähendab turniiride graafiku all ?



    Viimati muudetud karookas poolt : 01.01.11 at 13:49

  4. #4
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Holdem manager

    kas microgamingu mini viewga hemmi hud ei funkagi ?

  5. #5

    Re: Holdem manager

    No ei saa mina turniiridele Hudi, help please? Hea oleks kui täpselt oskaksite öelda, mis teha.

  6. #6
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    No ei saa mina turniiridele Hudi, help please? Hea oleks kui täpselt oskaksite öelda, mis teha.
    Mul vana HEMiga tegi ka nii, pidin table finderi abil selgeks tegema turna laua iga kord.

    HEM2 lasin mina maha ja ei taha seda seapaska enam elusees näha. Hakkas mingist persest vastu mu tahtmist käsi importima, reportside all näitas mingeid ülivanu NL2 käsi vai dmõningaid kuigi uue database tegi üle 1GB suuruseks ja importimist ei saanud kinni ka panna... ei näinud ühtegi mõtet uue hullema sita hoidmisel.

  7. #7

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kolisin täna ümber ja hakkasin husng-si laskma Towergamingus. Nagu ikka olin hädas tracking progrega, lõpuks hemi sain kudagi tööle seal. Igatahes cashis kõik ok, aga husng-des, teinud paar 3.3 turbot ja näitab, et 11 dollarised.

  8. #8

    Re: Holdem manager

    Probleem...probleem selles, et table manager ei näita statse lauas. Aga kõik käed lähevad mängu ajal manageri sisse ilusti. tegin kõik vajaliku mis youtube videos näitas ära. Oskab keegi aidata?

  9. #9

    Re: Holdem manager

    Tervist

    Miskitmööda ei sa HM statte Triobeti lauale ja kõik muu kaasaarvatud. Kas selleks võib olla mingi eriseadistus? Keegi äkis seletaks, et kuidas endal asja tööle sai? Tänud ette

    Kusjuures laua leiab HM üles. Pigem vast mingi importimise kala vms..



    Tänud ette!

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas mcompany Vaata postitust
    Tervist

    Miskitmööda ei sa HM statte Triobeti lauale ja kõik muu kaasaarvatud. Kas selleks võib olla mingi eriseadistus? Keegi äkis seletaks, et kuidas endal asja tööle sai? Tänud ette

    Kusjuures laua leiab HM üles. Pigem vast mingi importimise kala vms..



    Tänud ette!
    Proovi Table Manageris Table-Table Finder, vali laud ja lohista punane rist laua peale.

    OT: Krt pole never Trios hudiga mänginud, aga seda vastust olen küll siia rohkem kui korra postitanud.:D

  11. #11
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: Holdem manager

    Loll küsimus aga mida HEM-is kaks viimast numbrit tähendavad?

    TEXT/ 0

    0/0/0/0

    Küsin lihtsalt igaksjuhuks üle, pole päris kindel kas tean õigesti.(Eile alles tõmbasin HEM2-e)

    Samuti küsiks kas kuskil tabel vms, et mis protsendiga fish avab jne?

    Kas siis kui alustan sessi pean midagi muutma ka seal? Vaatan praegu mul mingi eelmise kuu graph kuupäeva järgi ees üldse.

    Kui vahetan turniiriajal lauda siis jäävad eelmise laua statid kas need muutuvad automaatselt v pea midagi muutma?(Viimane kord 10-15minutiga ei muutnud automaatselt)
    Viimati muudetud Ballahollic poolt : 17.06.12 at 10:09

  12. #12

    Re: Holdem manager

    Tsitaat Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
    Loll küsimus aga mida HEM-is kaks viimast numbrit tähendavad?

    TEXT/ 0

    0/0/0/0

    Küsin lihtsalt igaksjuhuks üle, pole päris kindel kas tean õigesti.(Eile alles tõmbasin HEM2-e)

    Samuti küsiks kas kuskil tabel vms, et mis protsendiga fish avab jne?

    Kas siis kui alustan sessi pean midagi muutma ka seal? Vaatan praegu mul mingi eelmise kuu graph kuupäeva järgi ees üldse.

    Kui vahetan turniiriajal lauda siis jäävad eelmise laua statid kas need muutuvad automaatselt v pea midagi muutma?(Viimane kord 10-15minutiga ei muutnud automaatselt)
    Ma ei ole kindel, mis standartine need 4 numbrit olid, VPIP/PF R/agg/3bet vist, aga ei ole üldse kindel.
    Mis protsendiga fish avab tabel? Võid fishi VPIP vaadata ja seejärel Pokerstovesse minna ja vaadata, mis peaks tal avamiskäed olema.
    Kui statid paigas ja turniirilauda vahetad, siis 100% ei pea sa ise midagi muutma, statid muutuvad ise.

    Mis su 4 statti tähendavad saad kindlasti teada, hud options > player pref.

  13. #13
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Ballahollic avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Postitusi
    388

    Re: Holdem manager

    Mis tähendab agg?

    Kas siis kui alustan sessi pean midagi muutma ka seal? Vaatan praegu mul mingi eelmise kuu graph kuupäeva järgi ees üldse.

    Mis on pokerstove?

  14. #14
    Räme Fish Kasutaja EstAc3 avatar
    Liitus
    Feb 2015
    Asukoht
    Jyväskylä
    Postitusi
    16

    Re: Holdem manager

    Tere, Kas keegi oskab öelda milles on probleem , mängin SnG si ja holdem manager ei hakka lauas jooksma , olen teinud kõik uptated ära ja alati kui avan laua siis vasakul servas on waithing for hands , samuti HM is ei näita ,et mängiksin käsi , näitab ,et on lahti vastav arv laudu nagu ma mängin kuid ei kogu käsi ega midagi..
    Oskab keegi aidata ?

  15. #15

    Re: Holdem manager

    Võib-olla on asi selles, et sa ei salvest hand history inglise keeles....

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES