Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 117, kokku 206 EsimeneEsimene ... 1767107115116117118119127167 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 321 kuni 2 340, kokku 4118
  1. #2321

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    jah seal vasakul pool on koht kus saad linnukese panna: Prima/Microg Triobet kuulub sinna võrgustikku
    Seal ei lähe see tööle. TableScan Turbos töötas triobet, aga kui HEM-is lähen Table Scanneri alla, panen linnukese Prima alla ja panen scan, ei tule midagi ette :/

  2. #2322

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Kas kuidagi saab filterdada seda, mitmel laual ma mängin? Ei leia kuskilt sellist valikut.

  3. #2323

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Hei Pets, loe Rage posti: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ll=1#post88777

    Viskan kohe esimesse posti ka.
    imo annad sa valet infot, kui just viimastel päevadel midagi muutunud pole, ei vici hetkel kontrollida kah, sest imo ei kuvagi microgamingus turnadel HUDi.

    E: Ja nii ongi, ei kuva ikka veel statse microgamingus.
    Viimati muudetud K2snakas poolt : 05.01.11 at 04:33

  4. #2324

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    imo annad sa valet infot, kui just viimastel päevadel midagi muutunud pole, ei vici hetkel kontrollida kah, sest imo ei kuvagi microgamingus turnadel HUDi.

    E: Ja nii ongi, ei kuva ikka veel statse microgamingus.
    Endal sain küll antud õpetuse järgi turnadel HUDi tööle. Aga ikkagi on probleem HEMi table scanneri kasutamine triobetiga :S

  5. #2325
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas pets222 Vaata postitust
    Endal sain küll antud õpetuse järgi turnadel HUDi tööle. Aga ikkagi on probleem HEMi table scanneri kasutamine triobetiga :S
    vot pole ise kunagi Primas tablescannerit kasutanud.. võibolla seal teema selle waiting listiga vms.. ei kujuta ettegi.. surfa HEMi foorumis ringi.. ehk on seal midagi kirjas.

  6. #2326
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Okei sain oma MINTi dnsi muudetud aga nüüd ei ühenda mul HEM ennast ära, õigemini POSTgreSQL ei saa ühendatud, tahab teist server name, kust saan selle?
    Teab keegi?

  7. #2327
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    server name peaks olema tavaliselt ju 127.0.0.1 või localhost , port nr5432, yldjuhul kõik samad kõigil, kui just pole ise kuidagi muudmoodi seadistanud.

  8. #2328
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Olidki samad aga nüüd kadus korra MINT'il ühendus, siis tuli tagasi, aga hakkas DNSi jama jälle, ei tahtnud omaks võtta vms, peale mida tegin restardi arvutile ja nüüd kõik töötab.

  9. #2329
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas Romka Vaata postitust
    Olidki samad aga nüüd kadus korra MINT'il ühendus, siis tuli tagasi, aga hakkas DNSi jama jälle, ei tahtnud omaks võtta vms, peale mida tegin restardi arvutile ja nüüd kõik töötab.
    kui MINT pidevalt DNSi tagasi muudab jms.. siis pöördu Elisa vms teenusepakkuja supporti ja küsi juhendit, kuidas DNSi permanentselt muuta. Teenuse kasutustingimustes ega ka mingil muul tehnilisel põhjusel pole mitte mingit kohustust kasutada teenusepakkuja DNSi servereid. Ühesõnaga ära rahuldu eitava vastusega, kui väga plõksima hakkavad, siis võid alati ähvardada, et teenus pole sinu jaoks kasutatav ja ühendus on ka krdi sitt ja tagastad pulga.

  10. #2330
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    imo annad sa valet infot, kui just viimastel päevadel midagi muutunud pole, ei vici hetkel kontrollida kah, sest imo ei kuvagi microgamingus turnadel HUDi.

    E: Ja nii ongi, ei kuva ikka veel statse microgamingus.
    Minul on eluaeg kuvanud

  11. #2331
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Minul on eluaeg kuvanud
    +1

  12. #2332

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Minul on eluaeg kuvanud
    kunagi kuvas mul kah, aga enam mitte. Ja mul polnud ainukesena see probleem, kuid vb uus hemmi versioon väljas ja see aitab, aga pole j6udnud veel peale panna ning nkn turnasid väga ei mängi.

    E: ja vist oligi asi sellest, et pole kaua hemmi updatenud:) nyyd korras.
    Viimati muudetud K2snakas poolt : 06.01.11 at 15:45

  13. #2333
    Bännitud Kasutaja ingu avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    L-Eesti
    Postitusi
    1 283

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Juhtus selline imelik asi, et ühes arvutis kus HEM trial peal ja triali lõpuni 10 päeva, kadus korra vool tagant ära, st elektrikatkestus toimus ja peale seda näitab HEM, et trial on läbi.

    E: Sain korda, arvuti kuuppäev ja kellaaeg paika ja korras
    Viimati muudetud ingu poolt : 07.01.11 at 19:14

  14. #2334
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas ingu Vaata postitust
    Juhtus selline imelik asi, et ühes arvutis kus HEM trial peal ja triali lõpuni 10 päeva, kadus korra vool tagant ära, st elektrikatkestus toimus ja peale seda näitab HEM, et trial on läbi.
    Arvatavasti su arvuti kell on vale, ehk biosi kell ja kuupäev, seega on kuupäevad valed ja ongi läbi kõik.

  15. #2335

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tere!
    1.kuidas ma saan oma hemi seadistada nii, et ta salvestaks ainult cash-i käsi. Kuna mängin ka freerolle , siis ma ei taha, et ta neid käsi salvestaks.
    2. Kuidas ma saan juba olemas olevaid turna käsi ära kustutada hemi andmebaasist.
    Viimati muudetud renks64 poolt : 07.01.11 at 21:34

  16. #2336

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    cashi ja turna käed on nkn eraldi juu, miks need sind segavad?

  17. #2337

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    cashi ja turna käed on nkn eraldi juu, miks need sind segavad?
    Asi selles,et iga,kord kui ma hem-i importima panen,et cashi mängida tõmbab hem kõik vahepeal mängitud turna käed alla. Viimane kord tuli juurde 80 000 pleyeri info (tunasi mängin ilma Hemita) Kui ma hakkan cashi mängima võtab Hemi tööle minek jube kaua aega või siis ei hakkagi tööle kuna importimis roheline riba jääb keskele seisma ei liigu edasi ega tagasi, mulle tundub et see koormab arvutit. Minu arust pole see norm !

  18. #2338
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    913

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    ta imporidb sinu cliendi handhistory sisse ju

  19. #2339

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas renks64 Vaata postitust
    Asi selles,et iga,kord kui ma hem-i importima panen,et cashi mängida tõmbab hem kõik vahepeal mängitud turna käed alla. Viimane kord tuli juurde 80 000 pleyeri info (tunasi mängin ilma Hemita) Kui ma hakkan cashi mängima võtab Hemi tööle minek jube kaua aega või siis ei hakkagi tööle kuna importimis roheline riba jääb keskele seisma ei liigu edasi ega tagasi, mulle tundub et see koormab arvutit. Minu arust pole see norm !
    hakka turnasid kah m2ngima t66tava hemmiga, aga pane hud kinni, kui ei taha. Siis v2hemalt kui j2rgmine kord hemmi avad ei impordi vanu k2si enam.

  20. #2340

    Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

    Tsitaat Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
    hakka turnasid kah m2ngima t66tava hemmiga, aga pane hud kinni, kui ei taha. Siis v2hemalt kui j2rgmine kord hemmi avad ei impordi vanu k2si enam.
    Ok, tänud !!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES