Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 91, kokku 206 EsimeneEsimene ... 41818990919293101141191 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 801 kuni 1 820, kokku 4118
  1. #1801
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Erinevad OP süsteemid, vanas Vista, uues 7. Proovin vist pigem alustuseks seda käte exportimise varianti ja uues kastis lihtsalt importida. Tegelikult esimene mõte oma loogikaga oligi see, aga ma ei leia sealt HEMist justkui õiget kohta üles. Pahvak, ehk viitsiksid kiirelt kirjedada, kuidas sa tegid? Mul kõik käed FTPs mängitud ka, nii et selle võrra parem seis.
    Mul olid ka FTP/PS omad. Opsüsteemid küll mõlemal XP prod. Aga muidu options>>database management, siis tuleb veel üks aken, kus tuleb andmebaasiga ühendus luua (next või ok vajutada) ja siis tuleb uus aken, kus on export hands. Edasi peaks easy olema, sa mat-inf tudeng ka, saad hakkama.

  2. #1802
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tänud kõigile vastamise eest. Nüüd peaks ilma probleemideta asi sujuma. Itimehele omase laiskusega enne muidugi küsin ja kui kusagilt vastust ei tule, asun alles ise mõtlema. :D Aga nagu näha, seekord pääsesin vist ilma hallolluse liigutamiseta. :P

  3. #1803
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Rando avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    316

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ei teadnudki kuhu postitada, seega lasen siia. Kuidas käib käte analüüsimine? Rääkige lühidalt, ma pole kunagi seda teinud ja mõtlesin, et peaks. Tavaliselt vaadatakse käed üle kuu lõpus või sessiooni lõpus?

  4. #1804
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Aasta lõpus vaata.

  5. #1805

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Rando Vaata postitust
    Ei teadnudki kuhu postitada, seega lasen siia. Kuidas käib käte analüüsimine? Rääkige lühidalt, ma pole kunagi seda teinud ja mõtlesin, et peaks. Tavaliselt vaadatakse käed üle kuu lõpus või sessiooni lõpus?
    http://faq.holdemmanager.com/questio...rticle+%232%29
    http://ranka.pokkeriprod.com/2008/05...ustus-voi.html
    http://forumserver.twoplustwo.com/39...r-tracker-111/
    http://faq.holdemmanager.com/categor...w/HM+Articles/

  6. #1806

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mis see Small stakes HM endast kujutab?? MIs limiite saab seal mängida? Või tasub kohe Pro ver osta? Ja kui uueneb, kas siis peab uuesti ostma?

    TNX!

  7. #1807
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Divide03 Vaata postitust
    Mis see Small stakes HM endast kujutab?? MIs limiite saab seal mängida? Või tasub kohe Pro ver osta? Ja kui uueneb, kas siis peab uuesti ostma?

    TNX!
    Kuni nl50 saab mängida selle versiooniga, hiljem soovi korral saab juurde pro versiooni osta.

  8. #1808

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Suured tänud sulle Tigrano!

  9. #1809

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Hakkasin oma kaotatud käsi vaatama ja märkasin, et HEM justkui näitab kaotatud käena ka paari sellist kätt, mille ma tegelikult võitsin. Sellest tulenevalt peaks HEM siis valesti näitaba ka võidetud summat, winrate´i jms. On kellelgi sama probleem olnud?

  10. #1810

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Pole kunagi täheldanud, ehk oli split pot ja mõlemad kaotasid rake jagu?

  11. #1811

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Tupsik Vaata postitust
    Pole kunagi täheldanud, ehk oli split pot ja mõlemad kaotasid rake jagu?
    Ei olnud. Ühel juhul vastane foldis riveril ja teisel juhul võitsin nelikuga duubli. Lauas nagu oli see võidetud raha käes aga HEM arvab, et kaotasin need käed (statstikas ja graafikus on miinusega). Kummaline igatahes.

  12. #1812

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    HUD-ig selline probleem, et kuvab statid lauda ilusasti ja import toimib, aga lauda kuvatavate stattide konfiguratsiooni ei muuda. Võtad küll Hud Options ja Player Preferences ja valid, mida näidata, mida mitte, vastavad värvid jne. Apply, Ok. Aga ikka näitab algset seadistust lauas. Kõik muu tundub toimivat, see ongi kummaline.
    Ma olen HEMi kasutanud üle aasta muidu, nüüd aga viskas kusagilt sellise kala sisse. Lasin üle ka juba, aga ei midagi..

  13. #1813
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kolisin FTP-sse ja seal ei saa seda time zone vahetada.
    Et kuidas saaksin HEM-ist õigeks panna kella aja,et graafikuid vaadates jne näitaks reaalselt õiget aega.

  14. #1814
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Kolisin FTP-sse ja seal ei saa seda time zone vahetada.
    Et kuidas saaksin HEM-ist õigeks panna kella aja,et graafikuid vaadates jne näitaks reaalselt õiget aega.
    Options>miscellaneous options>set day start at

  15. #1815
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pendula Vaata postitust
    HUD-ig selline probleem, et kuvab statid lauda ilusasti ja import toimib, aga lauda kuvatavate stattide konfiguratsiooni ei muuda. Võtad küll Hud Options ja Player Preferences ja valid, mida näidata, mida mitte, vastavad värvid jne. Apply, Ok. Aga ikka näitab algset seadistust lauas. Kõik muu tundub toimivat, see ongi kummaline.
    Ma olen HEMi kasutanud üle aasta muidu, nüüd aga viskas kusagilt sellise kala sisse. Lasin üle ka juba, aga ei midagi..
    Ainuke võimalus, et muudad mingit valet configurationit player preference alt Tee ise mingi new config ja vaata kas siis ikka ei saa või testi korra mõnes teises toas.

  16. #1816
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
    Options>miscellaneous options>set day start at
    Ma tean jah,aga mis aja panen sinna.

  17. #1817

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Keegi tark oskab äkki öelda miks mul HEM MTT-de tulemusi ei näita, näitab vaid sisseostuks kulunud raha, aga võidetud summat ei näita. Ühe laua sngde tulemusi näitab ilusti.

  18. #1818
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    kas paned laua enne kinni, kui su tulemus on ilmunud lobbys? kui jah, siis see võib osutuda probleemiks.

  19. #1819

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tere,

    Pärast Fulltildi uuendusi on HEM raskustes, kas keegi on kursis, kas on tulnud mingi HEM update?

    Tänud

  20. #1820
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ei ole hemi update, paistab et neil ei ole hetkel tööpäev veel - http://forums.holdemmanager.com/poke...ged-hhs-2.html

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES