Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 127, kokku 206 EsimeneEsimene ... 2777117125126127128129137177 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 521 kuni 2 540, kokku 4118
  1. #2521
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Haha,yeah :D.Nii patient ikka ei oleks ju.

  2. #2522
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Heihoo,
    Tõmbasin just omaha manageri, käed importis ka ära, kuid HEM ei suvatse ühtegi omaha kätt näidata. Holdemi kätega on kõik nii nagu olema peab. Kuidas ma omaha kätele ligi pääsen?

    E:Ei tasu öösel poolunisena üritada, tasuks valikutest omaha valida holdemi asemel :D
    Viimati muudetud oohoh poolt : 27.03.11 at 11:00

  3. #2523
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Keegi on kursis milles asi võib olla- lisades HUD-le uue stati see stat ei ilmu hud-ile- relaunch hud ega hem-i restart ei aita.

  4. #2524

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Keegi oskab öelda miks mu holdem manager selline välja näeb? Reinstall ei tööta.


  5. #2525
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Keegi on kursis milles asi võib olla- lisades HUD-le uue stati see stat ei ilmu hud-ile- relaunch hud ega hem-i restart ei aita.
    Sul on seal ikka ainult yks profiil ? Äkki lisad valele :D

  6. #2526
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Sul on seal ikka ainult yks profiil ? Äkki lisad valele :D
    Mitu profiili on, kustutasin igaksjuhuks üleliigsed ära ja loodan, et see aitas.

  7. #2527
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mis moodi ma saan reports all nii et tuleb game type, game jne et seal rake ka näitaks, mul on rake ainult sessioonide all olemas.

    Ja kuidas ta neid daalasid ja asju seal convertib, mull tundub et kui vaadata lobby seisu ja hemi siis need erinevad päris tihti.

  8. #2528

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    tee see roheline pluss lahti vasakult ja siis krdi otsi v2lja rake$

  9. #2529
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    HEM lakkas osaliselt käsi importimast keset mängu, praegu mängin ilma hud-ita fck. Hud ei update- any ideas?

  10. #2530
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    HEM lakkas osaliselt käsi importimast keset mängu, praegu mängin ilma hud-ita fck. Hud ei update- any ideas?
    relunch hud, restart hem? proovisid?

  11. #2531
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    relunch hud, restart hem? proovisid?
    Ja update hem ka äkki aitab.

  12. #2532
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kõik ülalpakutud variandid olid tehtud, kõik on latest, run as admin jne. Restardid jms. relaunch hud teema ka ei aidanud. Just pinda käib see, et see juhtus keset mängu ja finaallauas ja see ju mõjutab mu mängu kui äkki pead pmst pimesi mängima :(

  13. #2533
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas HEM-il on probleem FTP Multi-Entry turniiride importimisega? Eile mängsin 6 entryga turnat ja täna vaatan, et ta on ainult 1 entry sisseostu improtinud ja sellest, et 1 entry rahadesse jõudis pole ka HEM-is jälgegi. Samas kõik käed on olemas (väljakukkumise käsi viimane), turna kestvus on õige, aga minu saavutatud kohta ta pole ka määrata suutnud. Kasutan viimast versiooni.

  14. #2534
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Sama siin, me turnadega on jah selline kamm, pole viitsinud lahendust uurida sest muid jamasid on hem-ga nii palju. Ma olen HH folderist järgi vaadanud need turnad.
    Eile nt. crashis hud mitu korda ning kõik käed ei importinud korralikult hem-i. Kuna ma sõltun väga palju bb statsist, siis tänu sellele, et hud ei updatenud (mina obv. ei teadnud seda), sisuliselt blinded out ja kui märkasin seda, siis oli nats hilja juba.
    Viimati muudetud Vandalar poolt : 04.04.11 at 15:28

  15. #2535
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Hmm, päris huvitav, kui ma päeval veel uurisin, siis selle multi-entry tulemusi sees polnud, aga mul oli pokkeriklient lahti. Nüüd ilma FTP kleinti avamata avasin lihtsalt HEM, panin importima, midagi ta importis ja turnade all läksid tulemused korda. Või no enam-vähem korda, entry-d luges lihtsalt rebuydeks ja lõpetamise koha + võidusumma tuvastas ka ära, nii et kokkuvõtvalt kuvab vähemalt õiget infot. On kellelgi aimu, kuidas üks päev pärast turnat iseenesest asjad korda läksid ja kas avatud pokkeriklient võis kuidagi midagi importimisel häirida?

  16. #2536
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: Holdem manager

    kas microgamingu mini viewga hemmi hud ei funkagi ?

  17. #2537
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    trios mul küll funkab

  18. #2538
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 178

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    mul mitte trios aga ikkagi micro võrgus läheb mingit pidi vatuollu... kuna hem tahab statte näidata, aga hästi ei näi hakkama saavat (?) ... siis surub see mini view pele pandud laud end lihtsalt ette, peale jõuga... ja kuskil mujal enam ei lase midagi teha... totter kuidagi, sest läppariga on just mini view 6 laua mängimiseks heam, kaardid suuremad jms

  19. #2539
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Mis HEM-i Leak Busterist arvate? Kas kellelgi suurema sample pealt ka kogemus ning on abiks asi?

  20. #2540
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    räägitakse, et worth of buying aga ei tea. Osad jälle samas ütlevad, et mõttetus.
    Aga halba ta ei tee. Kui 50$ pole kogu su bankroll , siis +ev oleks see osta :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES