Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 58
  1. #21
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    niiet estpatrick/fortune/taipupole jt ei saaks ranka käsi kommenteerida?:)
    jep KEELATUD

  2. #22
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Käte kommenteerimisest...

    ei mitte seda.
    Ma ei oska öelda kui suur vahe on NL200 ja NL600 mängijate vahel aga kindlasti on see suurem kui NL10 ja NL600 vahel.

  3. #23
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Käte kommenteerimisest...

    no hakkame siis panema vahesi, et nl10 ja nl25 vahe ei ole nii suur, aga nl25 ja nl100?
    see on ju absurd.

  4. #24
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Ma küsin siis nii....

    sa oled nt 4a mänginud NL1000....ja paned siia üles käe et mida teha antud olukorras ja siis tuleb vend kes on kokku mänginud 1 kuu ja seda nt FL2 ja kirjutab sulle et kuule see on ju lihtne call ja riveris fold!?

    võtad ta nõu kuulda?

    E: ja ma ei ole kordagi öelnud et madalama limiidi mängija ei tohi suurema limiidi kätt komenteerida....lihtsalt seda et postitaja ei pea seda ainuõige tõena võtma ju!

  5. #25

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Tegelikult ei saagi panna siin panna mingit nö "vahet" sisse.

    Kas see, kui mängija alles alustab ja grindib NL10t, tähendab automaatselt seda, et tal ei pruugi olla head analüüsivõimet ja suudab oma mõttekäigu lahti kirjutada mõne NL100 käe jaoks?!

    Ise grindin ka NL10s ja 99% jutudel vaid loen mida NL100 ja kõrgemate limiitide mängijad oma käte aruteludes kirjutavad. Samas, kui leian, et suudan midagi kasulikku kirja panna, siis nüüd põdema küll ei hakka, et issand jummal ma ju NL10 mees ja mida ma siin NL100 käsi kommenteerin.

    Nagu eelpool mainitud, siis oluline peaks olema käe lahtikirjutamisel analüüs ja oskus oma mõttekäik teistele lahti kirjutada. Edasi on juba teiste asi, kas nad tahavad sellest mõttest kinni haarata või mitte.

  6. #26
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Seda küll...lihtsalt NL100 võib olla asju mida NL10 mängija ei oska arvestada. Kui on ära seletatud miks ta nii kirjutas ja arvas siis muidugi andku minna. Täpselt nagu ranka oma ühes bloggis kirjutas:
    "Augustis hakkasin 2p2 veel aktiivsemalt lugema ja ka nüüd juba postitama. Ning see oli pauk. Ma olin nii halb mängija ja mu nõuanded olid veel halvemad – tuntud kasutajad SABR42, bottomset, CDL ja teised ainult sõimasid mind, et tra ära anna valesid soovitusi. Aga ma ei jätnud jonni ja küsisin, et mis valesti tegin ja alati seletati lahti ning sain vigadest aru ning tulemused paranesid silmnähtavalt."

    Siin ongi point: kui sa oled andnud valesid soovitusi siis kas sulle öeldakse et need on valed ja sa peaksid oma arvamust selle koha pealt muutma !?

  7. #27
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Keelamised ja piiramised on nõmedad ja niikuinii ei realiseeruks. Mugav oleks, kui oleks võimalik kasutaja nime alt teada saada, kus limiidis ta liigub. Praegu ka peaks saama vist panna sellise teksti. Peakski endale vist panema - siis kohe hea vaadata, et fish mulistab.

  8. #28
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa
    Keelamised ja piiramised on nõmedad ja niikuinii ei realiseeruks. Mugav oleks, kui oleks võimalik kasutaja nime alt teada saada, kus limiidis ta liigub. Praegu ka peaks saama vist panna sellise teksti. Peakski endale vist panema - siis kohe hea vaadata, et fish mulistab.
    pane siis juba mitu lauda mängid ja mis saidil..
    sest bodogi NL25 1tabler on ikka kõvasti sitem kui starsi NL25 24tabler.

    näiteks: 9xNL25/50 FR @ PS

  9. #29
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Käte kommenteerimisest...

    ja pane siis mitu kätt sa kuus mängid, mis su $/hr, mitu fpp'd sa teenid ja kui palju sa oled pokkeris võitnud

  10. #30
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone
    ja pane siis mitu kätt sa kuus mängid, mis su $/hr, mitu fpp'd sa teenid ja kui palju sa oled pokkeris võitnud
    irw. variatsiooni jutus oma iva muidugi on, aga see siiski marginaalne kogupildis.

  11. #31

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Probleem on vist nendes "fold", "snapcall", "instacheck" vastustes, olgu nad siis NL2 või 5/10 mängija pandud. Kui mingi pikem mõttekäik on vastuseks, siis see vaevalt kedagi häirib. Niiet näiteks kolm lauset miinimum...

  12. #32
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Probleem on vist nendes "fold", "snapcall", "instacheck" vastustes, olgu nad siis NL2 või 5/10 mängija pandud. Kui mingi pikem mõttekäik on vastuseks, siis see vaevalt kedagi häirib. Niiet näiteks kolm lauset miinimum...
    mitu tähemärki?

  13. #33
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Minu meelest lihtsustaks teemat see, kui kasutaja profiilis oleks näha, mis limiidis ta peamiselt figureerib. Siis plõksigu palju tahab ja kus tahab.
    Nagu mul on kirjas :)

  14. #34
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Tsitaat Algselt postitas nomerlot
    Minu meelest lihtsustaks teemat see, kui kasutaja profiilis oleks näha, mis limiidis ta peamiselt figureerib. Siis plõksigu palju tahab ja kus tahab.
    Nagu mul on kirjas :)
    See oleks jah parim ..kiire pilk vasakule nime alla ja asi klaar ! Väga hea idee 5+

  15. #35
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Käte kommenteerimisest...

    See ei lähe küll otseselt teemasse, aga on väärt lugemine: http://archives1.twoplustwo.com/show...=2089249&page=

  16. #36
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Tsitaat Algselt postitas lenC
    See ei lähe küll otseselt teemasse, aga on väärt lugemine: http://archives1.twoplustwo.com/show...=2089249&page=
    õige tegelikult ju!

  17. #37
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Ma ka nii teinud, hea idee!

  18. #38

    Re: Käte kommenteerimisest...

    bump, lugege esimest posti.


    on juba tavaks saanud, et 20postiga busto nl2 grinder kommenteerib nl25 strateegias käsi.


    1.)igatahes vbulletin pakub sellist asja nagu 'add reputation to user' millega saab neg/pos reputatsiooni lisada kasutajale ja kuvatakse avatari all skaalana(punane/roheline) koos punktidega. obv seda tuleks kasutada ainult strateegiaga seotud teemades("hea nali mees, +++reppi sulle" tuleks vältida)
    reputationit lisades tuleb panna ka mingi kommentaar, need kajastuvad kasuaja profiili all.
    vaata kuidas välja näeb: http://www.kravmaga.com/forum/showthread.php?t=2574
    ja miks mitte juba siis siduda rep punnide arv staatusega.. "donk", "hai" jne


    2.)praegune donk/pokkerihai ole kuigi objektiivne ja siin 600+ postiga mehi kes ei biidi nl2gi. samuti võiks läbufoorumite(offtopic) all olevad postid jätta välja üldisest avataris(misiganes) kuvatavast postide arvust.


    3.) lisaks võiks muuta seda profiili kuvamist, st et vajutades kasutajanimele viskaks ta profiili ette kus oleks 1 lehel koos postide arv, teemade arv, kasutajale antud reputatsioon.
    samuti about me, kus võiks olla kuvatud limiit kus mängib vms.
    veel võiks nt kuvada profiili lehel ka lingi kasutaja blogile(luua blogi lahter vm)



    lihtsalt minu mõtted, tahaks kuidagi seda asja parandada...

    rep annaks ka hea võimaluse background checkiks..


    no lambine näide:
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...259#post264259

    ma tõesti ei saa aru kes on kes, kõigil väike iva jutus sees. oleks aga seal rep mängus siis näeks kohe kellel on -5p kellel 25 kellel 40 ja kellel 650

    ja no mida teeb see 'intrested noob' kes ranka tabeli järgi nl2 mängib ja 2 nädalat foorumis on olnud, ma ei saa isegi aru veel kes on 80% kasutajatest.


    lihtsalt pakun välja, ehk on abi
    Viimati muudetud con poolt : 12.10.10 at 20:50

  19. #39
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: Käte kommenteerimisest...

    huvitav huvitav jutt siin, töötlesin ka vaikselt läbi, ning vägagi huvitab mis räägitakse ja mis on tavaks.

    lugesin just con siin ennemaist teksti okei saan aru, mingi repi koguja, aga kes oleks piisavalt pädevad inimesed kes võivaks seda jagada, ning kes üldse viitsiks niigi oma väiksest vabast ajast seda vaadata kus keegi midagi asjalikku postitanud ning teda siis selle eest reppida. ei usu, et ükski admin siin viitsiks seda teha, ja nii teh science ka meil pole, et ise rep tõuseb postituste kvaliteedi pealt. seega see oleks hea aga ei näe toimivat väga ning teiseks, küsimus paljud üldse oleks nõus avaldama siin mis limiiti või värki mängib?, ei oskagi, öelda ise vast vb poleks vastu kui mingi nl10/25 silt kuskil seisab aga endale vist väga ei meeldiks, see kõik minu arvamus.

    teiseks, et kuidas nüüd piirata või reeglid peale panna? minu arvates ei tulekski vaid, peaks meil kui kes me aktiivsed pokkeri foorumlased olema küllatlki palju mõistust peas, ma loodan, et on sest meie peaksime oma mõistuse tasemelt ju kõvemad olema( ei oska täpselt seletada aga iga mats pokkerit väga ei mängi ka ning siin foorumis ei passi tühja) sellessuhtes kellele meile see on hea siis me peaks mõistma seda ja normaalsena hoidma, ehk oleks inimestel endal mõte teadvustada, et kui ma sellest midagi ei jaga et pole väga mõtet postitada, nimetaks et selline tava peaks iga siinse pokkerikasutaja elementaarne värk olema. see minu arvamus.

    ütlen seda veel, et miks mulle meeldiks kommenteerida ka kõrgema limiidi käsi. tooks põhjused välja.
    1. kõrgematel limiitidel kõrgem tase ning suurema mõtlemisega mängimine. seega mulle meeldib luua endale sama pilt ette ning vastavalt käikudele mõelda äktsion üle või siis et postitaks enda arvamuse ning saaks pärast vastukaja palju see teistega sarnaneb.
    2. enamus raamatuid mida lugenud, näited on alates nl100-st. ning räägitakse nende käikudest. väga pole mingit micro taseme seletusi, vast pole mõtetki sest seal pole mõtlemist vaid nl10 ja nl25 võib suht lugeda click button limiidiks. sest väga paljud teevad seda seal nii. kuigi ei ütle et kõik. ( selles suhtes mõtled küll, et siuke range ja nii kõik peaks tähendama ja värki, siis hops tuleb mingi x käega. välja ning mõndadel juhtudel imeb sind ja lihtsalt ei oskand oodata.)
    3. käte kommenteerime aitab palju kaasa, või lugemine teiste arvamusest ja õigest mängust, järjest järjest jääb rohkem meelde ning enda skill areneb. just nagu lenci antud artiklis

    ei tea kas keegi aru sai aga minu mõte oli, et peaks olema elementaarne see postitamine mitte kuidagi piirama või värki, kui sa lihtsalt seda ei mõista siis pole sinu koht siin.

    alati on oodatud tark kommentaar.
    Viimati muudetud soouni poolt : 11.10.10 at 21:04

  20. #40
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Repi jagamise võimalus on juba olemas, aga neid kommentaare lugeda ei saa.

Lehekülg 2, kokku 3 EsimeneEsimene 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES