Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 58
  1. #1
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Käte kommenteerimisest...

    Võibolla on sellest enne ka juttu tulnud (ei leidnud teemat), kuid mulle isiklikult käib väga närvidele, kui kommenteeritakse enda tasemest kõrgemate limiitide käsi. Selles osas on suisa tüütu lugeda eriti kõrgete limiitide arutelu, kus enne, kui teine vastava või kõrgema limiidi mängija suu lahti teha jõuab, on 10 kahtlast kommentaari juba madalamatelt poistelt juba olemas. "Väga tore - ma teeks nuppe" või "ära slowplay"! Ise olen NL25 tasemel junn ja ei tule pähegi ideed kaasa rääkimaks NL100+ käte kohta. Samas oleks väga hariv nende limiitide käte kohta asjalikke kommentaare lugeda. Ühtlasi on raske teine kord mõista, kes siis tegelikult tõde kuulutab (va teadatuntud gurud muidugi). Ehk peaks olema igal rahalaudade mängijal olema kohtustus enda nime all kuvada reaalselt limiiti, milles ta edukalt mängib? Mõtteid?

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Käte kommenteerimisest...

    5+ mõte selle limiidi kuvamise koha pealt, kui ise cashi pelasin , kommenteerisid mingi 1post2nl vennad, mis siis et mu käed olid 10nl, aga no ootasin ikkagi mõnda high lvl vastust

  3. #3
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Ega sama või limiit kõrgema mehe easy fold või insta shove ei tee mind ka targemaks ehk siis peamine on siiski enda arvamuse põhjendamine ning ega NL-100 mängija niikuinii ei võta NL-10 või madalama limiidi mehe arvamust väga tõsiselt ning enam-vähem on teada ka, kes kus mängib ning kelle arvamust kuulata tasub + vastusest saab ka aru, kes väheke mõttetööd on käe juures rakendanud ning kes rohkem inetrsist midagi kirjutab.

  4. #4

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Mul üks küsimus. Võtke lahti näiteks PS-i NL10 FR lauad ja vaadeke average players per flop ning averge pot BB-des ning seejärel tehke sama NL100 FR puhul. Kui suur on erinevus ?

  5. #5
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    Ega sama või limiit kõrgema mehe easy fold või insta shove ei tee mind ka targemaks ehk siis peamine on siiski enda arvamuse põhjendamine ning ega NL-100 mängija niikuinii ei võta NL-10 või madalama limiidi mehe arvamust väga tõsiselt ning enam-vähem on teada ka, kes kus mängib ning kelle arvamust kuulata tasub + vastusest saab ka aru, kes väheke mõttetööd on käe juures rakendanud ning kes rohkem inetrsist midagi kirjutab.
    Mulle küll see "enam-vähem on teada ka, kes kus mängib ning kelle arvamust kuulata tasub" osa ilmselt nii selge ei ole. Muidu täiesti nõus - konstruktiivne jutt ja põhjendus on see, mida oodatakse. Nende välja otsimine kümnete kommentaaride seast ei ole just vahva imho...

    Võibolla tiba jonnakas teemapüstitus minu poolt - foorumid ongi üks suur jutulaat. Aga alati saab paremini.

  6. #6
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Mul üks küsimus. Võtke lahti näiteks PS-i NL10 FR lauad ja vaadeke average players per flop ning averge pot BB-des ning seejärel tehke sama NL100 FR puhul. Kui suur on erinevus ?
    Ma ei tea kui suur on erinevus, aga see info ütleb ilmselt sama palju kui preflop statid postflop mängu kohta.

    Pastilaa jutule kirjutan kahe käega alla, sest viimasel ajal on suurenenud trollide arv, kes soovitavad ülepaariga ca 10bb potti 90 veel sisse panna ehk "easy arrrrrr-innn!!111".

  7. #7
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Käte kommenteerimisest...

    kui sa mängid nl25 siis võid vabalt kommentaarida ka nl100 käsi. kindlasti peaks aga ka juurde lisama oma mõttekäigu - kokkuvõttes kasulikum nii sulle kui ka teistele foorumikaaslastele.

  8. #8
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Tsitaat Algselt postitas Imric
    Mul üks küsimus. Võtke lahti näiteks PS-i NL10 FR lauad ja vaadeke average players per flop ning averge pot BB-des ning seejärel tehke sama NL100 FR puhul. Kui suur on erinevus ?
    wtf is this shit?

    $500/$1000 ja $0.01/$0.02 mängivad ka sama VPIP-ga ma arvan, keda see avg VPIP kotib

  9. #9

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Väga paljud High stakes mängijad on oma minevikus kirjeldanud perioodi, kus nad lugesid niipalju kätepostitusi kui võimalik ja kommenteerisid neist kõiki, olenemata limiidist. Enamasti tunduvalt kõrgemate limiitide käsi, kui nad ise mängisid. Siis tegid teised vastajad nende arutelu maha ja nad õppisid sellest tohutult rohkem, kui lihtsalt lugedes. Minul on sama põhimõte ja kui keegi selle peale kusagil närvi läheb, so be it.

    Edit:Selle arrr in ja pane nuppe osaga olen muidugi nõus, seda pole vaja.

  10. #10
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Tsitaat Algselt postitas alaska
    Väga paljud High stakes mängijad on oma minevikus kirjeldanud perioodi, kus nad lugesid niipalju kätepostitusi kui võimalik ja kommenteerisid neist kõiki, olenemata limiidist. Enamasti tunduvalt kõrgemate limiitide käsi, kui nad ise mängisid. Siis tegid teised vastajad nende arutelu maha ja nad õppisid sellest tohutult rohkem, kui lihtsalt lugedes. Minul on sama põhimõte ja kui keegi selle peale kusagil närvi läheb, so be it.
    jup see on täiesti ok, aga see on ainult siis ok ja aitab kui sa postitad oma mõtteprotsessi

    kui mingi nl2 donk lihtsalt kirjutab "fold" või "all in" siis söögu sitta ja ärgu parem postitagu

  11. #11

    Re: Käte kommenteerimisest...

    ei taha eelnevat üle kordama hakata,kuid nt. nl2 ei ole mõtet nl100 kommenteerima hakata,vastipidine on väga positiivne,et tegijamad aitavad algajaid.
    nl2 grinderi juttu keegi vaevalt hakkab kuulama ning teid 95 prossa ei võeta tõsiselt,pole mõtet teemat hakata solkima mõttetute postidega,sest teie ütlused on tavaliselt väga algsed ja napisõnalised ning sellest pole suurt tolku.
    mitte,et ma ise mingi hull pro oleks ja siin laia panen.

  12. #12
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Tsitaat Algselt postitas dener89
    ei taha eelnevat üle kordama hakata,kuid nt. nl2 ei ole mõtet nl100 kommenteerima hakata,vastipidine on väga positiivne,et tegijamad aitavad algajaid.
    nl2 grinderi juttu keegi vaevalt hakkab kuulama ning teid 95 prossa ei võeta tõsiselt,pole mõtet teemat hakata solkima mõttetute postidega,sest teie ütlused on tavaliselt väga algsed ja napisõnalised ning sellest pole suurt tolku.
    mitte,et ma ise mingi hull pro oleks ja siin laia panen.
    eino miks mitte... käte postitamise põhieesmärk ei olegi teada saada, kas antud olukorras on õige fold või call, vaid arutluse käigus enda mõtteprotsessi arendada

    kui ma postitan nl400 käe kus mul 47A flopis top set ja mõtlen kas bettida või checkida järgi ja nl2 regular tuleb postitab, et meil top set ja muidu me ei saa riveriks nuppe sisse kui me flopis järgi checkime ja siis talle seletan, et vastase ranges ei saa ühtegi kätt olla mis calliks, aga kui järgi checkime siis võime ta bluffing rangest valuet saada - miks mitte, sisukad postitused isegi nl2 grinderite poolt on igati teretulnud

    asi on lihtsalt selles, et nad teevad endale karuteene, sest nl2-s kvalifitseerub selline mõtlemine fancy play sündroomina :P

  13. #13
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Käte kommenteerimisest...

    äkki pigem teeks nii, et ei oleks ühesõnalisi vastuseid nagu call, fold, all-in
    minu arust on just hea, et nõrgema limiidi vastased ka räägivad kaasa, sest tihtilugu sa saad sealt uusi mõtteid + äkki su vastane ongi just selle eelmise limiidi regular, kes võtab esimesi shotte ja ta mõtleb samamoodi?

    ning see ka, et kui nl10 vend võib kommenteerida ka nt nl25 käsi, siis ta ise mõtleb ka kaasa ja areneb. Kui sa tead, et sa ei saa arvamust avaldada, sa heal juhul viskad pilguga üle ja asi laks. Kui saad kommenteerida - mõtled ka enne, kui kirjutad.

    + siin foorumis on nkn nii palju möla/bs ja asjalikku arutelu vähe, et vaevalt, et need paar kommi midagi muudavad

  14. #14
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: Käte kommenteerimisest...

    ma ei mängi üldse cashi a ikka aegajalt seletan midagi.
    Point peaks olema ju et igast mikid kommenteerivad kätt ja jagavad arvamusi mitte et kui nl400 tyyp postitab käe siis kommenteerida tohiks ainult nl400+ tyybid. Vähe replysid saaksid siis.

    selleesuhtes olen nõus et peaks alati seletama ka miks just niimodi mõtled mitte 1 sõnalised vastused.

    edit:
    jõhker vahe kyll kas nl10 v6i 25

  15. #15
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Tsitaat Algselt postitas forell
    ma ei mängi üldse cashi a ikka aegajalt seletan midagi.
    Point peaks olema ju et igast mikid kommenteerivad kätt ja jagavad arvamusi mitte et kui nl400 tyyp postitab käe siis kommenteerida tohiks ainult nl400+ tyybid. Vähe replysid saaksid siis.

    selleesuhtes olen nõus et peaks alati seletama ka miks just niimodi mõtled mitte 1 sõnalised vastused.

    edit:
    jõhker vahe kyll kas nl10 v6i 25
    Algtõed edukalt omandanud hea jutuga NL5 mees suudab NL1000 teemas ka kena posti kokku kirjutada. Väga tore. Selles osas on siin arutelus välja tulnud tõsiasi, et mida rohkem asjalikku arutlust, seda parem - olen igati nõus. Armas oleks, kui lugejana saaksin kuidagi infot selle kohta, et tegemist eneseotsingutel algaja mängijaga. Nagu codecci ka tabavalt mainis, siis ei pruugi need postitused muidugi antud kommentaatorit tema enda arengu osas esialgu eriti aidata, pigem vastupidi.

  16. #16
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Ma olen nõus sellega, mis siit välja kujunes. Minu arust see ongi ehk hea, et käsi kommenteerivad erinevaid limiite mängivad ja erinevate mõttelevelitega inimesed. Kui mina vahel kommenteerida üritan, siis pigem mitte selle pärast, et aidata, vaid egoistlikult enda pärast. Mulle sobib, kui tekib arutelu, kus on mitmeid erinevaid arvamusi, et siis seal igaüks saaks ise oma peaga välja noppida selle õige. Päris palju tuntud nimesid panevad õnneks üles käsi, kus polegi võib-olla seda ainuõiget liini. Tuleb erinevaid arvamusi, arutlusi ning see kõik kokku aitabki mõista pokkeri erinevaid aspekte ning ning süviti mängu analüüsida.

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Minu arust on bs kui näiteks NL100 mängija õpetab algajat NL2 peal mängima stiiliga, mis sobib kõige paremini NL100 jaoks, kus vastased on rohkem TAG ning ei mängi postflop oma käsi totaalselt üle. Ja siis veel lisatakse, et kui see stiil polegi kõige optimaalsem NL2 jaoks, siis niikuinii tuleb tulevikus kõrgemale ronida ja pole mõtet madalal mingit passiivset jama omale külge pookida. Tegelikult on aga asi selles, et see NL100 mängija ei mäleta (või pole mänginudki) NL2 taset ja ei oska lihtsalt tarka õpetust/kommentaari jagada.
    Samas tuleb nõustuda, et palju on neid, kes viskavad laisalt kommentaari "fold" vms., mis on täiesti mõttetu kui sa pole just tõesti teada tuntud pokkerigeenius, sest siis on iga sinu sõna kuld :D
    See kõrgemate limiitide kommenteerimine fishide poolt võib tõesti olla probleemiks, isegi olen vahel võib-olla liialt kõrge limiidi käsi kommenteerima roninud :D

  18. #18
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Käte kommenteerimisest...

    ja kui võiks kommenteerida ainult oma limiidi käsi, mitu kommentaari saaks estpatrick oma nl200 6-maxiga või ranka nl600'ga? hm?

  19. #19
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 032

    Re: Käte kommenteerimisest...

    Pigem on siin mõeldud asja nii, et sa ei kommenteeriks kõrgema limiidi käsi. Et kui mängid NL5 ja lähed ütled ranka NL600 käe kohta et kuule mis värk?

    Ma olen suhtunud sellesse üldiselt nii. Kui mu käsi kommenteerivad inimesed kes ise sama limmiiti hetkel mängivad, siis võtan ma seda kui nende arvamust antud käe kohta. Kui seda kommenteerivad kõrgematel limiitidel mängijad, siis on see minu jaoks soovitus. Seda selle pärast et neil on minu limiidi kogemus üldjuhul juba olemas.

    Kui nt Vapsik kirjutab NL2/5 käe komentaariks et see on selle ja selle pärast vaja nii mängida, siis ma usun teda kuna ma tean et ta on selle tee ise läbi käinud. Sama kehtib ka teiste kohta muidugi (ranka, ESTPatrick jne jne jne)

  20. #20
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Käte kommenteerimisest...

    niiet estpatrick/fortune/taipupole jt ei saaks ranka käsi kommenteerida?:)

Lehekülg 1, kokku 3 123 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES