Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 180, kokku 206 EsimeneEsimene ... 80130170178179180181182190 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 581 kuni 3 600, kokku 4118
  1. #3581

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Proovi kuidas mõjub Hud Options > Site Options ja võta maha IPoker track live hands.
    Nüüd impordib käed korralikult, aga HUD ei lähe ise käima ning kui panna relaunch hud, siis viskab korraks statid lauda ning kohe crashib samamoodi. On mõtteid?

  2. #3582
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Ma tean, et Leitsil oli hiljuti samasugune jama, pane talle PM, ehk oskab aidata.

  3. #3583
    Bännitud
    Liitus
    Jul 2012
    Postitusi
    200

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    tahaks sellist asja teada, et kas on võima kuidaskii panna hemmi kasutamit näitama nii
    et ma teaksin mis on mu winrate
    - kui mngin 8si 180manne 10 tk korrraga
    - kui mngin 8si 180manne 15 tk korrraga
    - kui mngin 8si 180manne 20 tk korrraga

    jme

  4. #3584

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas stennn Vaata postitust
    Nüüd impordib käed korralikult, aga HUD ei lähe ise käima ning kui panna relaunch hud, siis viskab korraks statid lauda ning kohe crashib samamoodi. On mõtteid?
    juhul kui leitsilt vastust ei saanud, siis "hud options - site options ka võta kõikidel tabidel kõik linnukesed ära (need track live hands jms) .. siis enam ei crashi .. see on suht individuaalne ka .. kui kasutad mõnda optionsi neist siis monele saidile võid mõned linnukesed jätta, kuid ipokeril tuli imo kõik ära cvõtta vb mõnel veel .. katsteamise küsimus suht"

    ise sain nii tööle

  5. #3585

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    juhul kui leitsilt vastust ei saanud, siis "hud options - site options ka võta kõikidel tabidel kõik linnukesed ära (need track live hands jms) .. siis enam ei crashi .. see on suht individuaalne ka .. kui kasutad mõnda optionsi neist siis monele saidile võid mõned linnukesed jätta, kuid ipokeril tuli imo kõik ära cvõtta vb mõnel veel .. katsteamise küsimus suht"

    ise sain nii tööle
    Suured tänud vastuse eest. Kahjuks kui üritasin probleemi ise lahendada, siis uninstallisin OO tarkvara ning pärast uuesti installimist ei lasknud mind vabsee enam ipokeri(või OO?) serverisse sisse. Support ei suutnud ka mu probleemi adekvaatselt lahendada, nii et tegin kiirelt teisest arvutist sama targalt cashoudi ning ei saanudki OO laudu katsetada :)

  6. #3586
    Bännitud
    Liitus
    Jul 2012
    Postitusi
    200

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kindlasti küsitud, aga kuidas ma saaks tsekkida sellist asja a.la kui ma lasen 30 lauda korraga 45manne või 15 lauda korraga.. kummal tuleb suurem $/h

  7. #3587

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kasutan Hem2, mis stati ma peaksin kasutama et teada kui vastane on IP ja skipib cbeti, siis palju ta turnis foldib. Neid sinna kanti state on palju kuid seda konkreetset ei leia. Ning kui seda tõesti ei ole siis mida alternatiivis kasutada a la vaadata mingite statide ratio-t?

    EDIT// Yeah stat on olemas selle jaoks, ongi "Skip flop cbet and fold to turn cbet IP" Kuidagi kadus ta sinna suurde loendisse ära, kuid nüüd leidsin.

  8. #3588
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Küsimus HEM-2 kohta. Sisetasin seriali ning valisin primar computer. Järgmine päev nagu ka töötas ja kõik korras. eile aga küsis uuesti seriali, kas see on tavaline või on oht, et kui ma nüüd uuesti seriali panen siis siis rohkem seda serialit uuesti kasutada ei saa mõnes teises arvutis? Tuli see kiri ka ekraanile, et Holdem manager ei leia kehtivat litsentsi vms.

  9. #3589
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Küsimus HEM-2 kohta. Sisetasin seriali ning valisin primar computer. Järgmine päev nagu ka töötas ja kõik korras. eile aga küsis uuesti seriali, kas see on tavaline või on oht, et kui ma nüüd uuesti seriali panen siis siis rohkem seda serialit uuesti kasutada ei saa mõnes teises arvutis? Tuli see kiri ka ekraanile, et Holdem manager ei leia kehtivat litsentsi vms.
    Mul oli eile sama jama ja lisaks sellele ei tahtnud litsentsi ära regada. Googeldasin ja järgisin HEMi koduka õpetusi, et asja korda saada, aga ei midagi. Mingi aeg enne magama minekut proovisin uuesti seriali sisestada ja oli kõik ok. Kui HEM2 ostsin oli koodi sisestamisega sarnane olukord ja korda sain jälle kuidagi kogemata. Paras käkk on.

    Kui seriali sisestad, siis ta laseb sul valida ühe arvuti kahest ja ilmselt kirjutab valitava üle. Kodulehel saad nagunii resettida kui midagi peaks viltu minema, aga siis peab mõlemas arvutis ilmselt uuesti litsentsi sisestama. Gl!

    EDIT: Support vastas täna:
    We had a temporary issue with our registration server. Please try this again.

    If the problem persists, Please try all the steps on this FAQ and send us a new log file as described at the end if you still have problems -

    http://hm2faq.holdemmanager.com/ques...Holdem+Manager
    Viimati muudetud Pahvak poolt : 23.10.12 at 09:42

  10. #3590
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    TY, selle sain korda. Aga nüüd uus probleem, et HUD ei tööta starsis üldse normaalselt, kuvab mõned suvalised nimed lauda ja herot ei kuva üldse ning käsi ka ei loe lauas korralikult. Merges toimis kõik tõrgeteta. Seda kas käsi salvestas srtars pole ka kindel, tilti ajas lihtsalt.

  11. #3591
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Probleem: HUD-i suures aknas jooksevad osad väljad teistele otsa. Antud juhul on selge probleem, kus oleks vaja "Bet OOP River" statti näha, aga mingi mudru on ees. Kuidas seda võiks lahendada saada? Versioon 1.12.10 hetkel, uuemat ei lase arvuti viirusetõrje panna. Kas uuemas võib see olla parandatud või on see mu enda viga?

    Edit: Kurat, ma ei saa pildi normaalse uploadimisega hakkama. See asub: http://www.upload.ee/image/2775902/HUD_phukup.png
    Lisatud Pildid Lisatud Pildid

  12. #3592

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Oskab keegi öelda, kust ma saan muuta seda, et hudi igat statti ei eraldaks kaldkriips (/) ning saaksin ise sättida, millise stati vahele seda soovin?

    Ja kus mul oleks võimalik seadistada nii, et kui ma avan ntks 6max laua ja tuleb esimene vastane, siis viskab lauda special for HU configured HUDi ja kui liitub 3s, 4s mängija, siis muutub teiseks HUDiks?

  13. #3593
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tables Preferences-Separator Char alt saad valida aga see kehtib kõigi stattide vahele, mul on seal nt see char: "|"
    Spets HUD jaoks Player Preferences- Use For ning seal teed iga kord uue HUD konfi ja märgid sinna lahtritesse linnukese, mille jaoks antud hud soovid. Peaks olema u nii.

  14. #3594

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Tables Preferences-Separator Char alt saad valida aga see kehtib kõigi stattide vahele, mul on seal nt see char: "|"
    Sealt saab jah kõigile default panna, aga mingit moodi peaks saama ka valida, millise stati vahele tahad.
    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Spets HUD jaoks Player Preferences- Use For ning seal teed iga kord uue HUD konfi ja märgid sinna lahtritesse linnukese, mille jaoks antud hud soovid. Peaks olema u nii.
    See on pandud, aga minul lihtsalt sellega eraldama ei hakka.

  15. #3595
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    TY, selle sain korda. Aga nüüd uus probleem, et HUD ei tööta starsis üldse normaalselt, kuvab mõned suvalised nimed lauda ja herot ei kuva üldse ning käsi ka ei loe lauas korralikult. Merges toimis kõik tõrgeteta. Seda kas käsi salvestas srtars pole ka kindel, tilti ajas lihtsalt.
    Up!

    Ei saa ikka starsis hudi tööle, ei impordi ka käsi. 12 kätt on ära importinud ja kõik. KLellegil pole sama jama olnud?

  16. #3596
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Sealt saab jah kõigile default panna, aga mingit moodi peaks saama ka valida, millise stati vahele tahad.
    Hmm, ainuke variant, mis mulle pähe tuleb praegu oleks kasutada Player Preferences> seal iga stati all eraldi saad valida 'abbreviations'. Enabled abbreviationid ja siis hakkad nendega mässima :D aga siis ilmselt pead väga peeneks asja ajama kuna need käivad stati ees, siis pead stati taha saamiseks selle eelliite panema hoopis eelmise stati ette.

    See on pandud, aga minul lihtsalt sellega eraldama ei hakka.
    http://forums.holdemmanager.com/gene...max-table.html
    Ilmselt neil sellist varianti polegi veel.
    Küll aga saad Additional HUD Filters alt valida, mitme mängijaga mängitud käed võetakse arvesse kui sa oled nt. HU, 3-way, 4-way jne. Ilmselt peab siis manuaalselt selle HUD konfi kuskilt ümber lülitama, mis on üsna ebamugav ma kujutan ette.
    Player Preferences ja sealt choose configuration iga kord kui tahad eraldi HU konfi :( Tegelikult selle saaks ka scripti abil panna ühe shortcuti alla, et ta teeb selle ilma mingeid aknaid ega nuppe aktiveerimata andmebaasi päringute tasandil sul ära kui sa HU oled ja vastavat shortcuti vajutad. Mina kahjuks seda scripti väga teha ei oska praegu aga see peaks võimalik olema.

  17. #3597

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Hmm, ainuke variant, mis mulle pähe tuleb praegu oleks kasutada Player Preferences> seal iga stati all eraldi saad valida 'abbreviations'. Enabled abbreviationid ja siis hakkad nendega mässima :D aga siis ilmselt pead väga peeneks asja ajama kuna need käivad stati ees, siis pead stati taha saamiseks selle eelliite panema hoopis eelmise stati ette.
    Kindlasti ka lihtsam viis.

    Pmts mõtlen sellist HUDi:

    Kui keegi teab kuidas nii teha, siis let me know.

  18. #3598
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    kuulge.. HEM1 ja Stars.. mul STarsis on pantud, et EET aeg oleks.. aga HEM võtab ikkagi ET järgi, ehk ca 6h tunnine vahe on sees.. vaatasin hand history faile, seal sees on mõlemad ajad kirjas.. veel kellelgi sama probleem, et HEM1 impordib ikkagi ET järgi?

  19. #3599
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Rage muuda hemis options--settings--adjust site import times Starsil aeg ära, pane sinna 6 vast.

  20. #3600
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Ja esmaspäeval muuda see ära 7-ks.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES