Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 27 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 524
  1. #201
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Pargi cashgamed

    Kardavad sest saavad mängijalt sõimata? Kuradi jube mäng see live pokker ikka.

  2. #202
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    Krt vb see ongi leveldamine käibki pokkeirga kokku.
    Tahtlikud slowrollimised, kaartidega "mängimsied", möla ajamine, "TIME" panemine, peene "sita keeramine", irwitamised
    Lihtsalt eks siis tuleb valmis olla sellise kammaljaaga

    Diilerid loomulikult ei taha romka, dima, ivanovi jt vene autoriteetidega tülli minna,sest nad niikuinii iga päev mängivad seal

  3. #203

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Kardavad sest saavad mängijalt sõimata? Kuradi jube mäng see live pokker ikka.


    jah, selle pärast.
    samas kõrvalvaatajale võib tunduda asi hullem kui ta on.
    näiteks dima ei teinud piuksugi, kui slowrolli sai(kuigi hakkas juba avama enda kaarte, kui esimest 2 vastase kaarti nägi). samas saab diiler alati nahutada, kui rake potist valesti võtab( a la 10-20.- rohkem).
    ühesõnaga mõni lahmib niisama, mõni asja eest.

  4. #204

    Re: Pargi cashgamed

    Dima tegelikult asjata ei ütle, vastas mängijaga ta ei mölise kunagi, tõsi vahest keeb diileri peale asjatult üle...
    Svenza sinusuguste lauas karjujate ja ebaviisakate mängijate pärast tekib lauas pinget ja rõve on kuulata seda sitavett, mida sa ajad. Kui sa räägid minuga siin sedasi, siis räägi minuga ka päris elus sarnaselt, mitte et lähed mööda ja Teretame.

    Ja tookord Omahas SVENZA sa viskasid oma käe mucki ja pärast võtsid selle muckist tagasi ja seetõttu sain mina sidepoti. Panga kaotasid oma tähelepanematuse tõttu. Mina ei öelnud midagi ja ütlesin las diiler otsustab, mina ei ole mingi otsustaja ja asjatult ei ole vaja mul sinu 1500 eek. Diiler tegi vastava otsuse, sidepoti sinu mucki pärast sain mina.

  5. #205
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    Samas kohati on diileritest kahju ka, eriti kui mingi 3 suurt venda ikka konkreetselt suunavad oma viha diileri peale.
    Samas ma arvan, et nad on selliste rünnakute vastu suht immuunseks muutunud.
    Noored diilerid võivad ja shoki saada, kui vanasi kalasi vb ei kõigutaks isegi see, kui paar venda5 m kaugusel kaklevad nugadega.

    Reede oli tunda , et on 2 lauda. Üks laud on posikeste laud(loe microstakes), kes ärplevad mölisevad jms
    Siis on 100/100 laud, kus on edukad ärimehed(härrasmeeste laud). Pigem kostub nende lauast vaikust, peenet kildu. Aga mitte kõvat jauramist ja diileritega kaklemist.
    Viimati muudetud privador poolt : 05.04.10 at 17:29

  6. #206

    Re: Pargi cashgamed

    Diileritest on väga kahju, sest inimesed ei oska oma emotsioone õigesti kontrollida. Ikka on diiler süüdi ja kohe teeme tema maatasa...Kahju on vaadata...Diilerid lihtsalt enam cash lauda tulla

    Svenza,ja sa räägi oma sõpradega või emaga sedasi!

  7. #207
    Vana Tegija Kasutaja HU grinder avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    outer space
    Postitusi
    1 002

    Re: Pargi cashgamed

    Ime pole, et te lauas olete emotsionaalsed, kui te juba siin intriige kütate.

  8. #208
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Samas ma arvan, et nad on selliste rünnakute vastu suht immuunseks muutunud.
    hahaha, mingi paar nädalat tagasi hakkas 1 diiler keset turniiri nutma kui Oja teda parandas/õpetas. Ma istusin kyll kõrval lauas aga nuttev diiler kes kaarte jagab = sitaks weird.

  9. #209
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas forell Vaata postitust
    hahaha, mingi paar nädalat tagasi hakkas 1 diiler keset turniiri nutma kui Oja teda parandas/õpetas. Ma istusin kyll kõrval lauas aga nuttev diiler kes kaarte jagab = sitaks weird.

    ei ole esimene kord

  10. #210
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas forell Vaata postitust
    hahaha, mingi paar nädalat tagasi hakkas 1 diiler keset turniiri nutma kui Oja teda parandas/õpetas. Ma istusin kyll kõrval lauas aga nuttev diiler kes kaarte jagab = sitaks weird.
    Olen näinud kuidas mängija diileri nutma on ajanud...

  11. #211

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas forell Vaata postitust
    hahaha, mingi paar nädalat tagasi hakkas 1 diiler keset turniiri nutma kui Oja teda parandas/õpetas. Ma istusin kyll kõrval lauas aga nuttev diiler kes kaarte jagab = sitaks weird.
    olin selles lauas ja tegu oli diileriga, kes ei sobi absoluutselt diileriks.
    peale selle, et ta jagada ei oska(viskab kaarte valedele mängijatele, üle laua jne) on tal ka tõsised suhtumise probleemid. lubab endale liiga palju asjatuid ja mängu käiku mõjutavaid kommentaare jne.
    10 min enne seda kui ta nutma hakkas, tuli turniirile vanameister(ca 65a) Ivo Jurno. vanal inimesel on ka see diiler maksa üle kopsu ajanud vist, kuna oma koha kaarti lauale visates, põrkas see diilerile vastu kõhtu. diiler ühmas midagi a la mis sa loobid!?
    Jurno ütles vastu tõsisel toonil, et mööda läks, sihtisin otsa ette.

    kui ei oleks masu, siis ma kirjutasin 2 negatiivset klienditagasisidet 2 diileri kohta. mitte midagi isiklikku aga nad ei sobi sellele tööle.
    (ps. positiivset tagasisidet olen kirjutanud)

  12. #212
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: Pargi cashgamed

    See oli see mega suur tumeda peaga plika eks? Ta aegajalt kommenteerib jah eriti lampi ja käib pinda.
    A veelvähem meeldib mulle mingi noor tumeda peaga vene nimega ja null rinnaga tydruk. 1 kord hakkas ta koos paari mängijaga naerma kui ma riveris õhuga shippasin ja sain snapcalli, teinekord astus ta mingi tydruku kaitseks välja ja hakkas midagi seletama seal.
    See oli pyhapäevane lasteturniir ja ma olen blindilt AI viimased 4 kätt. Viimane käsi enne breiki mul mingi keskmine stäck aga ma ei viitsi eriti istuda ja panen jälle kõik chipid keskele enne kui kaardid kätte jagatakse. Lõpuks mind callib mingi tydruk AJo-ga, mina avan J6o. Kuskil hittisin 6 ja tydruk hakkab mu peale karjuma et ma olen banaan. Well no sorri ma ei teadnud et ma olen domineeritud ma läksin ju pimedalt all-inni. Kutsub mind veel paar korda banaaniks ja ma saadan ta pikalt. Siis täiesti lampi hakkab diiler ka mind halvas mängus syydistama ja vaidlema et tydrukul on õigus sest tal oli parem käsi.
    Misassja? Mida sa mõlised, pole vapsjee sinu asi ju?

    Aga on the upside - mingi noorem mees-diiler, pakuks et venelane, oskab superhästi erinevaid chip-trikke ja on yldse s6bralik - tema on ilmselt parim diiler, kõige kiirem.

    edit: ma ei tea kuidas diilerite arvustamine cash gamega seotud on, ilmselt veits vale teema selle jutu jaoks

  13. #213

  14. #214
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Pargi cashgamed

    Comment on hea. Doctor on a slowroll.

  15. #215
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    reedene cash oli suht huvitav jah. tervitused siin Aarele, suht kino vend imo.
    aga paar asja, mis pisut häirisid:
    *omahas(või mis iganes mängus) on ebaviisakas näidata kõigepealt nõrgemat kaarti-kombinatsiooni ja seejärel tugevamat-nutsi. slowrollides pannakse sulle mental note "m***" .
    *kui high stakesis on pooleli 120k+ pank, kus terve laud on vait - keegi ei kommenteeri, ei pane "time"-i jne - siis pole viisakas kõrvalt kätt ja boardi kommenteerida.
    ma pole veel kunagi näinud nn regulare (lauri, janar, mauri, vallo, kristjan, tim, arutjunov, dima jne) kedagi slowrollimas või käes mitte osalejana kommenteerimas. pisut respecti.
    Nonii ma ka 3 päevasest tsüklist välja tulnud.

    Kui minust räägid siis võid konkreetselt mind nimetada ka. Pole vaja ümber nurga rääkida. Mulle näib, et osad tahavad kasiino kui meelelahutuse kohast luua mingit vaikset suure mõttetööga a la maleklubi sarnast paika, kus kõik käib läbi karmide reeglite nagu näiteks pot limiti mängudes iga viimase kui krooni pikka arvutamist palju lisada panka eriti siis kui on selge, et asi läheb showdownile ning sellega mängutempo allakiskumist. Mingit small talki rääkida ei tohi näiteks kommenteerida ilma boardi vaatamata: "ma arvasin, et sul on nuts" mis ei tähenda mitte midagi kui antud mängija foldis ehk siis mängija ei foldiks kunagi nutsi. Ühe sõnaga mingit käe kommenteerimist tegelikult sel juhul pole ju. Loomulikult on see taunitav kui keegi ütleb kõrvalt mängijale mida ta nüüd tegema peaks kas foldima või all-ini minema või kas vastasel on mast või maja. Tra neid olukordi, kus seal samas 25/25 lauas üksteist mõjutati oli sitaks lihtsalt. Korra olid mul texases preflop ka nupud sees ja üks mängija enne foldimist suht andis mõista lauale, et mul nüüd on hea käsi ja tasub foldida jättes endast taha poole mitu otsustajat, kes said peale seda oma otsuse teha. Kedagi see ju ei häirinud ega?? Muidugi mitte, sest see olin ju kõigest mina mitte kohalik tunnustatud regular. Kusjuures mind ka see eriti ei häirinud (kuigi ootasin ja lootsin calli kelleltki) kuna ei ole lihtsalt selline vend ja mulle meeldibki kui lauas möla käib. Pealegi õige mees nagunii ei lase end teistest mõjutada ja samuti ei hakka ma kisama ega ole pahane kui kolmas osapool annab mu vastasmängijale kogemata või poolkogemata infot. Ah see on nii pikk teema, et seda peaks koha peal arutama mitte päevi või nädalaid hiljem foorumis pikalt jahuma. Samuti mind seal üks tegelane sõimas banaaniks lambist kui julgesin öelda, mida ma foldisin. Ja oli veel mitu olukorda kus oma silmas palki ei nähta küll aga pindu teiste silmis. Ma küll ei kurvastanud ja ei oleks tahtnud hakata whinema siin foorumis selle pärast ja mingeid olukordi ei oleks tahtnud välja tuua. Mõttetu teema.

    Ja kui nüüd seda olukorda mõtled kui showdown oli mingi umbkeelse venelasest regulari vastu, kelle nime ma ei tea ja ma esimesena viskasin käest lahti omahas AA ja siis QT mis osutus nutsiks siis see kindlasti ei olnud mingi slowroll või veel rohkem tahtlik slowroll eriti kui esimene actor olin mina, sest olin esimesena nupud sisse pannud. Kui tahad pilli lõhki ajada siis ma võin vabalt väita, et mu AA võis seal ka võitev käsi olla kui ta masti ostis + auku rida + top paar mingi üleminekuga vms kombinatsioon. Lisaks peale käe võitu tekkinud erutuse tagajärjel ei saanud ma kohe arugi, kus käe pooles mul see AA oli ja kus QT. Samuti ei oodanud ma mingit 5 sekundit vms vaid avasin nutsi max sekund-paari pärast või rutemgi. Õigem muidugi vast oleks neli kaarti korraga lauda lüüa aga pigem tulenevad sellised asjad seetõttu, et omahat olen ma lives nii vähe mänginud, et loomulikud reageerimised ei ole veel niivõrd vilunud (harjunud ikkagi 2 kaarti lauda panema), et neid 100% ajast õigesti teha. Kui sa selle peale kohe mulle notsi paned, et ma **** olen siis ei suuda sa olukordade tagamaid lihtsalt näha ning vaatad asja ainult oma kitsa mätta otsast. Õnneks avati varsti peale seda ainult Texase laud ja sain sellega liituda. Ega see Omaha ikka minu lemmikmäng ei ole ka.
    Samuti ütlesin ma sorry vastasele igaks juhuks kui talle olukord ei meeldinud ning hiljem veel eraviisiliselt kui teda kasiinos nägin mis peale ta ülbelt teatas, ne panemaju! Lisaks sellised asjad võiksid jääda asjaosaliste vahele eriti kui need koha peal lahendatakse ja olukorrast aru saadakse. Ei tahaks siin mingeid pikki väitlusi teha.

    Kõik sellised pilli lõhki ajamise teemad ja uute mängijate alandamised ja enda paremaks tegemised nii omavaheliste pilkude muiete kui sõnadega ei tekita uutes mängijates mingit tahtmist sinna live`i mängima minna. Seega pole ka ime, et teinekord tulevad need kohalikud jõmmid õhtul sinna kokku ja mängida polegi nagu kellegagi kui ainult omavahel ja minnakse laiali - no pole ka ime kui kedagi sinna ei tõmba ja parema meelega grinditakse internetis. Olen seda väga paljudelt kuulnud mitte ei leiuta mingeid oma teooriaid. Olen mitmelt siinselt foorumikasutajatelt, kes on Pargi live cashi mängijatest paremad või vähemalt suudaksid pakkuda igal juhul kõigile konkurentsi kuulnud miks nad ei taha pargis mängimas käia. Enamasti on põhjus selles, et nn. tegijateks on seal ülbed karjuvad vene vanamehed ning nende taustal pugejad eestlased, kes selle nimel kohati isegi vene keelt pursivad, et kohalikele jõmmidele meeldida.
    Mul on selline ettepanek, et järgmine kord cashis võtame kõik mp3-d vms asjad kaasa. Paneme muusika mängima, kes tahab päikese prillid ette ja grindime vaikides nagu peab. Ofc napsu ei võta. Usun, et siis toimib kõik õlitatult nagu kellavärk. Muidugi see plaan ei saa kunagi täituda, sest kohalikud jõmmid karjuvad edasi time kui ma olen 5 seki max preflop mõelnud ning lauda tulles hakkavad röökima vene keeles ning kutsuvad pokkeri manageri kohale selle pärast, et ma jalga väristan. Mõnele härrale see ei meeldi nimelt. Ma ei tea mis ma tegema nüüd peaks?

    Ahjaa ja veel nii palju, et mõne jaoks on 1200 kroonine pott palju suurema tähendusega kui teise jaoks näiteks 360k pott. Täpselt sama moodi nagu minu jaoks oli 500 krooni mõni aasta tagasi suurema tähendusega raha kui praegu 15000 ja kindlasti ei tulene see mitte inflatsioonist vms.

    Peace!
    Viimati muudetud Keiss poolt : 06.04.10 at 04:10

  16. #216
    Klubi Liige Kasutaja kaval-ants avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    191

    Smile Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas Keiss Vaata postitust
    Mul on selline ettepanek, et järgmine kord cashis võtame kõik mp3-d vms asjad kaasa. Paneme muusika mängima, kes tahab päikese prillid ette ja grindime vaikides nagu peab. Ofc napsu ei võta. Usun, et siis toimib kõik õlitatult nagu kellavärk. Muidugi see plaan ei saa kunagi täituda, sest kohalikud jõmmid karjuvad edasi time kui ma olen 5 seki max preflop mõelnud ning lauda tulles hakkavad röökima vene keeles ning kutsuvad pokkeri manageri kohale selle pärast, et ma jalga väristan. Mõnele härrale see ei meeldi nimelt. Ma ei tea mis ma tegema nüüd peaks?
    Vaikides prillide taga muusikat kuulates ja mitte napsutades võid kodus arvuti taga grindida.... mina sureks nii vist igavuse kätte lihtsalt ära...
    Ja pühapäeval olid sa Keiss üks lärmakamiad seal laua taga......

  17. #217
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pargi cashgamed

    Ma ei tea Veljo mida sa selle lärmakuse all silmas pead aga jah tulles mingi 2 läbi vms oli pea pudel konjakit all küll juba. Vaikselt grindimine kasiinos on ka mulle igav. Omaete nohistamine mulle lives eriti ei istu. Aga sind kauaks ei jagunud ju, mingi tunnikese olime vast koos? Aga jah kasiinos ikka pulli ja nalja tahaks teha Kodus muidugi võib mahla juua ja istuda vaikuses või relaxing muusikat kuulata.
    Viimati muudetud Keiss poolt : 06.04.10 at 03:25

  18. #218
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    M2letan seda potti.
    Flop oli mingi KJ9 vms 2-e mastikaardiga.. Keiss pani iga t2nav pot, Dima callas.
    turn ja river blank. Minule oli juba teada m2ngu situatsiooni j2rgi, et Keissil seal QT ja Dimal oli siis fulliku voi masti tomme, mida ta chases
    Mina ei n2inud selles kyll midagi taunitavatm kyll aga voivad n2rvilsied vene regularid midagi sapist oelda, et sa julgesid neilt raha votta!

    Samas mis puutub pokkerietiketti. Aga teeks yldse koik vabaks! Igasugused slowrollid jms tegevused on tegelikult head tildi tekitajad. Eesm2rk on ju murda vastane ja viia nn comfort zonest v2lja, et ta hakkaks vigu tegema.

    See on nagu poksis, kui 2 voistlejat astuvad ringi ei tunne sober sopra. Samas nad voivad olla parimad sobrad v2ljaspool poksi ringi.

    Teeme pokkerilaua poksiareeniks.
    Viimati muudetud privador poolt : 06.04.10 at 07:26

  19. #219
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Pargi cashgamed

    omg mis teil viga on?

  20. #220

    Re: Pargi cashgamed

    Privador - miks ei näe sind kunagi siis slowrollimas, vastasteid solvamas või muid "nippe" kasutamas? see oleks +ev ju.......


    keiss, mul oli hea meel, et sa võitsid. ausalt. aga kui sa pärast kätt ütlesid " ma ei tea, mis slowrollist siin räägitakse? ma alles õpin ja ei oska seda mängu", siis see oli imo pisut out of line ja oli ju selge, et see ei vasta tõele ja sa ei mõtle seda.
    oma postis räägid jälle, et uue mängija maha tegemine jne.
    cmon, kaua sa uus mängija oled?? 2-3a juba........
    mina ei pannud sulle notesi, olen suga nagu ok läbi saanud. võibolla vaatan tõesti oma kitsa mätta otsast, sest selline asi on mind suht alati keema ajanud(võibolla et reageerin üle aga see on suht ainuke asi, mis mind pokkeris tõsiselt endast välja võib viia).

Lehekülg 11, kokku 27 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES