Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 165, kokku 206 EsimeneEsimene ... 65115155163164165166167175 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 281 kuni 3 300, kokku 4118
  1. #3281

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Mure siis järgmine..
    Mängin triobetis Cash laudu. Installisin omale siis HM2, kuid millegipärast ei näita see graafikuid ega muid asju.. Kohe kui kinni panna on kõik kadunud.
    Any help?

  2. #3282

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI



    installisin hemi uute arvutisse ja selline värk

  3. #3283
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Restarti oled proovinud?

  4. #3284
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Küsimus, et kust saaksin note märki HUD'i valida? Et ei peaks pokkerituppa notet tegema, vaid HEM'i.

    Nvm, Show note icon linnuke ette ja vsjoo jah?
    Viimati muudetud kjmrc poolt : 05.03.12 at 12:07

  5. #3285

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas sm112 Vaata postitust
    Kas keegi on nõus müüma HM1 täisversiooni litsentsi?

    Täpselt sama küsimus..

  6. #3286

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Nii, kas keegi oskab mulle ära seltada seda Luck adjusted winningu asja?


    Tahaks teada, et kui mul joppab täiega, kas see Luck adjusted winningu graph oleks õige graphi üleval või all?

    Tänud!
    Viimati muudetud RaunoRa poolt : 06.03.12 at 02:01 Põhjus: pilti ei olnud näha

  7. #3287
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    334

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas RaunoRa Vaata postitust
    Nii, kas keegi oskab mulle ära seltada seda Luck adjusted winningu asja?

    Tahaks teada, et kui mul joppab täiega, kas see Luck adjusted winningu graph oleks õige graphi üleval või all?

    Tänud!
    Kui hea run ja võidad flippe, siis jookseb punane joon alla profit joone. Kui flipid ära ei tule ja AI's ära tõmmatakse, siis jookseb üle profit joone.

  8. #3288

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Peale Olümpicu uue softi alla laadimist (10 mängija asemel on 9 mängijat), ei näita HEMI statistika korrektselt. See tähendab et statid on korras, aga näitab vale mängija peal neid. 1-2 võrra nihkes. Kui minna Optionsis - Seating Preferences, siis IPokeri 9-max ei saa valida.

  9. #3289

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Mul sai HEM2 triali aeg läbi ja tõmbasin HEM1, kuid seal ei töötanud HUD ning uusi käsi millegi pärast ei suudetud laadida. Vanad arhiveeritud käed laadis ilusti ära. Proovisin ka PT3, kuid seal ei lae ei vanu ega uusi käsi. PT3 leiab küll failid üles, aga näitab, et "0 hands imported"
    ( Click to show/hide )


    Kontrollisin ära, et HH kaust ei oleks hidden ning igaks juhuks proovisin ka sellele teise asukoha määramist. Olen proovinud reinstallida nii PT3, HEMi kui ka postSQLi.

    Äkki kellelgi on mingeid ideid mida proovida?

  10. #3290
    Pokkerihai Kasutaja Vandalar avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 577

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Võta konkreetse tarkvara tootjaga (HEM või PT3) ühendust ja üldiselt nad on vägagi hea ja normaalse supportiga, HEM vähemalt.

  11. #3291
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Oleks ka vaja HEM-i andmebaas kõvakettale tõmmata, juhuks kui arvuti otsad peaks andma
    Tõmbad hemmi käima, lähed File-backup&restore ja muudkui teed :) Pärast sealtsamast teed restore ka.
    Miks jamada mingi backup-iga kui saaks nii teha
    lase HMArchive kaust kuhugi pulgapeale ja p2rast formati importi hemi
    või mis vahet on kumbapidi teed
    Et kui copyn HMAarchive kausta välisele kõvakettale siis saan pärast oma andmebaasi taastada.
    Sorry kui väga loll küsimus

  12. #3292
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Ma lugenud siin, et impordib -copyb HEM-i andmebaasi ikka väga kaua.
    Mul läks välisele kõvakettale HMAarchive copymisel mingi 5-6minti.
    Käsi mingi 1 591 272 ja HMAarchive suurus 2,25GB.
    Kas see normaalne

  13. #3293
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kas kellelgi veel muutis HM lambist kellaega 1h edasi, kui sesse vaadata?

  14. #3294

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Kellegil oleks soovi kahe peale HEM2 serial key soetada? :)

  15. #3295
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI




    Hem jätab käsi vahele ja nüüd juhtus selline värk
    oskab keegi aidata?

  16. #3296

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Peale Olümpicu uue softi alla laadimist (10 mängija asemel on 9 mängijat), ei näita HEMI statistika korrektselt. See tähendab et statid on korras, aga näitab vale mängija peal neid. 1-2 võrra nihkes. Kui minna Optionsis - Seating Preferences, siis IPokeri 9-max ei saa valida. Kuidas seda probleemi lahendada?

  17. #3297
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust



    Hem jätab käsi vahele ja nüüd juhtus selline värk
    oskab keegi aidata?
    ei ole küll väga palju abi, aga ma üritasin 2 päeva korda saada ja lõpuks tegin reinstalli hemile

  18. #3298
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    kui ma reinstall teen, siis database jääb ikka vigaseks ju?
    seda 1995 ev ta näitab graafikutes ja igalpool.

  19. #3299
    Julm Donk
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    28

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Selline küsimus ,et vb eespool on vastus aa tahaks teada kuidas ev joone värvi vahetada HEM1. mul nonshwd ja ev joon mõlemad punased ja häirib . Ette tänades:D

  20. #3300

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i! NB! ENNE KÜSIMIST LOE ESIMEST POSTI

    Võib-olla juba küsitud, aga kuidas ma omale omaha manager 2 30 day triali saaks? Panin sealt lehelt download ja installisin ära ka, aga see on ikkagi ainult holdem manager ju? On need 2 ühes programmis?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES