Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 27 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 524
  1. #221
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Pargi cashgamed

    ma ei saa üldse aru mingist uue mängija maha tegemisest. käin ise väga harva pargis ning ei tunne end kuidagi puudutatuna.

  2. #222
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Pargi cashgamed

    vbl ma ei saa erikohtlemist kuna ei slowrolli?

  3. #223
    FPP Pro
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    214

    Re: Pargi cashgamed

    Mul hakkas ka kunagi diiler ohkima, kui algajate turniiril omahas riverisse ära hittisin :s polnud just eriti meeldiv kogemus. Pärast seda olen veel korra seal käinud...ausõna, ei kutsu nagu eriti.

    Aga live eelis online ees peaks just see möla olema - sotsialiseerumine. Onlines saad kodus alukate väel ka grindida ja nohiseda.

  4. #224
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    Privador - miks ei näe sind kunagi siis slowrollimas, vastasteid solvamas või muid "nippe" kasutamas? see oleks +ev ju.......


    keiss, mul oli hea meel, et sa võitsid. ausalt. aga kui sa pärast kätt ütlesid " ma ei tea, mis slowrollist siin räägitakse? ma alles õpin ja ei oska seda mängu", siis see oli imo pisut out of line ja oli ju selge, et see ei vasta tõele ja sa ei mõtle seda.
    oma postis räägid jälle, et uue mängija maha tegemine jne.
    cmon, kaua sa uus mängija oled?? 2-3a juba........
    mina ei pannud sulle notesi, olen suga nagu ok läbi saanud. võibolla vaatan tõesti oma kitsa mätta otsast, sest selline asi on mind suht alati keema ajanud(võibolla et reageerin üle aga see on suht ainuke asi, mis mind pokkeris tõsiselt endast välja võib viia).
    See on tore kui sa ei pannud note`i ja oli hea meel minu võidu üle aga nagu privadorgi mainis siis tema ka ei näinud taunimisväärt. Muideks esimest korda üldse kui keegi mind slowrollis süüdistanud on!

    Aga see, et ma juba pikemat aega pokkeriga olen tegelenud ning ka pargi turniiridel käinud ei tee mind veel pargi cashi regiks või tuntud mängijaks seal. Ma olen seal DC 25/25 lauas vast mingi 4-5x umbes käinud paari aasta jooksul jooksul ja teinud lühikesi sesse seal ja minu arust olen ikka küll seal uus mängija sel juhul. 10/10 blindidega mängus olen vast ka 3-4 x mänginud. Samuti räägin just oma eelnevatest kogemustest kui esimesi kordi sinna maha istusin. Omahat üldse olen mänginud väga vähe ja tegelikult ma ka ei oska seda mängu eriti ning võimaluse korral väldin. Netis ka üliharva mängin ja siis ka turniire. Päris kindlasti puudusid mul siiani korralikud teadmised Omahas OOP showdownil käe näitamine kui ma ei ole kindel kumbast kombinatsioonist mulle käe võitmiseks piisata võib. Slowroll oleks see ikkagi ka ainult sel juhul kui venitan teise kombinatsiooni näitamisega mida ei olnud. Ma üldiselt ka vihkan slowrolli, mida tehti ja tehakse ka edaspidi 10/10 blindidega cashis korduvalt, keerati ükshaaval kaarte lahti ja viivitati pikalt ise muiates teise kaardi avamisega. Samas ma ei öelnud midagi seal. Nad olid nagunii sellised dongid, et kauaks neile seda pidu ei jätkunud anyway :) Tegid varsti veel ühe min reloadi ja seejärel kojuminek.

    Samas kui sa juba oled nii öelda pargi politseinik mängijate pokkeri eetika osas siis palun kutsu korrale ka teisi mängijaid või tee avalikke noomitusi kogenumate mängijate aadressil! Kas nn. vanadele huntidele on rohkem lubatud? Just tuli seoses selle sama vene regiga meelde üks kunagine olukord. Mind näiteks isiklikult slowroll kui selline eriti ei häiri st ma elan selle üle lihtsalt mida minu vastu see reg kunagi tegi kusjuures, board Q855FD, tal 85 käes texases ja mõtles pikalt kas callida mu all-in, et nagu wtf?? Ma loomulikult olin drawing dead juba ja minu arvates pole seal midagi mõelda ju. Kusjuures olukord oli selline, et laud oli lagunenud ja vastu hommikut olime jäänud kahekesi hu-sse ja raisetud pott! Riverisse tuli mast maha mida ma tahtsin ning ta veel veidi viivitas kaartide avamisega. Aga see selleks. Hoopis rohkem häirib see kui mind avalikult banaaniks hüütakse. Minu oma otsus, kuidas mängin, kas callin foldin või raisen. Ma saan aru kui vastu oddse lähen oma drawd jahtima paardunud boardiga või J6s OOP callin 3bete aga kui foldin ja sellega sisuliselt kellelegi võitluseta raha annan kas peab kõrvalseisjast mängija mind banaaniks sõimama? Või vene keeles ropendama ja vene keeles omavahel mind taga rääkima nii, et ma sellest aru ei saa. Sest ma ei saa eriti muud aru kui maltsiki ja urod ja siis irvitab pool lauda avalikult seal ja vahivad minu poole. Või anda vihjeid oma tellidele tuginedes käes osalejatele ise foldides minu käe tugevusest? Kas see on ok? Ja seda kõike nii-öelda iga nädalastelt või igapäevaste mängijate poolt.
    Kusjuures ikkagi see ei häiri mind niivõrd, et peaksin kohale kutsuma manageri või avalikult ise teemat tõstatama.

    Kusjuures ma saan täitsa aru miks nad seal nii teevad. Aga täpselt seetõttu, et nad näevad ise ka seal, et ma olen tight ja jagan mängu ning seetõttu oleks vaja mind kuidagi ärritada, endast välja viia, et ma hakkaksin lahmima ja vigu tegema mida nad siis suurima hea meelega ära kasutaksid. Kellelegi ju ei meeldi uus tight regular, kes nendega võitleb samas vbolla hoian kohta kinni ja mõni fish ei viitsi waiting listis oodata! Seetõttu ongi kohe alguses vaja sellised mängijad n.ö ära hirmutada, et nad järgmine kord ei tuleks. Mine nitti netis vms aga ära tule siia meie saake jagama.
    Viimati muudetud Keiss poolt : 06.04.10 at 09:33

  5. #225

    Re: Pargi cashgamed

    lol@pargi politsei
    ma ei pannud tähele, et sind keegi banaaniks kutsus ja ausalt öeldes ei huvita mind kui keegi seda teeb. samuti ei huvita mind, kui keegi mind banaaniks kutsub.
    sa ajad siin erinevad asjad sassi imo.
    samuti pole mulle probleem öelda vene jõusaali bõkile, või armeenlasele, kui ta mu vastu midagi inetut teeks. aga nagu mainisin, ma pole kunagi näinud, et nad slowrolliks või teist mängijat solvaks lauas. ei kuulnud ka see kord.
    sinu vasakul käel olnud mängija karjumine ei kvalifitseeru. kui sa aru ei saa, siis ta sõimab diilerit, mitte teisi mängijaid.

  6. #226
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    Kusjuures ma saan täitsa aru miks nad seal nii teevad. Aga täpselt seetõttu, et nad näevad ise ka seal, et ma olen tight ja jagan mängu ning seetõttu oleks vaja mind kuidagi ärritada, endast välja viia, et ma hakkaksin lahmima ja vigu tegema mida nad siis suurima hea meelega ära kasutaksid. Kellelegi ju ei meeldi uus tight regular, kes nendega võitleb samas vbolla hoian kohta kinni ja mõni fish ei viitsi waiting listis oodata! Seetõttu ongi kohe alguses vaja sellised mängijad n.ö ära hirmutada, et nad järgmine kord ei tuleks. Mine nitti netis vms aga ära tule siia meie saake jagama.
    Nii ta on. Regidel ei meeldi m2ngida nittidega. isegi kusjuures norkade nittidega. Sest v2ike probleem...neilt ei saa raha k2tte.
    Janar nt istub parem heade aggrode m2ngijate lauda, kui norkade nittiide lauda...
    Vaja on ikka ju m2ngijaid ,kes teevad sdraddle, rasiivad 10x, cbet 100%

    Seda pettumust on raske varjata ja siis yriatatakse kuidagi molaga su m2ngu lohkuda, et sa toestad, et sa ikka pole nit:)
    Viimati muudetud privador poolt : 06.04.10 at 09:53

  7. #227

    Re: Pargi cashgamed

    imo on see kompliment, kui sulle nit öeldakse :)
    privaga koos oli suht lahe nittida. sain rahulikult 2nd nutsi foldida tema betile........

  8. #228
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Pargi cashgamed

    imo on see kompliment, kui sulle nit öeldakse :)
    privaga koos oli suht lahe nittida. sain rahulikult 2nd nutsi foldida tema betile........
    Krt jah, yks nokamytsi vend reedel kui sa olid aluas rasisi 275, ma leidsin mingi 3,5k stakiga KK texases, panin 700 vist. Vend motles nats aega ja foldis!!!!
    Tagantj2rgi oleks parem ehk CALL olnud. Ta oleks kindlasti flopis lammutama hakanud.

    Pole see niti elu kerge sugugi

  9. #229
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    ma ei saa üldse aru mingist uue mängija maha tegemisest. käin ise väga harva pargis ning ei tunne end kuidagi puudutatuna.
    Kogu loo point ongi selles, et kui ei tekita ja põhjusta miskeid intriige, ei aja lauas konkreetset sellist "sitta", ei õpeta, kommenteeri donke jnejne. Siis ei ole ka kellelgi su kohta midagi öelda.

    Ma ei viitsi misekid sarnasusi tuua, aga kuna suhtlen Anduga palju, siis ta viimaste kuude jooksul on ikka päris korralikult Pargis käinud ja ei ole tal kordagi kellegagi probleeme olnud.
    It's all about attitude, not being "the new guy".

  10. #230
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Pargi cashgamed

    Millal pargis 10/10 mäng toimub üldse? Kuna oleks hea tulla nii, et mäng juba käib ja saab kohe joinida?

  11. #231

  12. #232

    Re: Pargi cashgamed

    Olen korra pargis cashi möngimas k2ind, mingi aasta tagasi .. mõlemad patrickuga m2ngisime enne lennukile minekut .. ma olin obv nii mudas, et ei saanud kohati oma kaartidestki aru, kuid siiski tundus okei seltskond .. keegi ei paukund jne .. oli ka vene keelt kõnelevaid mängijaid

  13. #233
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    sinu vasakul käel olnud mängija karjumine ei kvalifitseeru. kui sa aru ei saa, siis ta sõimab diilerit, mitte teisi mängijaid.
    Selles osas jääme kindlasti eriarvamusele nagu ka paljudes muudes kohtades.
    Sellest hoolimata oled sa mulle nii mängija kui inimesena sümpaatne ja lähme eluga edasi. Ei viitsi vaielda enam.

  14. #234
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Pargi cashgamed

    Kirjas jah, et igapäev aga kas reaalselt ka igapäev mängitakse 10/10 mängu? Mina ükspäev turniiril käisin siis avati 25/25 laud ainult.

  15. #235
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: Pargi cashgamed

    mis peale ta ülbelt teatas, ne panemaju!
    priceless

  16. #236
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Pargi cashgamed

    hea sõna on välja leiutatud "Banaan"

    sobib hästi inimese iseloomustuseks

  17. #237
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Pargi cashgamed

    ( Click to show/hide )

  18. #238

    Re: Pargi cashgamed

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    Kirjas jah, et igapäev aga kas reaalselt ka igapäev mängitakse 10/10 mängu? Mina ükspäev turniiril käisin siis avati 25/25 laud ainult.
    sellel nr-l helistades saadki küsida, mis seis on, ilma et ise peaks kohale minema.

  19. #239
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Pargi cashgamed

    Eile sattusin ca 00-01 paiku sealt läbi ning turniir oli lõppenud. Cashi lauad olid tühjad.

  20. #240

    Re: Pargi cashgamed

    Mis seal olympicu turnades see pair event on? Näiteks laupäeval mustika omas on.

Lehekülg 12, kokku 27 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES