Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 100, kokku 206 EsimeneEsimene ... 50909899100101102110150200 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 981 kuni 2 000, kokku 4118
  1. #1981

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Preferred seat paigas?
    Jah, see on FT peal ja rohkem ma seal midagi valida ei saa, osadel (hu,6max,9max,10max) on mingid numbrid neid muuta ei saa.

    E: Ja igakord kui lauad avan on statsid ühekoha võrra valel pool, pean igakord table managerist neid liigutama.
    Viimati muudetud Intzsz poolt : 12.09.10 at 21:07

  2. #1982
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas ma saan niimodi filtreerida käsi, et näha ainult neid jaotusi kus ma olen saanud turnis reraisi ja/või check raise?

  3. #1983
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Kas ma saan niimodi filtreerida käsi, et näha ainult neid jaotusi kus ma olen saanud turnis reraisi ja/või check raise?
    Dunno aga ehk abi Filters->Edit->Filter by Action

  4. #1984
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Suur tänu, sealt kaudu saab mis vaja.

  5. #1985

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tere,

    Mul selline mure. Sai muretsetud endale uus arvuti ja hakkasin alla laadima HEM-i, teades, et üks PC peaks olema vaba(Hem võimalik laadida ühe ostuga kahte arvutisse). Tuli välja, et mõlemad kinni. Tahtsin reseti teha, aga sealt tahab minu logini ja passwordi, mida ma muidugi ei mäleta. Kui tahtsin, et nad saadaksin mulle passwordi e-mailile, siis seda pole siiani tulnud ja ei vasta selline aadress nagu support@holdem..... ka kirjale. Ok, mis siis ikka. Ostan uue. Ostsin, uninstallin vana ja laen uue peale, aga arvuti mäletab mind ikka kui vana kasutajat ja ei küsigi uue koode... Ühesõnaga pattseis, kas targemad oskavad midagi soovitada?

  6. #1986
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
    Tere,

    Mul selline mure. Sai muretsetud endale uus arvuti ja hakkasin alla laadima HEM-i, teades, et üks PC peaks olema vaba(Hem võimalik laadida ühe ostuga kahte arvutisse). Tuli välja, et mõlemad kinni. Tahtsin reseti teha, aga sealt tahab minu logini ja passwordi, mida ma muidugi ei mäleta. Kui tahtsin, et nad saadaksin mulle passwordi e-mailile, siis seda pole siiani tulnud ja ei vasta selline aadress nagu support@holdem..... ka kirjale. Ok, mis siis ikka. Ostan uue. Ostsin, uninstallin vana ja laen uue peale, aga arvuti mäletab mind ikka kui vana kasutajat ja ei küsigi uue koode... Ühesõnaga pattseis, kas targemad oskavad midagi soovitada?
    Oota HEM'i vendadel vastust, mis peaks jõudma 24h jooksul. Emaili aadress minuteada oli sales@holdemmanager.net.

  7. #1987
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Nii tegin HUD Options---Table Preferences --Force Ontop linnukese ja võtsin selle ära(paar korda). Nüüd on hemi käteajalugu täiesti vttus, näitab et sessid on mõnikend kätt ja lõppkokkuvõtted üldse ei klapi(käsi on sitaks vähem aga kasumit näitab rohkem) ja graafikud näitavad Non SD joone samapalju üle nulli kui peaks olema alla. tegin restarte ja värke ning lasin kõik käed uuesti importida HMArchive kaustast aga ei muutund midagi, ühesõnaga totally fucked up kõik.
    Kas on mingeid asju, mida võiks veel proovida, või ongi byebye mitusada tuhat kätt statse ja peaks kõik history ja database ära kustutama kui nii persse läks midagi?
    Viimati muudetud emmimees poolt : 17.09.10 at 21:53

  8. #1988
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    pane clear filter, sul hetkel miskid hole cardid selectitud

  9. #1989
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ei normaalne siis, kuigi mina seda filtrit pole sinna pannud, ei osanud sinna vaadata kohe. Tegin kiirelt paar asja, mis pähe tuli - ei toiminud ja panin linna jooma seepärast :(
    Aga õnneks nüüd pool pohmakat kadund kui korda sai lol

  10. #1990

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ei jaga praega matsu lahti kuidas käis see lauas oleva statistika fondi muutmine koos, eraldi saab anda neile fondi suurust aga kuidas koos muuta ?

  11. #1991
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
    Ei jaga praega matsu lahti kuidas käis see lauas oleva statistika fondi muutmine koos, eraldi saab anda neile fondi suurust aga kuidas koos muuta ?
    Muuda iga näitaja fondi eraldi.

  12. #1992
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mina jälle eraldi ei oska, kõik korraga olen muutnud nii:

    HUD Options--->player preferences---->Appearance ja seal ühes kastikeses on mul kirjas nt 9,Verdna, sealt peaksid saama igas suuruses hieroglüüfe ka kruttida omale

  13. #1993
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Miks HEM ei näita showdownile läinud muckitud käsi(ONGAME)? On asi minus või peabki olema nii?

  14. #1994

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Mina jälle eraldi ei oska, kõik korraga olen muutnud nii:

    HUD Options--->player preferences---->Appearance ja seal ühes kastikeses on mul kirjas nt 9,Verdna, sealt peaksid saama igas suuruses hieroglüüfe ka kruttida omale

    Mõjus, tänud :)

  15. #1995
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kuidas saab HEM-is $$$ ümber muuta €€€-ks?

  16. #1996

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Murdock Vaata postitust
    kuidas saab HEM-is $$$ ümber muuta €€€-ks?
    http://faq.holdemmanager.com/questio...Multi+Currency

  17. #1997
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    päevast! ei ole küll HEMi teema, aga hand replayerite kohta siiski. ei saa universal replayerit kuidagi tööle, kas on midagi uut ja analoogilist tekkinud?

  18. #1998
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    nja ilmselt mul nii vana HEM ,sest mul pole selliseid valikuid

  19. #1999

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Murdock Vaata postitust
    nja ilmselt mul nii vana HEM ,sest mul pole selliseid valikuid
    Tee siis update, viimane offical> 1.11.04
    Sellega peaks autoupdate funksioon ka kaasa tulema vist...

  20. #2000
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kas keegi saaks aidata sellise layouti tegemisel või äkki keegi viitsib kokku teha ja file siia panna : http://foorum.pokkeriprod.com/showth...?t=3174&page=8

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES