Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 174, kokku 206 EsimeneEsimene ... 74124164172173174175176184 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 461 kuni 3 480, kokku 4118
  1. #3461

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tervist! Kas total re-raise´le ka mingi stat näitaja on HM-ris? :) Nagu paljudel pro-del on 3-bet vapsjee 2 kuna nad tõstavad rohkem või vähem ilmselt ja näitavadki 3-beti väiksemana...nagu petteks päris hea.

  2. #3462
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Teistel töötab Omaha Manager normaalselt? Mul näitas peale eilset HU-sessi, et jäin miinusesse, kuigi vastane andis tegelikult oma stacki ära ja kadus nahhui. Samas näitab HEM ka, et jooksin 36 käe jooksul 40 BI alla EV. Konkreetseid käsi vaadates ei näe seal vigu, aga sessi summary on totaalne BS.

  3. #3463
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Mul HEM1 ei oska importida Triobeti Blaze käsi ja ei oska ta ka importida Merge networki käsi peale eilset uuendust.

  4. #3464
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Ma sain küll HEM1el HUD'i tööle Zoomis aga ei refreshi üldse ja näitab vanu käsi. Mingit nõuannet kellelgi?

  5. #3465
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Installi viimane update ja vaata mis juhtub. Abi võib olla ka kui hem käivitada alles siis kui stars juba jookseb.

  6. #3466
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    kas kellegil on veel nii, et HT kui esimene käsi minna AI, siis ta ei salvesta tournament historyt ja ei kuva antud turniiri kuskil graafikutel? mitu korda juba juhtunud nii :/

  7. #3467
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kas keegi teab kus ma saaks vanemat versiooni alla tõmmata uus update versioon jupsib täiega. Oleks hea kui saaks lingi 1.12.09 versioonile.

  8. #3468
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas Tarq666 Vaata postitust
    Kas keegi teab kus ma saaks vanemat versiooni alla tõmmata uus update versioon jupsib täiega. Oleks hea kui saaks lingi 1.12.09 versioonile.
    http://faq.holdemmanager.com/questio...or+Past+Builds

  9. #3469
    Klubi Liige Kasutaja Tarq666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu, Jõhvi
    Postitusi
    814

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Suured tänud. Ei tulnud selle pealegi, et FAQ kaudu võiks leida. :)

  10. #3470
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    p.s. zoomi update paneb ka triobeti blaze pokkeri käsi tunnistama.. kuigi imho vigaselt, mul näitab VPIP'ks 90% ja kuidagi näitab väga vihast kasumit ka, kuigi ma ise ei usu et selline kasum on..

    jep confirmed.. paneb paska.. ma tean 100% et mul sess miinuses.. näitab mulle 1BI kasumit.. laua ja vastaste statsid on ka ulme.. ühtegi preflop folditud kätt ei näita ega salvesta..
    Viimati muudetud Rage poolt : 12.06.12 at 15:47

  11. #3471
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    kuidas ma saan revolutionis(cake)mängitud käed hem1 importida. kuna by default salvestab cake käed kuskile minu jaoks tundmatusse folderisse mida ma ei leia my documentside alt kui hem1-ga otsin folderit, siis muutsin isegi käte salvestamise teise kausta. käed seal ilusti olemas, kuid kui impordin selle kausta siis mina hemist käsi näha/analüüsida ei saa. any help guys?

    E: peale importi näitab import errors kõikide käte kohta. nagu wtf

  12. #3472
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kasutage PT3. Ma lihtsalt ei suuda uskuda, kui pasaks on HEM läinud ja juba meie foorumis supporti anda tollele progele on ülejõu käiv töö.

    Aga nagu näha halb reklaam on ka reklaam ja pidevad probleemid pumpavad seda teemat üles ning näitavad rahvale, et ju siis HEM on parem kui suht surnud teemaga PT3. Reaalsuses aga PT3-el puuduvad nii tihedad probleemid ja importimisest tulevad veateated lahendatakse PT3 poolt uuendustega, mis kuvatakse PT3 käivitamisel, HEM-il peab ise otsima minema.

  13. #3473
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    harjumise asi, aga eks ma siis testin selle PT3 ära. Kas PT3 loeb ikka omaha käsi ka jne? et kõik ika sama mis hem ainult töökindlam ?

  14. #3474
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    huvitav, mul pole hem'iga olnud ühtegi suuremat jama. korra olen teinud uninstalli ja peale lasknud. pt3 tundub mu jaoks keeruline, ei ole viitsinud süveneda. ilmselt kui nüüd hem1 ikaldub ära (?), siis lähen ikka pt üle

  15. #3475

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    See küsimus jälle, et mis kausta võis ära kustutada Hemi folderis, mis mõttetult palju ruumi võttis ning vajalik tegelikkuses ei olnud?

  16. #3476
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    harjumise asi, aga eks ma siis testin selle PT3 ära. Kas PT3 loeb ikka omaha käsi ka jne? et kõik ika sama mis hem ainult töökindlam ?
    PT3-el on olemas ka Omaha lisavidin, sama nagu HEM-il. PT3 Holdemi trial on 60 päeva, Omaha trialit ei mäleta aga vist ka 60. Saad täiesti tasuta testida.

    Installimisel ainult jäta meelde, et HEM ja PT3 PostgreSQL paroolid on erinevad. Kui hakkab mögisema, et ei saa sisse siis proovi emba-kumba parooli: dbpass või postgrespass, üks neist töötab.

  17. #3477

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tra ma ei ole siiani lahendust leidnud miks mu HMHUD crashib kui OO soft avada .. homme või ylehomme on remote support hemi'ga eks n2is kas oskavad aidata

  18. #3478

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tere pokkeriprod!

    Hem1'ga (1.12.10b) selline jama, et kui lahti võtta sessions, siis ei näita tulemusi ega käsi, graafikuid ka ei näita. Muidu impordib ilusti ja statte laual kuvab. Varem sellist asja esinenud pole, tekkis see peale seda, kui mõneks ajaks ladbrokes pokkerituppa kolisin... nüüd tagasi starsi tulles tulemusi ei kuva...

    Oskab keegi öelda, milles asi?

  19. #3479
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    player alias üleval on õige?

  20. #3480

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kas HM1 saab veel kusagilt tõmmata?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES