Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 27 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 524
  1. #181
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    pidevalt on seal highrollerite lauas ühed ja samad nimed.
    vsiu, ehk sina tead, kes neist tavaliselt kõige suuremaid profiteid näitavad ???
    või panevad suht BE kõik ??!?!??! Kes neist regidest fishid on?:D


    krdi ulme ikka :D
    Ainuke fish on seal ilmselt Rikard:) kuigi ta ka ika arenenud viimasel ajal. Mängis 300/600 blindidega omaha cashi ka siin sügisel kui see pokerstars baltic festival oli :) aga eks kõigile ole teada, et Lauri on päris luuus mängija. Samas See vahel toidab ka teda, sest janar lükkas lauri 25k preflop all in AJ-ga ja lauril oli AQ. AQ pidas. Seega ega seal mingit ulme mängu ka ei ole, aga igaljuhul actionit saab kui natuke otsida

  2. #182
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    Lauri voib loose olla, aga kindlasti mitte loll. Shortstakkeritel oleks tõesti hea põli, ootavad kaarte ja shippivad sisse nupud. min 200Bb pole see shippamine sugugi nii lihtne. Ja loose mängijad tunnevad kui kala vees.

  3. #183

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Lauri voib loose olla, aga kindlasti mitte loll. Shortstakkeritel oleks tõesti hea põli, ootavad kaarte ja shippivad sisse nupud. min 200Bb pole see shippamine sugugi nii lihtne. Ja loose mängijad tunnevad kui kala vees.
    +1

    lauri on loose, aga kuuldavasti loputab vastaseid viimasel ajal korralikult.
    tänu imagole makstakse ikka ulme kätega talle kinni.
    1 asi veel mida olen tähele pannud- ta paneb vahest jubedaid overbette kohe algul, et panka suureks ajada.

    riku on tore poiss, aga callib oma buy inni ära....

  4. #184
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Lauri voib loose olla, aga kindlasti mitte loll. Shortstakkeritel oleks tõesti hea põli, ootavad kaarte ja shippivad sisse nupud. min 200Bb pole see shippamine sugugi nii lihtne. Ja loose mängijad tunnevad kui kala vees.

    Elusees ei ole ma öelnud, et Lauri loll on. Ta oskab väga hästi mängida ja enamasti purjus peaga tehtud reputatsioon maksab ilusti välja siis, kui seda vaja

  5. #185
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Pargi cashgamed

    Privador on nit :) Pargi cash on tore flop 87A kaks ristit mul A688 A6 ristid ja ikka saab kaotada kui flopist nupud sisse saad :) Ei tuleb ikka netti jääda, pargis on volüüm ikka ulme väike. Aga 100/100 blindidega cash on kuum sõna, täna oli vahepeal isegi waitinglist sinna lauda. Pargis on fun, aga raha teenida on siiski internetis tunduvalt kergem =)

  6. #186
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pargi cashgamed

    Haha:D Kes sa oled?

    Aga täitsa oleneb runist kõik. Ei saa öelda, et netis tingimata lihtsam on.
    Ma just jõudsin koju, päris lahe öö oli tglt:P Suht koomas olin vahepeal. Puhusin mingi aeg 1,8 promilli. Aga suht hästi hittisin kuigi sai pea 12h mängitud ja texases AA/KK-d kordagi polnud nagu ikka. Sellest hoolimata sai üle poole Betfair Live ME sisseostust teenitud ja nagu plaan oli siis kui hitin ostan pileti ära sinna Ei ole mõtet isegi satikat mängida.
    Viimati muudetud Keiss poolt : 03.04.10 at 06:01

  7. #187
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Haha:D Kes sa oled?

    Aga täitsa oleneb runist kõik. Ei saa öelda, et netis tingimata lihtsam on.
    Ma just jõudsin koju, päris lahe öö oli tglt:P Suht koomas olin vahepeal. Puhusin mingi aeg 1,8 promilli. Aga suht hästi hittisin kuigi sai pea 12h mängitud ja texases AA/KK-d kordagi polnud nagu ikka. Sellest hoolimata sai üle poole Betfair Live ME sisseostust teenitud ja nagu plaan oli siis kui hitin ostan pileti ära sinna Ei ole mõtet isegi satikat mängida.
    Inimene olen.
    Mul tekib küsimus, et miks sa niiväga tahad betfairi turnale, kui sa turnasi mängida ei mõista? üks call ja üks all in on sul ees ja sa callid ära 35% oma stacki KQ offiga??? väga mõistlik tegevus :)

  8. #188
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pargi cashgamed

    callisin muidugi 5bb shorti allini ära big blindilt lol. Järgmine kord callin jälle. Ja Meldre limp on nõrk käsi pea alati. Ma ei kavatsegi end surnuks blindida mingitel odavatel pargi turbo turkadel seda enam kui run on selline, et 5h jooksul on kolm paari 44, 33, 33 ja korra AK ning AJ ja siis ka ei võida flippe või pannakse AJ-le nupud ette pf. Aga las jääda sinu kõrgendatud enesehinnang ja teiste alahindamine sulle. gg!

  9. #189
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    Privador on nit :)
    Ei v2idagi, et ei ole. Kui shordina sisse ostan, siis otsin voimalust, kus pigem nuppe panna voi aega viita. kui fancyt playd teha
    Eile olid ka teised nitid mu lauas. Minu arust Roman ja Dima on head laua indikaatorid. Kui nad kaotavad, siis peab tegelikult olema selline nitine laud. Ja kuskil nad "keevad" is mingis punktis yle, n2hes et kerget raha ei tule ja teevad eksimusi.
    PS seekord sain siiski ilusasti koju ja politsei ei votnudki mind rajalt maha.

  10. #190
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    callisin muidugi 5bb shorti allini ära big blindilt lol. Järgmine kord callin jälle. Ja Meldre limp on nõrk käsi pea alati. Ma ei kavatsegi end surnuks blindida mingitel odavatel pargi turbo turkadel seda enam kui run on selline, et 5h jooksul on kolm paari 44, 33, 33 ja korra AK ning AJ ja siis ka ei võida flippe või pannakse AJ-le nupud ette pf. Aga las jääda sinu kõrgendatud enesehinnang ja teiste alahindamine sulle. gg!
    Ma ei alahinda kedagi! Minu meelest on see -EV call, ükskõik mis nurgapealt seda vaadata. Edu ja õnne Betfairi mitte odaval ja mitte turbol turnal

  11. #191
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Ei v2idagi, et ei ole. Kui shordina sisse ostan, siis otsin voimalust, kus pigem nuppe panna voi aega viita. kui fancyt playd teha
    Eile olid ka teised nitid mu lauas. Minu arust Roman ja Dima on head laua indikaatorid. Kui nad kaotavad, siis peab tegelikult olema selline nitine laud. Ja kuskil nad "keevad" is mingis punktis yle, n2hes et kerget raha ei tule ja teevad eksimusi.
    PS seekord sain siiski ilusasti koju ja politsei ei votnudki mind rajalt maha.
    Ma ei öelnudki midagi halva pärast, rohkem naljaga. Arvestades kauda on kõik 100% õige mis sa teed Kui roma või dima miinuses on siis maksavad nad sulle kõik asjad kinni :) sain ka roma all in kui tal oli 17% võimalust et võidab peale floppi(omahas just mitte väga halb protsent minu kasuks), aga näe ikka tõmbas ära. Pargi cash on amusement ja niisama fun

  12. #192
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    Ma ei alahinda kedagi! Minu meelest on see -EV call, ükskõik mis nurgapealt seda vaadata. Edu ja õnne Betfairi mitte odaval ja mitte turbol turnal
    Ma olen nõus, et see oli piiripealne olukord. Aga sellise ühe näite pealt väita, et ma ei oska turnasid mängida ei ole pädev hinnang lihtsalt. Ega ma väidagi, et olen suurepärane live turniiride mängija aga siiamaani veidike plussis. Kuigi live turniiridega leiba muidugi ei teeni Eestis vast keegi. Samas 5bb shorti rangest, kellele üsna kiirelt bb selga tuleb on KQo bb-lt siiski BE vähemalt minu hinnangul seda enam, kui mingi limp = dead money sees. Karta, et sellisel shortil on eliitkäsi on siiski liig. Enamasti saab mingi flipi. Lisaks tahtsin ka ise flipata, sest ei taha väikse stäkiga vireleda pikalt. Parem nupud sisse ja double up või cashi mängima :)

    Edaspidi ise tahangi rohkem mängida deep stack turniire 45-60 min levelitega. Seal on skilli osakaal kordades suurem kui 25 min turbokatel. See sama PS Live on pmst turbom turna kui tavaline unlimited rebuys turniirid double addoniga. Neid väikse stackiga turbokaid üldse ei naudi, samas EMV ME oli väga mõnus turniir, mis minu jaoks kestis 17h ja tõesti kaifisin struktuuri ning buy in ja auhinnarahad olid ka parajalt motiveerivad, et teha head mängu ning keskenduda.
    Viimati muudetud Keiss poolt : 04.04.10 at 14:18

  13. #193

    Re: Pargi cashgamed

    reedene cash oli suht huvitav jah. tervitused siin Aarele, suht kino vend imo.
    aga paar asja, mis pisut häirisid:
    *omahas(või mis iganes mängus) on ebaviisakas näidata kõigepealt nõrgemat kaarti-kombinatsiooni ja seejärel tugevamat-nutsi. slowrollides pannakse sulle mental note "m***" .
    *kui high stakesis on pooleli 120k+ pank, kus terve laud on vait - keegi ei kommenteeri, ei pane "time"-i jne - siis pole viisakas kõrvalt kätt ja boardi kommenteerida.
    ma pole veel kunagi näinud nn regulare (lauri, janar, mauri, vallo, kristjan, tim, arutjunov, dima jne) kedagi slowrollimas või käes mitte osalejana kommenteerimas. pisut respecti.

  14. #194

    Re: Pargi cashgamed

    a kellelgi infot, mis on selle aasta suurimad live potid olnud olympsis ?
    200-300k ?

  15. #195

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    a kellelgi infot, mis on selle aasta suurimad live potid olnud olympsis ?
    200-300k ?

    ei tea, pakun, et 120-150k see aasta. võimalik, et see nv betfair tulevad suured potid.
    eelmine aasta olid suurimad potid vist Rootsi mv ajal. rootslased lasid omavahel mitu 250-300k panka.
    suurim kohalike vahel mängitud pank oli vist 175-180k(mida tean). limiit 25/25 või oli 25/50. Hi-los Tim, Henri ja Valodja - Tim scoopis Hi-ga terve panga. Tim rääkis küll kätt, aga see oli ainuke kord, kui mudas peaga cashi mängisin, niiet ei mäleta kätt.

  16. #196
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    Minu arust võtke õppust Vallost. Mulle meeldib see, kuda ta mängib. Ei viida asjatult aega, time võtab ainult siis kui vaja, showdown kohene korrektne, ei alanda mingil viisil vastast

    Igasugune pokkerietiketi näidis.

    Teiseks, mulle eriit ei meeldi, et lauas kommenteeritakse, et kes on hea mängija või halb mängija jne. Või nt keegi vigiseb, et siin on kõik prod jne
    Minu sõnum siis oleks, et tõmba lauast uttu, aga ära vigise.

    Ma ei usu, et 100/100 lauas sellist iba aetakase

    Jäägu see arvamus su enda sisse või siis suitsunurgas klatsimsieks.

    Teiseks nagu vsju ütles, suurtes pottides pole ilus ka kõrvalseisjatel lällata ja kommneteerida kõva häälega. Nad võivad küll kommneteerida, et mis keegi tegi, aga nad ei tohi analüüsida, et näed sellel vist mast ja sellel rida vms

  17. #197

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Teiseks nagu vsju ütles, suurtes pottides pole ilus ka kõrvalseisjatel lällata ja kommneteerida kõva häälega. Nad võivad küll kommneteerida, et mis keegi tegi, aga nad ei tohi analüüsida, et näed sellel vist mast ja sellel rida vms
    Imo ei ole siin vahet, kas on suur pott või väike, kui vaatad pealt, siis hoiad suu kinni või siis sosistad oma sõbrale kõrva.

  18. #198

    Re: Pargi cashgamed

    Mina kui Park cash külastaja, võin öelda, et närvi ajab kogu laua punktuaalsus ja tabur reeglite tähenärimine, mille tõttu venib iga teine jaotus.

    Ebaviisakus ajab närvi diilerite suunas kui ka teineteisega. Common sense etiketi puudumine, ntks reedel OMAHA showdown: esimese kahe kaardiga näidata crapi ja siis mõni sekund hiljem näidata teise kahega NUTS. Mu arust on see äärmiselt ebaviisakas ja debiilne. Mle on nii tehtud ja kuidas see emotsinaalselt häirib ja ajab närvi, vaatad OH et tegelt võitsin, käib emotsioon ja siis näidatakse nutsi ja tekib topelt frustration. POLE ilus sedasi.

    Ja Romka Time hüüdmised. Ma ise ei mõtle kunagi kaua ja just kolmapäeval oli juba nii minut üle läinud: TIMEEEE! no mida))

  19. #199

    Re: Pargi cashgamed

    Ise sa huiasid mult kunagi 1500 EEKi ära Omahas, kui Känd pani short stackina nuppe, meil jäi omavahel side pot, mille ma oleks 77 paariga maha võtnud kuna sul oli mingi busted A high flush draw. Ma hakkasin oma seitsmeid ette näitama, Känd näitas kõigepealt võitva käe ette ja siis sa ajasid möla ja käskisid diileril mu kaardid ära võtta ja nillisid seal nagu tuppa sittund kass silmad punnis oma busted draw ja A higha. Minu käsi läkski mucki ja sa said side poti. Pärast Paavo ja Känd hirnusid. Aga sinu poolt ka obv. mudas peaga inimese täielik ära kasutamine. Sellest ajast mental note: Park cash game 25/25, motherfucker owes me 1500 EEK.

  20. #200

    Re: Pargi cashgamed

    just selle emotsioonide tekitamise pärast, mis murx rääkis, on slowroll nii haige.
    Romka "time". mulle reedel pani ka time-i, kui olin max 5 sek mõelnud. ma ei venita kummi niisama ja mind ei häiriks ka see tema time panek, kui diiler oleks professionaalne ja teaks reegleid, et tema aktsepteerib time siis kui on mõistlik aeg. aga enamus diilereid kardavad teda ja panevad kohe time. nii läks ka seekord. sellepeale seletas arutjunov diilerile, et tehku endale asjad selgeks ja see ei olnud õige tema poolt. diilerist saan ka aru, et ta on kahe tule vahel ja teeb otsuse selle järgi, keda rohkem kardab aga oskus klientidega toime tulla peaks olema tema tööülessannete hulgas. sellepärast mulle meeldis gunnar, kes vene "autoriteedid" ka paika pani ja keelde jagas. hea oli ka vaadata, et Oskar tegi suu lahti eelm. nädal kui romka midagi paukuma hakkas turniiril.
    rohkem julgust diileritele!

Lehekülg 10, kokku 27 EsimeneEsimene ... 8910111220 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES